Brány Hotela Transylvánia sa otvorili ľudským návštevníkom a veľa sa toho zmenilo, odkedy tam po prvýkrát zavítal mladý Jonathan. S Drakulovou dcérou Mavis majú teraz utešeného synčeka Denisa, ktorý však nepreukazuje žiadne známky upírskeho správania. A to robí vrásky na čele jeho starému otcovi, grófovi Drakulovi. Keď Mavis a Jonathan odídu na niekoľko dní z domu a malého Denisa nechajú v dedkovych rukách netušia, že si zaumieni urobiť z vnúčika pravého upíra. A to za každú cenu. Medzitým do Hotela zavíta Drakulov otec, večne namrzený Vlad. Neverí vlastným očiam, že jeho pravnuk nie je ozajstný upír a z Hotela Transylvánia sa stala obľúbená atrakcia pre ľudí! (Itafilm)

mooopii

Ale ano...Proč ne...Tyhle animáky nikdy neurazí. Víkendové odpoledne přeje těmto filmům. Po obědě pěkně oddych...Volné pokračování prvního dílu. Sympatický děda upír strachující se o budoucí existenci svého rodu (tradice) versus mladá upírka přemýšlející o přizpusobení se modernímu životu pro dobro svého dítěte. Je tam drama, je tam smích, je to pro děti jak dělané. U mě dobrý... :-) ()

FairyTejl

Pro mě lepší než 1, a i když jsem to ohodnotila stejně, tak tohle je lepší 4 :) dceři se to líbilo, viděly jsme to v AJ, a Adam prostě válí. ()

Final

Málo kdy se podaří, aby dvojka byla stejně dobrá nebo lepší než jednička. Ale v Sony tentokrát zariskovaliu a vsadili na poněkud odvážnější téma. Ne že by samotné téme bylo tolik originální, ale za to originálně zpracované. Výsledek je ne jen vtipný, ale i koukatelný. Závěr s Vladem byl možná zbytečným nadstavením, které toho zase tolik nepřineslo. Ale celek rozhodně stojí za shlédnutí. Český dabing tentokrát nesklamal a hlavní postavy zachovaly své dabéry z jedničky. ()

Denque

O třídu lepší než první díl. Za poslední dobu jsem se u novýho filmu tak nenasmál. Bavilo mě to celou dobu, takže za mě super! 89% ()

ambrobene

Bol som na tom v kine. Ja väčšinou keď idem do kina, tak sa teším, že to bude nejaká odvrhovačka a väčšinou je to pile of craps. V 2015 som tak bol na Herkulesovi, Exoduse a Fast&Furious 7. Všetko to boli sračky, čakal som od toho viac. Až som sa bál ísť do kina na Transylvániu, že reku čo to bude za brak. Doteraz som sa bál ísť na X-men apocalypse, že to bude tiež shit. Ale zmenil som názor. Hotel Translyvánia nesklamal humorom, myšlienkou, ani príbehom. Všetko pekne ako má byť. Určite sa oplatí to pozrieť ()

JancakV

Oproti jedničce je to slabota po všech stánkách. A je to vidět i na závěrečných titulcích, které jsou odbyté a chybí kouzelné ilustrace na motivy filmu jako v jedničce. Po skouknutí jsme z toho byli dost rozladěni. ()

Kolemjdouci

Tak asi bychom se shodli na 3 hvězdách...ale poměrně velmi vtipné bylo pojetí mladého rodičovství smíšeného páru a snahu sjednotit dvě rozdílné skupiny....lidi (rodiče ženicha) a strašidla (přátelé a rodina nevěsty). Rozhodně mě to bavilo a rád se k filmu vrátím....doporučuji 3D, je to prostě úplně o něčem jiném :-) ()

DavidAAAA

Dokonalá zábava pro milovníky nejen černého humoru. " Spinkej ty můj drobečku, krev ti teče z mozečku " a další neuvěřitelné hlášky v animáku. Čášt na upírském táboře vnímám jako parodii na současnou výchovu rozmazlených fracků, kteří jsou vedeni k tomu, aby se lekli myšího pšouknutí a zlomili si nohy o první stéblo trávy, které potkají. Fakt hustá zábava. ()

MisaP3

Trochu zklamání, jednička mě nadchla, můžu jí vidět kdykoli a kdekoli a vždy se zasměju, ale dvojka už zas tak superúžasná není, jak to mívají pokračování bohužel většinou ve zvyku. Vtipné scény sice nechybí, ale není to už taková jízda, také je to trochu temnjěší, což spousta lidí, hlavně dětí asi moc neocení, můj syn se na to třeba dívat nechce. Takže za mě už takový průměrný animák ()

mpet

Velmi příjemné pokračování, které mě opět náramně pobavilo. Bylo tu spousta humorných situací, které jsem si opravdu užil. Není to nic extra výjimečného, ale pro pobavení se to opravdu hodí. ()

Krastom

Hotel Transylvánie 2 mě oproti prvnímu dílu přišel o mnoho vtipnější a zábavnější. Nejvíce mě rozesmálo želé, které muselo jet vedle pohřebáku na skůtru. Co dál bych k tomu dodal? Prostě super odreagovací animovaná komedie pro dospělé a pohádka pro děti. ()

Rymixta

Druhý díl stejnojmenného filmu, překvapil tím, že jeho kvalita se rovná kvalitě prvního filmu, což se u mnohých pokračování nezdaří. Film je velmi vtipný, v podstatě jsou tu momenty, které možná i převyšují 1. díl co se týče vtipu. Jinak je film velmi živý, neustále se něco děje, nejsou zde žádné zbytečné prodlevy. ()

Macinkacz

No, na jedničku to nemá, ale to je úplně běžný "jev" ... Místy sem se fakt nudila. Strašidla už nejsou to, co byla a prakticky upadla někam do čarovného lesa, škoda. Co jednička perfektně rozjela, to dvojka úplně zabila. Občas se člověk zasmál, ale opravdu poskrovnu. Nuže, slabší 3* , za dědu Vlada a za to, že Denis byl nakonec to, co jsme všichni chtěli... :-) ()

Druhé To má scenáristu

Druhé To má scenáristu

11.09.2017

Nejspíš jste si všimli, že horor To o víkendu vládnul kinům. Adaptace slavného románu vydělala za první víkend v USA 117 milionů dolarů, čímž pokořila rekordní zářijový otvírák Hotelu Transylvánie 2 … (viac)