David Burke (Jason Sudeikis) je drobný obchodník s trávou, ktorého zákazníci sú kuchári v reštauráciách aj matky v domácnostiach. Hoci je David opatrný a z evidentných dôvodov sa nechce púšťať do podnikania vo veľkom, nakoniec sa stane obeťou hesla, že každý dobrý skutok je po zásluhe potrestaný. David sa totiž pokúsi pomôcť niekoľkým miestnym teenagerom a skončí zmlátený tromi punkermi. Tí mu tiež ukradnú všetky peniaze, a tak David zrazu dlží veľké peniaze svojmu dodávateľovi Bradovi (Ed Helms). Aby zachránil situáciu a vyrovnal účty, musí sa David stať pašerákom drog a dopraviť Bradovi najnovšiu zásielku z Mexika. O pomoc David požiada svojich susedov, cynickú striptérku Rose (Jennifer Aniston), potenciálneho zákazníka Kennyho (Will Poulter) a potetovanú tínedžerku s piercingom Casey (Emma Roberts). David vymyslí plán, ktorého súčasťou je falošná manželka, dve predstierané deti a veľký naleštený karavan. A rodina "Millerovcov" sa vydá na juh na víkend osláviť Deň nezávislosti, čo snáď ani nemôže skončiť inak ako malérom. (TV Markíza)

swinevenca

Můj výraz pro tenhle typ zábavy je "moc americký" a když je takovej celej film a nezřídka je to až moc moc americký, je mi trapně, když někdo vidí, že se na to dívám. Vtipný to je, když se netlačí na pilu, titulková výplň je triumfální a už sem viděl kupu větších blbostí. ()

Mira00

Rozhodoval jsem se mezi 3 nebo 4, nakonec 4, je to příjemná komedie, která si na nic nehraje, příjemně utíká a herecký ansámbl je také bez chyb. Problém je, že za týden si na to vůbec nevzpomenu. ()

NeMiQ

Veľa som od neho nečakal a o to viac ma pozitívne prekvapil. Trochu ubrať sexuálnych vtipov a nadávok a možno by to bolo za full. :) Na tvári Anistonky bolo vidno, že už má svoje roky, ale postavu má stále kvalitnú. V poslednej dobe z množstva infantilných komédii je táto podľa mňa nadštandardná a veľmi často sa dalo schuti zasmiať. ()

Mr.Keli

Je pravda, že Millerovi nenabízejí žádný přesah, ale kdo by to od americké komedie očekával? Jednotlivé gagy se valí v nerovnoměrných tempech, ale na druhou stranu, divák se jim zasměje a užije si je. Smál jsem se od začátku až do konce a to se taky počítá. (+ je, že J. Aniston hraje konečně v dobrém filmu) 80% ()

Facerr

Už dlouho jsem se u něčeho nenatřískal tak smíchy. Z geniálního nápadu vytřískali jeho tvůrci všechno, co šlo a ještě k tomu přidali něco navíc. To potvrzovalo i fakt, že zatímco u těch horších filmovejch kusů přetáčím děj dopředu, tady jsem musel některý scény vracet a řechtat se jim znova. Hodně vtipný dialogy tady jsou kombinovaný s celkem bizarníma situacema, u kterejch jsem jenom koukal s otevřenou pusou. Herecký obsazení je k tomu vybraný taky výborně, takže podtrženo, sečteno, tohle se opravdu povedlo. Doufám, že nějakej trip vymyslej pro "Milerovic famílii" ještě jednou. ()

hondza87

Filmu se toho nedá přiliž vytknout, můžeme něco namítat na neoriginální námět, některé neoriginální vtipy nebo přeslazený a do tohohle filmu se nehodící závěr, který ve filmu typu Millerových působí jako pěst na oko. Ale celkově film působí hodně zábavně a letního humoru jsem si užil více než požehnaně. ()

Beda

Jistě, je to občas značně předvídatelné a očekávaný happyend tomu tak dvakrát nepřidá, nicméně většina fórů funguje překvapivě víc než dobře a scénáři se často daří scénky s náběhem na klišé rozbít trefnou hláškou či dějovým zvratem. Herecky jsou Millerovi navíc skvěle zvládnutí, Sudeikis hláškuje o sto šest, Aniston v sobě stále má sexappeal a omladina se taky neztratí. Zatím s přehledem komedie roku. BLACK COCK DOWN! ()

Thovt

za co má tenhle šunt tak dobrý hodnocení??? takhle tuctovou a nenápaditou komedii už jsem dlouho neviděl, zápletka se tváří odvážně, ale nedokáže zakrejt, že celej film je sentimentální a (s prominutím) přizdisráčskej. okatě vykonstruovaný vtipy to pak definitivně pohřbívaj. uznávám, chvílema jsem se bavil, ale celkově bych tuhle esenci průměrnosti radši vymazal z paměti... ()

a0001

Priemerná komédia. Ako snímok neoriginálna, dejovo jednoduchá, scénami kopírujúca iné filmy, klišé už typické pre tento žáner. Vtip opäť ťaží väčšinou z demencie postáv. Nič výnimočné, hlavne detinský záver filmu. USA fast food. Radšej tzv originál Bláznivá dovolená (1983), 73% http://www.csfd.cz/film/7573 ()

xtomyx

Ani mi nepřišlo, že film má skoro dvě hodiny. Pohodová jednoduchá komedie, kde je pár postav, které vám zpříjemní den. Nečekejte žádný náročný děj, film prostě běží a vy se dobře bavíte. Sem tam se vyskytnou dobré hlášky...hlavně jak J. Aniston mluví sprostě, to jsem nečekal a dost mě to rozesmálo...:D ()

ajusinka14

Tak takáto komédia tu už dlho nebola. Proste na tomto sa nedá nesmiať. Ešte teraz mi v hlave hučia niektoré hlášky odtiaľ. Naozaj sa to oplatí pozrieť, pretože myslím, že na túto komédiu sa len tak ľahko nezabudne. Pridávam to na zoznam mojich obľúbených komédii, kde opäť figuruje rozkošná Jennifer Aniston, ktorá v tomto filme vyzerá brutálne :) A znova po boku Jasona Sudeikisa vytvárajú perfektnú dvojku. Teším sa keď si to zase pozriem. :) ()

davistercz

Rozhodně nejlepší "vyjebá*ačka" tenhle rok. Takový úspěch jsem opravdu nečekal. Ale tenhle film mě opravdu dostal. Skvělý výběr herců, jednoduchý děj a spoustu brutálních hlášek, kvůli kterým jsem se opravdu málem udusil smíchy. Millerovi na tripu je opravdu krásný a kouzelný film a myslím si, že by tenhle filmeček si zasloužil alespon jednoho Oscara. Možná přeháním, ale mě se to prostě líbilo. Takto mají vypadat komedie a né takové slátaniny, které se ted točí. Mě se to líbilo a moc. 100%. ()

freddyreddy

Geniální, originální naprosto skvělá letní komedie, která má všechno, co má komedie mít! Bavil jsem se na 100%! Co dál na to říct.. no asi jen to že dávám jasnejch zaslouženejch 5 hvězdiček! ()

HeyHou

Všichni z toho byli tak odvaření, že jsem čekala naprostou pecku. Nejspíš proto pro mě Millerovi zůstali jen průměrně dobrou komedií.. ()

lulu37

Skutočne zábavná a originálna komédia "bez servítky". Vtipné scénky sa nevyskytnú len raz za čas, ale budú vás sprevádzať celým priebehom. ()

elanista1

Vobec nejde o to, ze je to schematicke, nejde ani velmi o pribeh, lebo takych uz boli sfilmovanych stovky, ale povodny napad vytvorit rodinku z cudzich ludi je uzasny a kvalita humornych situacii je mimoriadna.. uvodna polhodina s prechodom cez hranice je najlepsia, zvysok pribehu je tam uz nasilu aby nieco bolo, ale vtipy su fakt vtipne. Je tu aj trocha nudy, ale rehotal som sa casto a to stoji za zmienku. A reakcia Anistonovej ked jej pustili zvucku z Priatelov v potitulkovej scene, nema chybu. ()

The Rock nájemným vrahem

The Rock nájemným vrahem

03.05.2015

Kalifornský režisér Rawson Marshall Thurber se po Vybíjené s Benem Stillerem trochu ztratil. Loňští Millerovi na tripu jej ale vrátili do hollywoodského hledáčku a momentálně už točí svoji další… (viac)

PF 2014

29.12.2013

Bláznivá střela se vrátí

Bláznivá střela se vrátí

16.12.2013

A možná z ní bude něco jako Bláznivá pařba. Hollywoodu nestačil nový (strašný) Růžový panter, teď plánuje zmodernizovanou verzi další kultovní policejní parodie. Bláznivá střela se poprvé na plátnech… (viac)