LukeUp

Neotřelé, drzé a místy dost vulgární. Nicméně seriál tohoto typu tu chyběl a jsem rád, že neskončilo jenom u jedné řady. 80% ()

URBAN

Brickleberry je správně sprostý a i perverzní. Takový South Park se zvířaty, možná ne kvalitativně stéjný, ale jako odreágování na večer je to skvělý. ( 31.8.16 až 8.9.16/1.série ) ()

Lachtaan

Neuvěřitelná nekorektní televizní fraška, plná klišovitých, ale setsakra vtipných a zábavných momentů. Této směti politických, filmových i hudebních narážek již může konkurovat pouze South Park. Mluvící medvěd, který zcela bez jakýchkoli problémů patří do nesourodě sourodé rodinky multikulturně založených rangerů, vůdce parku, jehož nejlepším přítelem je upřímnost v momentech, kdy by člověk radši neznal jeho osobité názory, nezávislý černoch s vlastními ideami o životě, hlavně o tom sexuálním, nová rangerka s hanebnou i úspěšnou minulostí, věčně životem klamaná lesbička/mužatka a hlavně Steve. Ten je jen jeden a na jeho stupidní snaze jít si za svými nemožnými sny stojí má obliba k této kreslené ptákovině. Popravdě díky bohu, že seriál má jen 3. série, jinak bych se musel začít hrabat svědomím, zda chci svůj volný čas obětovat právě tomuto televiznímu zjevení. ()

geklon

První dva díly mě nečekaně vyrolovaly víčka až někam hluboko do vnitřka očních důlků, poměrně dost fórků bylo nadmíru brutálních, ale vtipných, i smíchy jsem vyprsknul. Zbytek první série se mi tak bomba nejevil a celá ta podobnost s McFairlainovýmy ptákovinami, mi trošku kazí chuť v dalším sledování. Samotný fórky jsou super, ale postavy jsou špatně a navíc hodně okatě recyklovaný, ze všech možných úspěšných seriálů. Od tvůrců sázka na jistotu. O de mě 70 %. ()

sskrblik

Comedy Central přináší nový animovaný seriál. Vulgarismy a násilí ze South Parku spojené s nadčasovostí známou z Family Guy. Po prvním díle zvědavost, co se ze seriálu "vyklube". ()

Jaro.Krafcik

Seriál ktorý nieje ani zlý ani dobrý. Zlatý stred. Niektoré časti boli až prehnané blbé a trápne, poniektoré zabavili. Najlepšia epizóda asi s bigfootom. Je vidieť že seriál má ešte čo dobiehať aby prekročil tieň za ktorým sú seriály ako south park, futurama... 3* ()

venca163

Problémem tohohle seriálu je, že si za ty tři série nedokázal moc vybudovat ústřední postavy. Z 6 hlavních se snad dá brát jako jediná plnohodnotná postava s trošku víc propracovanym charakterem Steve. Ten medvěd, ta kundička a Woody dají dohromady tak za jednu a půl postavy, navíc ten medvěd kopíruje takovej ten ohranej prototyp cynika co hazí hlášky z gauče. Tlusťoška a černoch už jsou vyloženě do počtu, jejich jedinym atributem je nějaká úchylka, což je na celej seriál fakt málo. Rozebírání a šťouchání do citlivejch témat jsem si samozřejmě užíval, i když ta nevyzrálost se projevila i v poměrně dost kolísavý kvalitě jednotlivejch dílů. Některý momenty morálně na hraně jsou ale prostě k nezaplacení. Rozhodně to stojí za vidění, protože podobných pokusů pořád neni dost. Nejoblíbenější postava: retardovanej kámoš toho rednecka s kšiltovkou a jeho osvícený momenty. (75%) ()

Jello Biafra

A ja som si vždy myslel, že tvrdší humor než má South Park už asi neuvidím. Tvorcovia Brickleberry si vytierajú riť s politickou korektnosťou takým spôsobom, že je to občas až "over the top". Seriál si v 36 dieloch stíha kopnúť do amerických rasových či etnických menšín, LGBT komunít alebo tradičného amerického štýlu života. Aby toho nebolo málo, tak sa tu pravidelne objavujú fekálne vtipy. Celý seriál podľa mňa došperkoval prekvapivo veľmi dobrý český dabing, ktorý mnohé vtipy ešte znásobuje a je vidno že dabéri sa do svojich postáv dokonalo opreli. P.S.: moja najobľúbenejšia postavička je hláškujúci "méďa" Malloy. ()

giovanni3

Povedený animák, kde je tedy dost vulgarit a hodně vtipu je napříč díly různě kopírováno, ale já se bavím. Nejvíce mě baví Malloy, Ethel a Danzel. Celkově dávám 4z5 což je sice nadhodnocené, ale zkorigovat to lze vždy. Aktuálně jsem v půlce druhé série. ()

Circumscriptor

Ani neviem, ako je to možné, ale Brickleberry sa stalo mojou absolútnou srdcovkou. Perfektný a vždy fungujúci typ humoru pripomínajúci skríženinu ranných Griffinovcov a nových dielov South Parku, prívetivá animácia a samozrejme politická nekorektnosť vo forme rasizmu, meninizmu a šovinizmu. To sú všetko prvky, ktoré do bodky vytvárajú môj animovaný seriál ušitý na mieru. Úprimne neviem, ako niekto môže porovnávať Brickleberry so South Parkom - toto veľdielo ho už dávno prekonalo. ()

KoRner

Seriál vtipnejší než Griffinovci, hlavne preto, že je tu pokus o dej, ktorý za celú časť zbytočne neodbočuje. Vačší úspech však nedosiahol kvôli tomu, nemá žiadne popkultúrne odkazy, či nejaké politické postoje, proste plytký humor v tej načistejšej podobe. Nie až taký drsný ako South park, ale občas tiež ďaleko neuteká. ()

kery-

Po pár prvních dílech nechám zatím 4*, humor seriálu se mi začíná zamlouvat. I když je vulgární, není zdaleka tak trapný jako třeba v South Parku - právě naopak... edit: přestal jsem sledovat, nebavilo mě to. Možná s dabingem? Uvidíme.. Zatím 3* ()

Eamby

Tento seriál se nejspíš nevyhne škatulkování a také podobnosti počinu- jako je například Family Guy. Bohužel s tím rozdílem, že zde je humor místy vážně suchý a je to jen pokus o napodobení. I když se tento pokus moc nevydařil, tak pro zabití času se celkem hodí. ()

Hanys_

Trochu South Park, trochu Family Guy, ale přesto do jisté míry hodně své. Tři série nabité šíleným dějem a drsným humorem. Tak to mám rád. ()

HonzysKISS

Tenhle seriál je přesně pro nás milovníky černého humoru. Narážky na teplouše, na černý, postižený, náboženství, fekálie, politiku a vůbec na všechno, na co vzpomenete. Tolik černého humoru pohromadě se moc nevidí. Nasmál jsem se sakra hodně hnedka od prvního dílu. I když se tam občas po výborném vtipu objeví takový trapnější, tak to tolik nekazí. Neočekávejte od toho nic originálního, ani vůbec geniálního. Mě si tenhle seriál získal tím, že nemá žádné hranice. Sice to kritici nebudou zrovna nejvíc chválit, ale u tohohle je nejdůležitější se prostě zasmát. A jasný, že to je podobný Griffinům, v dnešní době už je hodně těžké vymyslet něco úplně nového. ()