David Burke (Jason Sudeikis) je drobný obchodník s trávou, ktorého zákazníci sú kuchári v reštauráciách aj matky v domácnostiach. Hoci je David opatrný a z evidentných dôvodov sa nechce púšťať do podnikania vo veľkom, nakoniec sa stane obeťou hesla, že každý dobrý skutok je po zásluhe potrestaný. David sa totiž pokúsi pomôcť niekoľkým miestnym teenagerom a skončí zmlátený tromi punkermi. Tí mu tiež ukradnú všetky peniaze, a tak David zrazu dlží veľké peniaze svojmu dodávateľovi Bradovi (Ed Helms). Aby zachránil situáciu a vyrovnal účty, musí sa David stať pašerákom drog a dopraviť Bradovi najnovšiu zásielku z Mexika. O pomoc David požiada svojich susedov, cynickú striptérku Rose (Jennifer Aniston), potenciálneho zákazníka Kennyho (Will Poulter) a potetovanú tínedžerku s piercingom Casey (Emma Roberts). David vymyslí plán, ktorého súčasťou je falošná manželka, dve predstierané deti a veľký naleštený karavan. A rodina "Millerovcov" sa vydá na juh na víkend osláviť Deň nezávislosti, čo snáď ani nemôže skončiť inak ako malérom. (TV Markíza)

AllShallFall

Jak komedie moc nemusím, tak tohle je geniální počin! Sedí mi všemi směry. Humor byl skvěle podaný. Herci výborní, děj také. Nemám co vytknout :-) Jednička s hvězdičkou. ()

swamp

Že bychom tady měli nejlepší americkou komedii roku 2013? :) Millerovi jsou hodně povedená "rodinka", která vás na ty necelé dvě hodiny hezky zabaví. Příjemně nekorektní humor, který nesklouzává k trapnosti.. konečně! ()

DwayneJohnson

Bohužel, tahle komedie je hodně nevyrovnaná. Má sice některé velmi světlé chvilky, kterých ale zdaleka není tolik, abych mohl snad uvažovat i o vyšším hodnocení. Kladem jsou rozhodně neokoukané, herecké tváře a ocenil bych rovněž odvahu Jennifer, která ukázala na svůj „věk“ opravdu slušnou postavu. Jen toho pudru na tváři měla víc, než dost. ()

predators

Nevím, ale nějak jsem nemohl přijít na chuť oběma týpkům! Ty ženské, jak striptérka Jannifer, tak bezďák Emma byly v pohodě. Naopak z druhé rodinky jsem nemohl vystát protivnou Kathryn Hahn! Tak trochu herecký a castingový guláš, který až na výjimky nedržel pohromadě. Jo, párkrát jsem se zasmál, proto uděluji lepší průměr, ale zdejší hodnocení moc nechápu. 60% ()

Slartibarkfast

Drogový dealer dostane za úkol převézt přes hranice s Mexikem "ždibec a půl trávy", aby zásobil americký trh kvalitním matrošem a vyřešil tak své dluhy. Aby unikl pozornosti státních orgánů, zvolí si jako kamufláž karavan a nudnou rodinku jako doprovod. Zprvu jsem tuto road-trip komedii považoval za slabší kus a očekával jsem zklamání. Za odměnu se mi však dostalo velmi svěží zábavy a kopec solidních hlášek, při kterých jsem se, jako u většiny jiných současných rádoby-komedií, nepropadal hanbou do suterénu, ba co víc, smál jsem se, až jsem se za bachor popadal. Občas to sice bylo přehnané a bylo vidět, že scénáristé se snaží vyždímat z každé minuty maximum, což bylo místy škoda. Méně někdy znamená více. Celkově veliké překvapení a pro změnu parádní počin v odvětví amerických komedií. 75% ()

nascendi

Keď som pre zaujímavosť načrel do mne neznámych filmov, ktoré ostatní užívatelia umiestnili do prvej tisícovky, nevšimol som si, že najlepší nerovná sa najobľúbenejší. A bol som za tú nevšímavosť zaslúžene potrestaný filmom My sme Millerovci. Komédia je žánrom, ktorý predpokladá, že pri sledovaní filmov zaradených do tejto škatuľky sa divák bude smiať aj bez toho, aby ho šteklili. Problémom tejto akožekomédie podľa mňa je, že je príliš americká. Pri nej si zreteľne uvedomím, že Američania sú naozaj o trochu iní, ako my. Ja som sa nesmial, dokonca som sa naštval, takže dve hviezdičky sú realistickým hodnotením môjho dojmu. ()

silentname

Je to celkom zábavná komédia. Niektoré vtipy fungujú, niektoré nie ale celkovo sa na to dá pozrieť. Ale najradšej mám asi chalana - You know what I´m sayin? :D ()

Ratemus

Po dlouhé době jsem se výborně bavil, Aniston překvapila a role jí fakt sedla, každá postava měla dostatek prostoru a celkově nikdo nenudil. Film je plný humoru a překvapení, takový výlet si taky umím představit. Nejlepší hláška filmu ,, Black cock down" Taneček Aniston byl super a hezky na to koukalo, u mě dobrý, příjemná komedie. ()

Slarque

Konečně zase jedna komedie, u které se jako divák můžu bavit a nemusím se k tomu nutit nebo se přitom cítit trapně. Scenáristům se sice povedlo parádně zazdít konec, ale nepovedené záběry na začátku titulků mi zase zvedly náladu před odchodem z kinosálu (70%). ()

Arsenal83

Ak toto patrí do Road movie, tak potom pre mňa asi najlepší film tohto žánru za posledných 10 rokov, na ktorom sa dá permanentne zasmiať a herecké obsadenie i výkony sú špičkové. Na Aniston sa už trochu podpísal zub času a tá známa striptíz scéna sa mi nezdala super sexy, ale ok, ani takáto vsuvka mi dojem neskazila. Stovky fórov schovaných len do menej ako dvoch hodín. ()

Chrustyn

Po dlouhé době neskutečně vtipná a trefná komedie se zajímavým ústředním nápadem. Ve filmu funguje jak chemie mezi hrdiny, tak i vybroušené dialogy a všechny různé gagy. I když zde nechybí nezbytné moralizování a změny hodnot, není to tak zlé, aby to výslednou podobu výrazně kazilo. Příjemné překvapení. ()

MiiRA

Nevím, nějak mi to asi nesedlo...herecké obsazení super, ale nějak jsem se ani nezasmál u toho a trochu nudil. Bylo to asi tím, že jsem měl velké očekávání a nedostalo se mi. Ale Jennifer furt kus :)))) 3,5* ()

SeBig

Fízlák co ho chce přeblafnout, ujetá rodinka, tarantule v gatích.. vy víte co myslím! Tenhle film je parádní zabiják nudy a hlavně originální nápad a skvělý herci. Nemám co bych dodal. Jenom ten konec nemusel být tak divný. ()

klerik

Čakal som viac (hlavne po Jenniferinej účasti v ŠÉFOCH NA ZABITIE). Obyčajná rodinná komédia. Obraz nešpatí Chevy Chase a nájde sa aj pár prasačiniek, ale inak brutálny americký priemer... ()

korbitch22

No do prdele! Další důkaz toho, jak se vyplatí nekoukat na trailery a o filmu si nic nečíst.Jelikož sem si myslel, že to bude něco jako Bláznivá Dovolená nebo tak, prostě typicky rodinná road movie...asi tušíte jaký bylo moje překvapení :D. Po dlouhé době opravdu pořádná americká komedie, která dokáže bavit silou nabitých dialogů a snaží se co může vyhnout fekálnímu humoru, i dkyž jí to občas ujede a řada scén je zbytečně násilná a trapná, zacož považuju hlavně black cock dawn, huliče na hranicích nebo "čtyřku" ve stanu, ale jinak konverzační humor funguje dokonale a nemapatuji si, kdy sem se po dlouhý době u filmu tak natlemil.Ještě se musim zmínit o Jennifer, no klucí, jelikož sem z ní nebyl hotovej ani v dobách její největší šťávy, nedostala mě ani tady.Dokonce sem se jí chvilku spíš bál, byla jako chodící reklama na vyhlazování vrásek.Nejlepší scéna ale jednoznačně v titulcích. s vítězným songem :) Hodně příjemný překvapení, který na druhý podívání už ale tak fungovat nebude.75%. ()

mat.ilda

Jsem šťastlivec, co v minulosti viděl víc opravdu dobrých komedií, než hodnotící většina, nebo snad problém vězí ve sledování v soukromí, kde mně neměl kdo udávat impulzy ke smíchu? Ne ne, pochybuji, že by možnost, nechat se strhnout davem, byla reálná v případě tuctové komedie s absurdní zápletkou a trapnými vedlejšími liniemi, nevýraznou Aniston a Sudeikisem v křeči, kde je ta velká sranda zřejmě šifrovaná a kdo ji odhalí, musí mít řádně za ušima... Jestli mají Millerovi 78%, tak potom je Chevy Chase král komedie a National Lampoon's právem patří do Zlatého fondu rodinných taškařic, víte, co říkám... ()

jojinecko

3,5*/5 V rámci komediálneho odpadu, čo som videl za posledný čas pôsobia Millerovci ako príjemné oživenie a osvieženie. Niektoré scény sú skutočne vychytávkové, humor vo väčšine prípadov funguje, do toho už "povinne" sa musia vložiť aj klišoidné trápne scénky, aby sa nepovedalo. Celkovo spokojnosť! ()

The Rock nájemným vrahem

The Rock nájemným vrahem

03.05.2015

Kalifornský režisér Rawson Marshall Thurber se po Vybíjené s Benem Stillerem trochu ztratil. Loňští Millerovi na tripu jej ale vrátili do hollywoodského hledáčku a momentálně už točí svoji další… (viac)

PF 2014

29.12.2013

Bláznivá střela se vrátí

Bláznivá střela se vrátí

16.12.2013

A možná z ní bude něco jako Bláznivá pařba. Hollywoodu nestačil nový (strašný) Růžový panter, teď plánuje zmodernizovanou verzi další kultovní policejní parodie. Bláznivá střela se poprvé na plátnech… (viac)