Konečne doma

• Česko Konečně doma (viac)

Na našu krásnu modrú planétu dorazili Buvovia, mimozemskí votrelci s chápadlami namiesto nožičiek. Doteraz putovali v medzigalaktickom priestore a hľadali si novú planétu, na ktorej by mohli v pokoji a snáď aj v mieri žiť. Ich pôvodný domov zničili nepriatelia Gorgovia, ktorí sa na nich z nejakého dôvodu nahnevali a prenasledujú ich naprieč celým vesmírom.  Mimozemská invázia Buvov na Zemi sa však odohráva pokojne, vľúdne a láskavo. Buvovia začnú prerábať svoj nový domov na svoj obraz. V prvej fáze všetkých ľudí presťahujú do Austrálie, kde im ponúknu vďaka svojej vyspelej technike veľmi pohodlný život. Pri tomto sťahovaní im ale prekĺzne medzi prstami dievča menom Tip, ktorá od tej chvíle hľadá svoju mamu. Tip má veľmi dobrodružnú povahu a mačku, ktorá sa volá Prasa. Prečo nie, však? Svoj malý domov na Zemi našiel i Buv menom O, ktorý je tak trochu fialový, veľmi výrečný a predovšetkým veľmi priateľský. Preto hneď začne pripravovať večierok, na ktorý pozve všetkých. Omylom však pošle intergalaktickú pozvánku aj Gorgom. To je, samozrejme, veľký problém, vďaka čomu sú na neho ostatní Buvovia veľmi nahnevaní a niektorí by mu chceli povedať aj pár ,,pekných“ slov poriadne od pľúc. O berie svoje chápadlá na ramená a potrebuje sa niekde na chvíľu schovať, pokiaľ ich hlavy trochu vychladnú. Na úteku O narazí na stratenú Tip a postupne medzi nimi vzniká intergalaktické priateľstvo. O sa snaží svojím roztomilým spôsobom napraviť všetko, čo Buvovia svojím príchodom na Zem spôsobili, vďaka čomu zmätok narastá rýchlosťou svetla. Tip na oplátku zoznámi Oa s humorom, umením, hudbou a tancom, rodinou a priateľstvom. Ale predovšetkým sa O a Tip snažia porozumieť jeden druhému a nájsť Tipinu mamu. (TV JOJ)

UnderDeath

Baví mne moderní animované pohádky a tato přesto, že působí velmi dětsky má perfektní děj, skvělé animace a snad ještě lepší hudbu. Naposled mne takto oslovil starý dobrý Wall-E, ale toto dílo mne baví ještě více. Někdo říká "přehnaná roztomilost" s tím ale problém nemám. Film je tedy určen pro publikum, rodin s dětmi a všem kdož mají dobré srdce a rádi animáče s trochu sci-fi :-) 5/5 ()

Pythonator

Málo vtipné a moc dětinské. Ačkoli je to tu hodnocené výše než Planeta 51, nesahá to Planetě 51 ani po zelené kotníky. Je sice pěkné, že v rámci splnění afroamerické hollywoodské kvóty naanimovali holčičku jako černošku a nechali ji namluvit jednou popovou krávou, ale nějak se při tom ziskuchtivém plánování pozapomnělo na dokonale vybroušený příběh a kameňácké vtipy. Film je sice průměrný animák, ale ze stáje Dreamworks je to jasný podprůměr. ()

Deeena

Viděla jsem stovky kreslených pohádek, ale tato mezi nimi s velkým náskokem zabírá první vítězné místo. Pohádka, kterou jedna z mých kamarádek shrnula slovy "Normálně k nám přiletěli ufoni, všechny lidi strčili do izolace a zabrali nám svět, holčičce sebrali mámu a ta tam žila úplně sama, než jí jeden z těch ufonů lhal, že ji vezme za mámou, ale chtěl jí odvézt na Antarktidu...No pak sem to vypla. Fakt hnus, na tohle moje děti koukat nebudou." mě naprosto okouzlila. Největší podíl na tom má úžasný humor, za který může hlavně Ouovo slovíčkaření, ale také dokonalá hudba, která mi od té doby dělá často společnost v autě. Animace je úžasná, příběh absolutně originální a bez nudných chvil, hlavní postavy si naprosto zamilujete. Vyústění pohádky Vám pak vezme dech, je nečekané, promyšlené, dojemné, prostě bez chybičky. ()

Pizavo

Tento film bych nazval prostě... oddechovým. Člověk se při sledování tohoto filmu přepne do klidového režimu a nikdo, a nic, ho z něj nedostane. Porce zábavy, ztřeštěné blbosti a lidského sarkasmu zde čeká na každého. Je pochopitelné, že ne každý si film užije, ale pobaví především mladší diváky. Akci ani zlovůli zde nemůžete očekávat. Ideální pro nemocné dny... 5* ()

soukyd33

Dost ujetý animovaný film, plný přátelství, strachu a trošku i velké blbosti. Super soundtrack a animace. Příběh je za 3 Doporučuji hlavně pro děti. Hvězdiček 3 ()

Naby

Parádní pohádka ze sbírky Dreamworks. Celý film je protkaný vtípky, některé jsou super pro děti a jiné za pro dospěláky, takže si každý přijde na své. V tomhle kousku nechybí ani napínavé, nebo smutnější pasáže, ale i tak je to primárně opravdu super komedie. Vhodné je to pro malé děti. Celkem určitě velký nadprůměr 4,5* ()

MortyCzE odpad!

A to jsem si říkal že po zpackaných pokračování filmů o Hůlkovi z bažiny nebo Kung-flu knedlíkožroutovi už nic horšího od SnovéPráce neuvidím... and here we are. Pokud jste viděli někdy nějakej dobrej film co například.... já nevím... dává smysl, tak tento "mástrpýs" pro vás bude super podívaná... až na to že vůbec. Při sledování tohoto krásného díla zažijete smutek, nervy a hlavně strach z toho jakou další píčovinu ten prvok co nacpal do toho scénáře co podle obsahu vypadá stejně jako kus jednovrstvého hajzláku s kusem exkrementu (hlavní postava) a to ještě s dírou v sobě která znázorňuje pointu tohoto filmu... absolutně žádnou... A pokud na tento film kouknete... kdykoliv, dostanete mozkovou obrnu grátis. Obsah: Jedno klišé za druhým a takto se to tahá celej film. Takzvané "Ftypi" jsou vtipné asi jako když pan odtahovka Arašíd vypustí z držky nějakou tu rozšoustávačku pro děcka. Soundtracky na úrovni toho, že i moje vyzvánění které zní jak kdyby si ho pouštěl malíř na hajzlu, by se tam hodilo více než to co tam najebali. Do tohoto filmu jsem šel s naprostým nadhledem a to i přes varování o tom jaká sračka to je... i tak jsem byl ale překvapen. Polovinu času jsem umíral a přísahám že jsem cítil jak se mi dělá při sledování nádor. Pokud znáte hru "najdi Walda" tak toto je dost podobné.. s tím rozdílem že místo hledání Walda mezi ostatníma postavama, hledáte jednu dobrou věc na tom filmu mezi ostatníma sračkama.. a přiznám se že jsem nejspíš prohrál protože na tomto filmu se mi nelíbilo nic.. maybe vizuál? ani ne.. u těchto filmů je to už podle mě normální aby film vypadal dobře... ikdyž to ani tento film nesplňuje. Ale popravdě jsem u tohoto filmu chytal i záchvaty smíchu... ale ne z toho že by to bylo vtipné samo o sobě... nybrž kvůli tomu že už po 5ti minutách jsem byl tak v píči že jsem se jen smál. Doporučuju tento film? Jasně... ŽE KURVA NE. Odpad, a jestli to nějakej rodič pustí svému dítěti... označil bych to i za týrání xd ()

ulukaj odpad!

Velmi, velmi nepodareny animak. Jeden vubec z nejhorsich poslednich let, srovnatelny snad jen s lacinymi spanelskymi a jihoafrickymi napodobeninami pixarovek. Kladne hodnocení muze dat jedine clovek, jemuz staci ke stesti humor na urovni mladezi pristupneho Zdenka Trosky. Ostatnim doporucuji se tomuto paskvilu zdaleka vyhnout. ()

rene00011

Veľmi dobrý animák. Ja osobne som na na ňom neskutočne bavil. Tento animák je neskutočne dobre spracovaný. Humor taktiež nechýba. Jednoznačne ODPORÚČAM! Videné v kine 3D - 95% ()

kapitan007

toto nazvať odpadom ? ja som sa natom v kine v 3D dobre bavil a bol som spokojny,Rihanna a Jima Parsons v kope musi zniet zaujimavo takze si to este raz urcite pozrem v povodnom zneni bez dabingu,pixar zase nastavil latku myslim si a nemam tomu čo vytykat :) super pohadka ()

Pollini

Viděla jsem včera. V podovných filmech jsem zvyklá na potrhlé hlášky a břichabol ze smíchu. Nic takového se ale v tomto případě nestalo. Zasmála jsem se tak 3x, děti okolo se zasmály 5x. Postavičky mimozemšťanů mi přišly trochu nechutné, ty rosolovité rohy, které se stáčely dle potřeby, brr. Bohužel sjem byla na dbované verzi, takže jsem si neužila Jima Parsona, který namluvil O. Rozdíl je hodně velký. Tak je to hlavně pro děti, takže předvídatelný výchovný děj o tom, co je v životě důležité, mě nijak nepřekvapil a dokonce mi přišlo roztomilé, proč vlastně je tak ohrožovaly jiní mimozemšťani, i když miminkům v kušákovi asi nedělalo dobře, když jima kapitán mlátil posádku po hlavě. Po filmu jsme šly na skleničku a žena mi řekla, že to přece bylo super. Takže :-) ()

kocanska

...jooo číslo 3 se dělá jednou za rok, ale za to pořádně :-))) A děsně blbě se lže, když u toho zezelenáte :-)) Bláznivý příběh kolonizace planety s happy koncem :-)) Pro někoho blbost, mě a dítku se líbilo ... ()

Kykyryda

Je to cute as hell, kromě slabší klasické honičky někde uprostřed baví od začátku do konce, vynikající je zejména dabing Jima Parsonse, pobaví i dospělé. ()

WickedFey

Z takovýchto animáků se prostě nedá vyrůst. Kdokoliv mi řekne, že se na animáky nekouká nebo ho nebaví, tak mu automaticky nevěřím. Já tohle doslova žeru a cením si každé povedené animované pohádky. Opět se tu spoléhá na roztomilost postaviček a na co nejbláznivější nápady. Přecejenom odehnat všechny lidi na jedno místo, začít osídlovat zbytek planety, testovat lidské vynálezy jestli jsou potřebné či nepotřebné a pokud ne, tak je všechny odstraní je celkem zvláštní. Občas se někde vyskytne i nějaký ten "joke", takže pohoda. Spokojenost.. ()

ArchAngel_

Super animák jeden z nejlepších za poslední roky - Lituji každého, kdo to viděl s CZ dabingem, protože velká část jeho kvalit tkví v anglickém originále a namluvení hlavní postavy naprosto skvělým Jimem Parsonem! Jen kousek za ním je kvalitativně Steve Martin s kapitánem Smekem :). CZ dabing je mizerný a naprosto zbaví film toho lehkého humoru a anglické doslovnosti, kterou mladší publikum vlastně ani nedokáže ocenit. Tenhle film měl dostat zákaz dabování z originálu. Příjemná oddychovka i pro dospělé se skvělou hudbou, animací i nápadem na vesmírné "příšerky". Škoda trochu moc zbytečně infantilních prvků v jinak OK příběhu s prvky vážnosti ... za mě 90/100. ()

Misuli

Ja teda byla hrozne nadsena z dabingu Jima i Rihanny, dodavalo to animaku stavu. Hrozne se mi libil dej, ktery vas neuspi, ale naopak hezky vygraduje. Libi se mi napad stridani barev dle emoci a take me dostala samotna animace, ktera za me byla fakt spickova. Nedalo mi to a nejak jsem v Buvach (nebo Buvech? :D) videla ceskou mentalitu, ale mozna jen muj osobni dojem. Rozhodne bych film nenazyvala infantilnim, je to ten typ, ktery si uzije kazda generace. ()