Pár nenormálnych aktivít

• Česko Pár nenormálních aktivit (viac)

Když se konečně Malcolm rozhodně pověsit staromládenectví na hřebík a dovolí své přítelkyni, aby se k němu nastěhovala, netuší, kdo přivandruje s ní. Po pár podivných událostech se Malcolm s Keishou rozhodnou podivné aktivity natočit a zjistí, že Keishu posedl šílený duch. Malcolm povolá na pomoc kněze, aby ducha z Keishy vyhnal a zachránil tak jejich vztah a především Malcolmův sexuální život… (oficiálny text distribútora)

Tom478

Jako milovník parodií s fekálním a sexuálním humorem musim tenhle film hodnotit kladně! Nutno říct, že Wayansovi tahle role vyloženě sedla a Cedric the Entertainer přidal u mě tomu filmu o 1 hvězdu víc .. Je samozřejmostí, že takovéhle filmy si oblíbí především mladší generace, ale na to právě vývojáří vsází .. V mým okolí to u mladých mělo obrovský úspěch a Scary Movie má letos velkého soupeře, sám jsem zvědav, kdo z téhle bitvy vyjde jako vítěz. Ovšem pokud jste neviděli filmy : Paranormal Activity, Vymítač Dábla a Blair Witch, tak to napravte, protože když znátě originální scény a ted můžete srovnávat, jak se vývojářům podařilo ty scény zparodovat, tak si to rozhodně užijete víc. Ale nejsem si jist, jestli by se v téhle sérii mělo pokračovat, jak vývojáři chtějí.. Nechal bych to ukončené, aby to postupně nešlo dolu, jako tomu je u Scary Movie ()

ProchySBK

Tohle je v pohodě. Zasmál jsem se hodněkrát a i když je tu pár věcí které jsme už někde viděli, nevadí to. Nevim co od toho kdo čeká? Možná jste neviděli jednotlivé horory, každopádně si to 4 hvězdy zaslouží. ()

Pytlicek

Podľa mňa je toto skvelá komédia a dá sa schuti nasmiať, hlavne v prvej polovici filmu. Určite stojí za pozretie, aj keď iba jeden krát :))) Odporúčam na poobedné zasmiatie. ()

moody77

Tu musí ísť len a len o zábavu.O tom sú paródie.Nech tu nikto nehľadá nejaké ťažké zápletky,dialógy a podobne.Jednoducho otvor si pivo,daj si čipsy a bav sa. ()

hajner

No asi prvá hodinka ma prekvapujúco naozaj bavila a nenudil som sa. Záhada. No ale ta posledná pretiahnutá a násilne predlžovaná pol hodina bola naťahovaná ako guma na trenkách. To čo bolo vtipné to sa pokazilo a stalo sa trápnym a nevkusným. Na konci partička dementov vyháňa demonkov. ()

palino1118

Teplý senzibil, gangsterský exorcista a zopár ďalších vecí, na ktorých sa dá v tomto filme zasmiať...určite je to na vyššiej úrovni než ako bol Scary Movie 5. ()

Santana80

Filmy s bratry Wayansovými mám většinou ráda ale tady opravdu přestřelili.Kdyby tak netlačili na pro ně zábavné scény bylo by to lepší.Mají milion nápadů ale nemusí je natlačit všechny do jednoho filmu.Škoda,škoda ()

BigJohn02

Humor občas poněkud přiblblý, ale pobavil jsem se. O několik řádů lepší zábava než vážně míněná srágora Paranormal Activity. ()

panter666

Po dlouhé a to opravdu dlouhé době sem konečně viděl parodii na kterou se dá koukat a dokonce sem se i několikrát ze srdce zasmál. Po parodiích tipu: Date movie, Disaster movie, Epic movie, je tohle opravdu dobrý. Ale pořád, jen dobrý, myslím si, že by si zasloužila, alespoň o 10 procent víc, ale co. A to mi to nezkazil ani fakt, že titulky, které sem si k tomu stáhl, pravděpodobně dělal nějaký pubescent, který si asi myslí, že česká věta nemusí dávat jakýkoli smysl. Naštěstí moje angličtina neni tak zlá. PS: Chrustyn ty si asi neviděl Paranormální aktivity, jinak bys v životě nenapsal: Po povedené hororové sérii. ()

Klofa

Celkem vtipné a povedené. Přijde mi to dokonce i o chlup realističtější než parodovaná verze, zejména vzhledem k tomu, že aspoň opravdu poctivě sledovali ty pásky a reakce byly prostě buď logické, nebo aspoň zábavné. Ale poslední cca půl hodina se hrooooozně vleče a nebyla pro mě až tak zábavná. Celkově slušná oddechovka :) ()

exhibit33

Opravdu šílená parodie,někdy sem musel odvrátit zrak jak to je trapný,ale něco směšné bylo.Marlon je šílenec ve kterém určitě něco je,tenhle typ filmů mu prostě sedí a proto ta jedna hvězda.Jinak si myslím že i jeho filmová partnerka nebyla zrovna dobrým tahem,vůbec mi tam neseděla. ()

Aresko123 odpad!

Priznavam sa ze som sa na tuto parodiu tesil a priznavam ze som bol riadne sklamany. Humor typu dedincanov v hospudke po 10 panakoch 60% slivovice...... Neviem ci sa zda niekomu smiesne ako cernoch akoze sexuje s plysakom? Hmmm asi uz vobec nikomu. Cely film som sa nezasmial a dokomca ani len neusmial... Cely film je strasne trapny. Jeden z aspirantov na brak poslednej doby. ()

LUCCKE

Má to zopár scén, ktoré mi neprišli vôbec vtipné ale skôr trápne ale má to ďalších kopec scén, ktoré už vtipné boli. A to tak, že už som sa dlho tak dobre nezasmial :) Hlavne scéna, kde riešia kto sa vysral na otcov popol a potom si pozrú záznam :D Má to skrátka silnejšie aj slabšie stránky ale ja som sa bavil, takže - 80% ! ()

in flames

Hviezda dolu za fakt úchylné scény, ktoré leckoho odradia, ale celkovo veľmi dovážne a niektroé herecké výkony fenomenálne až som sa nedokázal prestať smiať a to sa mne už dlho nestalo, pre mňa zábavnejšie ako originál.... ()

Blackwolfik

Takhle, já se zasmál u některých scén. A to fakt fest. Když duch jebe do zadku Malcolma, nebo když Keisha prdí. Ony hlášky jsou fakt legendární. :D Ale potom musím říct, že se jedná o hroznou kravinu. Teplej vymítač to rozhodně zabil. :-( Film měl našlápnuto s tématem výš. Stejně hodnotím 6/10. ()