Kovacs čelí Carrerovu mučení a zápasí z duchy z minulosti. Poe hledá pomoc u jiné umělé inteligence. Trepp získá informace o muži, kterého hledá. (Netflix)

warrenur

Nie tak epicky nastup sa scenu ako v prvej serii ked braskovi s mecom priskocila na pomoc jeho sestricka. A i kopec preslovov a macho-reci okolo subojov dielu moc nepomohli. Zaver nam dal trosku vysvetlenia, co sa tyka "pamate" a dievneho spravania sa Quell. I tak slabsi priemer. ()

davidh76

Naprosto skvely dil! Pokud by se kvalita dilu zvysovala jako doposud, byla by to pecka. Negativni postava se skvele klube. Pokud tedy negativni i zustane. Vztahy mezi hrdiny zacinaji byt prekvapive brzo dost zajimave. Po prvnich dvou dilech, ktere byly takove polovicate a napodobujici prvni serii, je to najednou plne novych informaci, ktere jsou kladeny jako by ledabyle a samozrejme a o to jsou zajimavejsi. Vyborna prace! ()

Necrotongue

Konečně jsem mohl nějakou epizodu ohodnotit čtyřmi kousky, i když nebyly příliš silné. Proti předchozím dílům měl příběh tentokrát mnohem lepší tempo, ale i tak si pořád myslím, že na dění v první sezóně nemá. Nějak mě to ne a ne pořádně zaujmout. 4*- ()

Ellmariachi

Nějaký posun v ději, ale trošku natahovaný. Zklamání přišlo u akčního finále, kde jsem čekal trošku řež. Alespoň se pomalu vyvíjí charaktery a přibývají odbočky v ději, které by mohly časem důležité. ()