Takeshi Kovacs se v novém pouzdře kvůli práci vrací na Harlanův svět. Zjistí, že planetou zmítá válka a jeho dávno ztracená láska se ukrývá ve stínech. (Netflix)

Pilgrim6

Chybí tomu charisma Kinnamana. Mackie není špatný herec, ale celé to připomíná spíš průměrnou komiksovku a ani supporting cast (čestná výjimka Poe) tentokrát zvlášt neoslní. Příběh plný klišé a tropes. Druhá seríe sice není vyloženě špatná, ale oni nijak nezaujme a neodliší se od průměrné tvorby CW nebo Syfy. Oproti první serií obrovský sešup. ()

Sashmen13 odpad!

Naprosté zklamání, hned na začátku mě trefil divnej pocit a po asi 15 minutách... jo, posrali to a solidně. Jako, sorry, ale aby se nechal Takeshi střelit do zad jako totální idiot a noobie a potom mlít něco o cti, wtf? Čest ve světě pokřiveném mimozemskou technologií jako AC? To není Takeshi ze season jedna. Poe je super, ale přiznejme si, měl být mrtvej tak jak AI může být, je zpátky jen proto, že byl oblínenej. Jen další důkaz, že tahle šou nemá vizi ani concept a jen jede na populární vlně. No, to klidně může, ale já půjdu svojí cestou, dík. ()

VashCZ

Kvalitní novodobé sci-fi okoukávající všechno ze všeho. I přesto, že jsem dopředu tušil co se bude dít a zároveň jsem viděl, jak se mne tvůrci snaží porcovat, stejně jsem se tomu poddal a nechal jsem se unést. Prostě jsem to zhltnul. A že je tam hodně věcí, tkeré se mi nelíbili(najít seriál s kvalitními bitkama je nemožné), nestíhal jsem si je pamatovat, protože jsem byl pohlcen mišmaš story. Dávám 65%. ()

Thug_Leo

Občas zprasí solidní seriál tak moc, že i kdyby bylo pokračování stejně už na to nikdo dívat nebude. Nahradit herce za minoritní alternativy, kteří postrádají charisma, zahodit vše dobré z první sezóny a nechat jedinou původní postavu? Zasloužená 1* za Poe, zbytek je k ničemu. Připomělo mi to Wayward Pines, solidní první část a pak odpad. Hanba ()

Pavlo

1-séria je perfektná "podívaná" - typické farebné noir dielo so všetkým, čo tomu patrí. 2-séria síce rozvíja dej a má zaujímavé pokračovanie osudu postáv, no 1-série bohužiaľ už len sekunduje. Verím, však, že 3-séria napraví reputáciu a bude výborná minimálne ako prvá. ()

Raziel811

Kinnaman má větší charisma než Mackie, o tom žádná. Ano, přijde mi první série lepší, ale ani ta druhá není k zahození, tím více, že její závěr mě dost zasáhl a hodně mě mrzí zrušení třetí sezony. První díly druhé sezony jsou slabší, ale to se zlomí a nakonec mě osudy Poea, Kovacse a v neposlední řadě i Quell. Zkátka každá sezona je jiná a když sem se s tím smířil, užil jsem si seriál jako celek a pro mě osobně jsou důležité pocity po jeho zhlédnutí a ty jsou velmi zvláštní. Nechce se mi na nic koukat, protože aktuálně mě nenapadá nic lepšího příběhem ani emočně, jsem smutná, že to vše skončilo a jak to pro nějaké postavy dopadlo. Rozhodně nesdílím místní hate, ale nikomu svůj názor nenutím. Jen doporučuji, dívejte se na toho dílo jako na celek a bez předsudků - jedině tak si jej užijete naplno. ()

Ja.Malachi

to že to má 2.sériu som zistil ked som si pustil prvú opakovane...a ...tak ako ma 1vá nadchla-potešila-..netušil som o čom je druhá..len som mohol špekulovať že bude pokračovať kovač v hladaní...ono v podstate bolo to o tom..ale...čo sa stalo s hereckým obsadením???toto "dielo " si nezaslúži byť videné opakovane ,odpad tomu nedám len z úcty k prvej sérii a hercom v nej-hlavne kovač kinnamana..a akcia nebola celkom zlá..ale tolko nevýrazných hercov-postáv-charakterov-je tu zbytočných..hlavne nepodarená-zbytočná,ale vzhladom na celosvetovú situáciu predpokladaná -lesbická linka-dvojica+niekolko inak farebných nehercov...ktorý to skazili na celej čiare..to už vyzerá že obsadia hocikoho len nech je tmavý...je im jedno či to má herecký talent..mackie mi nevadí ten je ok..aj ked mi na kovača nesedí..nemá výraz -akčne to zvláda dobre...shibani ako ui archeolog-úplne mimo...ale nebola to až taká hrôza ako simone missick -u mna je to hlavne jej zásluha že hodnotím len 2*-ona predstavuje u mna všetko čo je na 2hej sérii zlé-na tretiu sa teda vôbec neteším.. ()

Theofilus

Naprosto otřesná druhá série, která akorát ždímá tu první, protože už asi došel materiál nebo něco. Takeshi je oproti minule nudnej, nejspíš to bude změnou herce. Příběh je hloupej, a ještě k tomu mi to úplně zničilo tu sérii první, a i kdyby to netflix nezrušil, tak na trojku bych se už nedíval. ()

danny70

Oproti první sérii obrovský sešup dolů. Příliš překombinované, příliš přehnané, příliš nepřesvědčivé, příliš multikulturalistické a progresivistické a díky tomu všemu i dost nudné. Dokoukáno spíše z povinnosti. Jediná hvězda za Poa... ()

Milo384

Mnohem horší než první série. Zápletka už není akčně detektivní, ale spíše akční. Přišlo mně to méně zábavné. Hlavní postavy už nejsou tolik sympatické. První sérii jsem si fakt užil, do této jsem se musel vyloženě nutit. ()

CZetko

Nejsem si jistý že to je stejný Altered Carbon jako první serie. V Cyberpunku (subžánr science fiction) je potřeba diváka pozvolna připravovat, učit ho věcem, ale tady mi přijde že se jede hrozně honem honem všechno víte, co bylo v 1.serii vzácné, drahé, tajemné, je tady na denním pořádku (ke žvejkám v krámě dostanete svého druhého clona). Vedlejší postavy komplet nezajímavé až na Carrenu a Poa. Hlavně díky tomu že si k nim ani nemůžete získat žádný vztah. Nejvíc mě ale štvalo jak se furt vrací starý xichti, potkáváme tu po celou dobu nějaký starý známé tváře, a je to dost otravné. Nevím jestli jim dali méně rozpočtu nebo toho neuměli využít, ale žádné nádherné pokračovaní se tu za mě nekoná... Je tu méně krve,méně sexu, méně scenerii, ... Anthony Mackie to hraje slušně ale nevěřím jsem mu to že je to takovej bad ass jako u Joel Kinnaman... Celkově jsem z toho chvílemi měl pocit že sleduji nějaký béčkové scifi serial typu Dark Metter... ()

rostsoft odpad!

První série byla super, skvělý originální nápad a dobrá zábava. Ale u druhé série, zřejmě autoři zapomněli používat mozek. Je to totální odpad. Nebyl jsem vůbec schopen to dokoukat do konce. Skončil jsem někde v púlce a byla to totální nuda. Herecké výkony také nestojí za nic. ()

Matrix44

Tak ako sa mi páčila prvá séria, tak je príšerná tá druhá. Ako je možné zničiť kvalitný seriál? Tak je to absolútne nudným scenárom, otrasným výberom nesympatických hercov (asi na zákazku BLM, LGBTI...), a taktiež kvalita spracovania išla rapídne nadol. Veľká škoda :( ()

Pohorelda

Typycký Netflix - skvělý nápad, skvělá upoutávka, dobrý začátek a potom to celé zkazí. To je případ snad většiny filmů a seriálů Netflixu. Tolik promrhaných šancí :-( ()

Hugho

Zatiaľ čo prvá séria bol síce slabší, ale predsa len odvar z výbornej knižnej predlohy, druhá séria mi pripadá kompletne vymyslená a podľa toho to aj tak vyzerá. :-( Scenár písali asi len kočky, lebo zmenili charakter príbehu a dopustili sa bežného lapsusu nevojensky a netechnicky vzdelaných ľudí - hlavný hrdina dostane na začiatku telo so superschopnosťami, to však následne už nevyužije a vyzerá ako blbec, ktorého len bijú. Škoda nevyužitého potenciálu. Odporúčam prečítať si knižky.  Quell forever ! ()