David Burke (Jason Sudeikis) je drobný obchodník s trávou, ktorého zákazníci sú kuchári v reštauráciách aj matky v domácnostiach. Hoci je David opatrný a z evidentných dôvodov sa nechce púšťať do podnikania vo veľkom, nakoniec sa stane obeťou hesla, že každý dobrý skutok je po zásluhe potrestaný. David sa totiž pokúsi pomôcť niekoľkým miestnym teenagerom a skončí zmlátený tromi punkermi. Tí mu tiež ukradnú všetky peniaze, a tak David zrazu dlží veľké peniaze svojmu dodávateľovi Bradovi (Ed Helms). Aby zachránil situáciu a vyrovnal účty, musí sa David stať pašerákom drog a dopraviť Bradovi najnovšiu zásielku z Mexika. O pomoc David požiada svojich susedov, cynickú striptérku Rose (Jennifer Aniston), potenciálneho zákazníka Kennyho (Will Poulter) a potetovanú tínedžerku s piercingom Casey (Emma Roberts). David vymyslí plán, ktorého súčasťou je falošná manželka, dve predstierané deti a veľký naleštený karavan. A rodina "Millerovcov" sa vydá na juh na víkend osláviť Deň nezávislosti, čo snáď ani nemôže skončiť inak ako malérom. (TV Markíza)

Kozlowski8

David je drobný dealer trávy, kterého jednoho dne oloupí o veškeré peníze. Aby zaplatil dluhy svému dodavateli, nezbývá mu, než přijmout jeho nabídku na převezení kontrabandu z Mexika. Aby působil věrohodněji, přesvědčí k pašerácké výpravě striptérku ze sousedství Rose, puberťačku Casey a mladíka Kennyho. Rodinka Millerova je na světě a může se vyrazit... Nic zvláště originálního, přesto díky solidním, vtipným dialogům, dobře plynoucímu ději a velice trefně vybraným typům herců - velice příjemná zábava. 75%. ()

Hladho

Vcelku zajímavá rodinná komedie, která mně i v ledasčem překvapila. Silně nedoporučuju pro lidi, kteří nemají rádi "trapné záběry". Skoro jsem se až za herce v některých scénách styděl. :) Ale i přesto je to komedie, kterou by měl asi každý vidět. Mé hodnocení - 79% ()

Petka92

Jennifer je čím dál tím lepší herečka. A baví mě ji vídat na plátnech víc a víc. A hodně mě překvapil i Jason. No jednoduše řečeno: není to žádné intelektuální drama, kde si sednete z pointy na zadek, ale je to komedie a road movie. A to přesně od Millerů dostanete. Takže u mě spokojenost! Určitě si to zase někdy znovu pustím a ráda! Samozřejmě nejlepší scéna je bez diskuze se zahozeným 'miminkem'! ()

blekekeke

No, a pak že to nejde :o) Tedy až na těch pár trapných scén, kterých by nebylo třeba, je to luxusní rodinná jízda se vším všudy ... i s rodinou líbačkou :o) ()

BarkaS

Nic novýho po sluncem, neurazí, nezaujme. Pobaví, ale ne zas tak moc. Jen nechápu ty věčný "vtipy" zaměřený na varlata. Je to nutný? ()

superzurda

Po dlouhé době jedna opravdu vtipná a dobrá komedie, u které jsem fakt zasmál. Dobře udělané vtipy mě naplnily nadějí, že tento žánr není ještě zdaleka vybrakovaný. ()

Foogas odpad!

Poněkud klišoidní, není-liž pravda? Podobnejch americkejch kokotin jsou mraky. Tahle jen lehce vybočuje z podprůměru elementem falešný rodiny, pašováním fetu a sem tam dobrym vtípkem. To je pořád dost málo. ()

Leník

Trochu jednodušší komedie, ale nijak urážlivá. Na zaplácnutí večera dobré, ale že bych se u toho smíchem válela po zemi, to ne. Ale vypadá to, že herci si to užili. Přestože jsem ženská, hluboký dojem na mě udělalo stripteasové číslo J.A. Je to fakt kočka! ()

Rian_witcher

Nic moc jsem nečekal a snad i díky tomu jsem se výborně bavil. Novodobé ztvárnění rodiny Griswoldů a jejich "bláznivých dovolených" se mimořádně vydařilo a Jennifer Aniston dávno není jen bláznivá Rachel z Přátel, ale zahraje opravdu cokoli. Celá rodinná čtyřka si herecky opravdu skvěle sedla a tak i já dávám za 4*. ()

janinka123

Pohodová komedie s vtipnými okamžiky a zajímavým nápadem. Mám ráda Jasona Sudeikise i Jennifer Aniston, takže jsem byla po této stránce spokojena. Ale i svým obsahem byl film velmi originální a zábavný. ()

karnifex

Skvělá komedie. Velmi mile mě překvapil výkon Jennifer Anistonové (v poměrně nudných Přátelích patrně nedostala tu správnou možnost předvést svůj komediální talent - zde naštěstí ano). A český dabing tradičně výborný. ()

kolly13

Vtipné hlášky na samotné hraně, u mainstreamu vítané, jsou strhávány zpět do průměru nudnějšími pasážemi a předvídatelnými klišé. Kupodivu spolek a la rodina umí fungovat a člověk jim na konci fandí. Škoda, že pečlivější práce na scénáři neposunula komedii do úrovně zapamatovatelných. ()

Petr.Plicka

Povedená rodinná komedie, kde se uměle sestavená rodinka vydá pašovat drogy přes státní hranice. Cestou je potkává spoustu úskalí a vtipných situací. Film má příjemnou a odlehčenou atmosféru, která člověku dovolí si u filmu odpočinout. 70% ()

Skylwalker42

Vůbec jsem tomu nevěřil,očekával jsem typickou americkou buranskou komedii. A nakonec přišlo opravdu velmi zábavné překvapení. Zábavné, nic příliš kýčovitého na daný žánr a Jennifer je opravdu na svůj věk opravdu vyzrale sexy a málem jsem u jejího tanečku v dílně slintal, a to se mi jen tak nestává. Prostě určitě nelituji večera, kdy jsem u této podívané strávil čas. A "karavanový sousedi" RULEZ! ()

Diego75

Od dob Griswoldovic je tohle bezkonkurenčně ta nejlepší road komedie. Právě zápletka drogového dealera, který si vytvořil svou fiktivní rodinku a dostává se tak do mnoha nesnází, funguje perfektně. Dlouho jsem přemýšlel, zda si mám tenhle film pustit, protože jsem od něj ani tolik nečekal a nikdy mě nezaujal ani trailer. Teď už ale vím, že jsem se šeredně mýlil a málem jsem i nechal ujít tuhle bizarně drsnou komedii s vtipy o marihuaně a Jennifer Aniston v roli striptérky. ()

The Rock nájemným vrahem

The Rock nájemným vrahem

03.05.2015

Kalifornský režisér Rawson Marshall Thurber se po Vybíjené s Benem Stillerem trochu ztratil. Loňští Millerovi na tripu jej ale vrátili do hollywoodského hledáčku a momentálně už točí svoji další… (viac)

PF 2014

29.12.2013

Bláznivá střela se vrátí

Bláznivá střela se vrátí

16.12.2013

A možná z ní bude něco jako Bláznivá pařba. Hollywoodu nestačil nový (strašný) Růžový panter, teď plánuje zmodernizovanou verzi další kultovní policejní parodie. Bláznivá střela se poprvé na plátnech… (viac)