Kovacs spřádá plán útěku, zatímco se na planetě slaví Harlanův den. Quell dává dohromady střípky svého života a Poe skládá účty. (Netflix)

Ellmariachi

Díl, kde se děj pohne opravdu zásadně. Načne se prozrazení tajemství a postavy začínají být konečně zajímavé. Jak kladné, tak záporné. A konec připraví fajn překvapení. Bohužel mě stále nebaví hlavní postava. Mezi tím, co v první sérii tvrdil muziku, tady se jen věci okolo něj tak nějak dějí. A to nemluvím o tom, že ani jeho pouzdro, herec, mi nepřijde vůbec dobrý. Byť by z pochopitelných důvodů mělo být právě to poslední naopak. ()

Martinius

ide to od deviatich k piatim. pribeh zacina byt nepresvedcivym a tym padom nezaujimavym az nudnym. sklzava do stereotypov, aj do akejsi moralnej monochromatickosti. medzicasom zacinam byt alergicky na fiktivne neologizmy ako "sleeve" a "needlecast". ()

Necrotongue

No jo, zdá se, že i tvůrcům samotným došlo, jak slabými postavami druhá řada disponuje, takže už podruhé sáhli pro charaktery známé z předchozí sezóny. Nejsem si ale jistý, jestli jim to k něčemu bude, zvlášť když se snaží každou chvíli zachraňovat místy velmi chabý děj nasazením inkvizičních postupů. Na mě to moc nefunguje. ()