David Burke (Jason Sudeikis) je drobný obchodník s trávou, ktorého zákazníci sú kuchári v reštauráciách aj matky v domácnostiach. Hoci je David opatrný a z evidentných dôvodov sa nechce púšťať do podnikania vo veľkom, nakoniec sa stane obeťou hesla, že každý dobrý skutok je po zásluhe potrestaný. David sa totiž pokúsi pomôcť niekoľkým miestnym teenagerom a skončí zmlátený tromi punkermi. Tí mu tiež ukradnú všetky peniaze, a tak David zrazu dlží veľké peniaze svojmu dodávateľovi Bradovi (Ed Helms). Aby zachránil situáciu a vyrovnal účty, musí sa David stať pašerákom drog a dopraviť Bradovi najnovšiu zásielku z Mexika. O pomoc David požiada svojich susedov, cynickú striptérku Rose (Jennifer Aniston), potenciálneho zákazníka Kennyho (Will Poulter) a potetovanú tínedžerku s piercingom Casey (Emma Roberts). David vymyslí plán, ktorého súčasťou je falošná manželka, dve predstierané deti a veľký naleštený karavan. A rodina "Millerovcov" sa vydá na juh na víkend osláviť Deň nezávislosti, čo snáď ani nemôže skončiť inak ako malérom. (TV Markíza)

Shredder

Uplne klasicka americka komedia, ktoru zachranuje par vybornych hlasok.Obsahovo je to sice niekde uplne inde, ale stylom mi to pripomenulo Horrible Bosses. Vahal som medzi 2-3*, ale perfektna scena (hudba z radia) medzi bloopers v zaverecnych titulkoch, mi pomohla sa rozhodnut. ()

sosi

Konečne som sa pri nejakej novej komédie poriadne zasmial. Vhodne a sympaticky vybrané herecké obsadenie robia ten film ešte vtipnejší. Myslím, že to môžeme označiť za najlepšiu americkú komédiu roku 2013 a minimálne aj posledných rokov. Mimochodom, tá Jennifer je stále neskutočne sexy! :) P.S.: strašne ma potešila scénka v záverečných titulkov s pesničkou I'll Be There For You a dojatou Jennifer. Z toho vidieť, že natáčanie si skutočne užívali. ()

TommyDiamond

Tato komedie se v kinech udržela poměrně dlouhou dobu a tak jsem měl domnění, že půjde o vysoce kvalitní zábavu. Ale i když mě Millerovi pobavili a nenudil jsem se, přišlo mi to takové nazáživné. Celé to pašování Mexico a zpět mě nepřišlo jako dobrý nápad a tak pár dobrých hlášek a situaci to prostě nespraví. V poslední době mi žádná komedie není dost dobrá. Nevím čím to je, ale potřebuju komedii na kterou si i za rok vzpomenu a budu mít nutkání se znova podívat. To ale jak vidno Millerovým nehrozí. Dám i tak tři hvězdy. ()

Paviozo

Dlouho jsem se u komedie nezasmál nahlas. A to nemám rád Jennifer Aniston, ani trošku. Ale některý scénky fakt bomba, zejména když pak tvrdil klukovi - před chvíli si ho chtěl vykouřit policajtovi a teď se jí bojíš dát pusu. Velmi příjemné překvapení, jedna z mála povedených komedií poslední doby. Možná to bylo tak na 4 hvězdy, ale za to překvapení do plnejch. ()

sWONDER

Výborne poskladaná "rodinka" nám prináša kopec fakt vtipných situácii na ich strastiplnej ceste. Sudeikis je skvelý a ostatní mu zdatne sekundujú. Niektoré gagy trochu divné ale napr. "opíchal mi ucho" ma fakt dostalo. Pri duchaplných záverečných kecoch som mal žalúdočne problémy, ale nejako som to rozdýchal. Tuto veselú komédia si užije naozaj každý. ()

Beaten

Nápad a trailer vypadal skvěle. Bez momentů, které již byly nastíněny v ukázkách, však film neměl takový náboj a vtip, který jsem hledal. ()

Colchack

Konečne nejaká nadpriemerná komédia. Dokonca tu človek nájde aj THE Best kissing scene ever :D + Jennifer Aniston a jej striptíz?...je to vážne ešte kosť ;) ()

speedy7929

Ľuďmi ospevovaná komédia, ktorá ma ale vôbec nedostala. Dej bol ľahko predvídateľný a celkom jednoduchý. Postavy boli celkom v slušnej zostave ako aj herecké obsadenie v hlavných úlohách. Humor nič moc ale inak to bola celkom slušná podívaná, však vieš čo myslím ;) ()

Don82

V době, kdy se každý soudný divák vyhýbá filmům označeným jako komedie, je We're the Millers doslova zjevením, které zachraňuje situaci a opět přináší šílené scény s vtipnými dialogy. Film je z celkového hlediska celkem prostý, ale jak se říká: úspěch je v detailech. Především si zde někdo dal práci se scénářem, především pak s vymýšlením a časováním vtipů. Obojí je skvělé. Další věcí je výběr herců: Jason Sudeikis byl pro mě docela neznámí, ale tímto filmem si mě opravdu získal. Neskutečně cool chlápek, kterému ty hlášky fakt sedly a dokázal je přirozeně "prodat". Jennifer Aniston je, řekněme taková ozdoba, ale výkon nadprůměrný. Will Poulter a Emma Roberts pěkně doplnily "rodinu", určitě by se mohli zas někde objevit. Když bych vzal film z druhé strany, tak jsem zde cítil menší rozpor v tom, jak se (zřejmě) režisér snažil udělat pořádný šílený film ve stylu Hangoveru, ale někdo (zřejmě) ze studia naopak chtěl "veselejší-sprostší" rodinou komedii. Výsledek si myslím více přiklání k režisérovi, ale i tak jsem cítil v určitých místech, že by se klidně mohlo jít dál a stejně by to do filmu bez problémů zapadlo. Na konci filmu jsem cítil jakési zadostiučinění, protože je zde po dlouhé době zase film který prostě umí udělat poctivou sérii vtipů a hlášek, i když děj okolo je celkem jednoduchý. ()

Basso

Prakticky všetko v tomto filme malo svoju úlohu a na všetkom som sa dokázal pobaviť. Najviac ma prekvapila Jennifer Aniston, ktorá dokázala, že ešte vôbec nepatrí do starého železa. Tiež treba pochváliť soundtrack v tomto filme, ktorý tu vynikajúco pasoval. Záver mi prišiel trocha ako reklama na "vykusovanie" a okrem toho trocha klišé, ale tu mi to akosi neprekážalo. ()

Araliya

Na pocudovanie som sa bavila, necakala som vela a dostala som viac. Chudak sused, pozerat takuto vtipnu komediu o 1 rano, haha. Mala som tazke zachvaty smiechu. Urcite odporucam a u mna v pohode na 80% ()

smajliss

Průměrný scénář, ale s velmi dobrými herci, kteří film táhnou. Všechno tam jde podle klasického komediálního schématu. Semtam se podaří nějaká hláška, která udržuje diváka v pozoru. Striperské scény s Jennifer jsou kořením, které zvedá film o hvězdičku. ()

Nufa

Obyčejná komedie, které jsou dnes stovky. Kladem je alespoň nějaká dávka humoru, ikdyž ne zrovna inteligentního a dost nízkého (kousnutí do varlat bylo už navíc opravdu moc). Hlášky taky celkem dobré, ale pořád to samé dokola. Asi jsem viděl jiný film, než ostatní, protože obdobné filmy mají o desítky procent méně. Film se evidentně snažil víc než na komedii nalákat osazenstvo na striptérku Jennifer Aniston, když to museli tvůrci zmínit i na plakátech. Ta tedy na svůj věk opravdu zaslouží obdiv, ale to je tak jediná nadprůměrná věc, která ve filmu je. ()

lakiboy

Na americkú komédiu prekvapivo dobré. Pár scénok je na hrane a od trápnosti ich delí len kúsok, našťastie si to režisér dokázal ustrážiť. A o Jennifer Aniston sa ani nemusíme baviť, stále má čo ukázať. "Víte jak to myslim". ()

papadoce

Jennifer v dielni bola fakt sexy a počas filmu som sa asi 3 krát zasmial. Lenže všetci tvrdia, že je to komédia, takže som toho smiechu očakával viac. Dávam 1 hviezdu Jennifer a 1 ako bonus. Slabé. ()

The Rock nájemným vrahem

The Rock nájemným vrahem

03.05.2015

Kalifornský režisér Rawson Marshall Thurber se po Vybíjené s Benem Stillerem trochu ztratil. Loňští Millerovi na tripu jej ale vrátili do hollywoodského hledáčku a momentálně už točí svoji další… (viac)

PF 2014

29.12.2013

Bláznivá střela se vrátí

Bláznivá střela se vrátí

16.12.2013

A možná z ní bude něco jako Bláznivá pařba. Hollywoodu nestačil nový (strašný) Růžový panter, teď plánuje zmodernizovanou verzi další kultovní policejní parodie. Bláznivá střela se poprvé na plátnech… (viac)