Federálny agent Robert "Bob" Mazur (Bryan Cranston) sa v 80. rokoch dostal v utajení ďalej než ktokoľvek pred ním. Podarilo sa mu preniknúť až do srdca drogového kartelu samotného Pabla Escobara. Pod krycím menom Bob Musella sa stal kľúčovou osobou pri praní špinavých peňazí a spolu s dvoma ďalšími tajnými agentmi riskoval život, aby vybudoval solídny prípad a priviedol čo najviac narkobarónov pred súd. Obklopený násilím a korupciou sa Mazur musel votrieť do priazne Escobarovej pravej ruky, ktorou bol jeho najväčší distribútor drog Roberto Baez-Alcaino (Benjamin Bratt), a neurobiť pritom jediný nesprávny krok. (TV JOJ)

David.Darco

Film nebol sám o sebe nejak špatný. Naopak. Herecké výkony boli skvelé, tak isto kamera, réžia. Jednotlivo boli prvky zvládnuté dobre. Ale film ako celok ma nebavil a nepresvedčil. Škoda. ()

Johnny.ARN

Veľmi pôsobivý film, plný inteligentného humoru medzi riadkami, opäť skvelého Cranstona a všemožných praktík, či už na strane kartelu ale fízlov. Isto to niekomu príde nudné, ten to zjavne nepochopil a neprecítil. Plno rôznych charakterov, zaujímavých udalostí, vymazlenej kamery a krásnych exteriérov. 4 z 5 ()

Pavlínka9

Je to napínavé, je to hodně hra o život. Jak tu bylo psáno a ve filmu řečeno - v tomto případě, aby se člověk dostal k "nim" jak je nejblíže možné - je potřeba žít jako oni..se vším všudy. Byla to síla, kdy jsem většinu filmu seděla napnutá jako struna, děsila jsem se každého výstřelu a mrtvoly se hromadily kde se dalo :D :D Scéna s kufříkem a zfetovaným stále bíle oháknutým týpkem - tak to jsem nedala :D Musela jsem to na chvilku stopnout, páč jsem se děsila co se stane dál :D :D Cranston byl super :) Ale nebyla jsem si úplně jistá, zdali není na danou roli až moc starý a nepůsobil na mě až moc přesvědčivě...ale za to Bratt - ten mě tak skvěle překvapil :) ()

cpt.Lynch

Podobné téma i retro-styl jako narcos. Oproti výpravné sérii působí jako jednohubka. Spatřit světlo světa v době, kdy narcos ještě nebyly, určitě by upoutalo větší pozornost. Tento film není vůbec špatné, jen ve srovnání s narcos bledne a brzo zapadne v zapomnění. Koukám že komentář spíše o narcos :). 3,5* ()

vyfuk

Infiltrátor není špatný film, ale není ani nějak extrémně dobrý. Asi největším trnem v oku je to, že i když film pojednává o něčem zajímavém, tak alespoň mně to přijde jako houpání se sem a tam. Nějaký zjišťování informací tady. Nějaké to napráskání zde. Člověku z toho po pár minutách začne jít hlava kolem. Asi hlavní důvod, proč jsem vlastně na toto vůbec koukal byla touha vidět v nějaké té další roli Bryana Cranstona. Ale to už podle mě dopadlo mnohem více Proč právě on? a nebo All the Way. To jsou filmy, co bez pochyby stojí za zmínku. ()

Soweek

Na straight to DVD snímek velmi kvalitně zpracované i bohatě obsazené. Dvouhodinová stopáž je ale v tomto případě málo, snímek nemá čas se pořádně zavrtat hluboko do vztahů kartelu. Slušel by tomu spíš seriál... ()

herr_carter

Trefa téměř do černého. Potom, co jsem nedávno s otevřenou hubou odsledoval brilantní Narcos, jsem naštěstí narazil na tento nový film, který si opět bere do úst medelínskou tématiku a mafii narkobaronů kolem epochálního Pavla Eskobarů. Je mi jasné, že si budu muset výhledově udělat čas a nakoukat celého Perníkového dědka, jelikož Bryan Cranston, to je opravdu třída a je vidět, že do drogové tématiky zapadá jak zadek do hrnce. Filmu prakticky nemohu nic vytknout, to stoupající napětí se dá krájet a člověk si jenom říká, kdy to těm nastrčeným agentům přestanou kolumbijci a jejich podplacené přátelé žrát. A to je asi právě jediné zrnko pochybnosti na celém filmu - Pan Musella se do kartelu dostal jako když louskne prstem a co nevidět se začal stýkat pomalu s Escobarem, ta rychle získaná důvěryhodnost mi trošku neseděla, jinak ale pecka ve svém oboru. I Benjamin Bratt už přechodil pubertu a dokazuje, že si dokáže střihnout jednu z pravých končetin největšího drogového bosse všech dob hodně uvěřitelně................moje hodnocení = 8 z 10. ()

Maynard.

Hmm, tak za tenhle tejden již druhej film z drogovýho prostředí, byl to holt pořádně drogovej tejden :o). Tentokrát z pohledu infiltrátora neboli přísně utajenýho policajta, kterej se nenápadně dostal k těm skoro nějvyšším panáčkům v týhlené né zrovna bezpečný branži. Jako, asi sem už viděl film s podobným příběhem, ale nic, co by mi utkvělo v paměti. Zajímavý na tomhle určitě je to, že je to natočený podle pravdy, i když co dneska není podle pravdy :o). No, Dr.Strange nebo Dead Pool asi nee :o). Rozhodně mi tady chybělo napětí, páč tady byly momenty, kdy by se mi uplně chtělo bejt napjatej, ale nebyl sem ani vlastně na chvíli. Taky by se mi asi víc líbila nějaká stajlová hudba, kterou sem tam taky poměrně dost postrádal. Stejnak to ale muselo bejt o nervy žít dvojí život a neustále se strachovat, jestli tě někdo nepráskne nebo někdo nepozná. Na konci filmu všechno vlastně dobře dopadlo, takže nuda :o). No a teď to chce od drogových kartelů odpočinek :o) ()

LexBarker

Slušně odvedená práce, jen se mě v podobných případech nedaří ztotožnit se s hlavními hrdiny... Z lidí, kteří se vetřou k vám do rodiny, berete je jako své nejbližší přátele, se nakonec vyklubou odporní fízlové, kterým nejde o nic jiného, než vás strčit do basy. Jinak jde o napínavý příběh s dobrými herci, kde se mně obzvlášť líbil Benjamin Bratt coby elegantní Roberto Alcaino. ()

Lukoboss

Kurvadrát, to bylo ale krimidrámo. No jo, B. Cranston má zkušenosti s filmovýma drogama už z Breaking Bad a teď si střihl hlavní roli v dalším takovým počinu. A aby toho nebylo málo, tak si to i zprodukoval. Proč taky ne, že?! Role mu sedí, hraje to perfektně a divák mu tak může věřit každý slovo. Mně to vůbec nepřišlo dlouhý, jak tady někteří popisujou, naopak jsem se u toho nenudil. A že to nemělo akčnější spád? No jasně, ono taky infiltrovat nějakej gang není asi hračka na pár týdnů, takže to s hlavním hrdinou projdeme pěkně postupně, až do samýho závěru, kde už stačí říct jen: "Game over." Obdivuju tyhle lidi, kteří v reálu tuto práci dělají. Musí to být šílenej dvojí život a k tomu mít ještě rodinu, to je celkem hardcore. Mě to bavilo, nemůžu si stěžovat. ()

Vajonek

Perníkový táta se snaží dostat kokainové taťky? Proč ne, to může stát za to! Dlouho jsem uvažovala, zda mi vadí ta určitá rozvláčnost, táhlost, poklidnost (s občasnými výbušnějšími, akčnějšími scénami), se kterou je příběh podáván. A asi jsem se rozhodla, že vlastně nevadí. Ano, stopáž by mohla být kratší, trochu té akce navíc by se asi také dalo přimíchat. Něco mi ale říká, že ač jsme z jiných mafiánských a drogových snímků zvyklí na vysoké tempo, spoustu krve, násilí a podvědomě to stejné očekáváme od každého dalšího z těchto filmů, tak reálnější obraz daného světa (a světa těch, kteří se do něj snaží infiltrovat) kreslí spíše tento film. Ono než dojde k těm krvavým akčním scénám, je asi v praxi třeba spousta kecání bez násilí, vyjednávání malých a menších dohod, drobných krůčků, budování vztahů, důvěry, příprav k větším akcím; asi je ten mafiánský svět vlastně místy docela nuda. S pocitem, že právě toto má zřejmě film co nejvěrněji zprostředkovávat a že se mu to poměrně daří, mu celkem ráda právě ty zdlouhavější nudnější pasáže i to, že není vždy úplně lehké se ve všech těch přípravách a rozhovorech orientovat (kdo, co, s kým), odpustím. Moc se mi také líbil hudební podkres úvodu a závěrečných titulků. A odnáším si z Infiltrátora dva, pro případnou kariéru protidrogové agentky zřejmě stěžejní, poznatky - dobře si rozmysli, děláš-li pro DEA či podobné spolky, jestli si budeš pořizovat rodinu. Dávej bacha, až se budeš infiltrovat, aby se ti tvé nové já a nový život příliš nezalíbily, mohlo by být pak docela náročné vracet se zpět ke starým známým pořádkům. 75 %. ()

Corpsegrinder

Bryan Cranston opět ve světě drog a opět je z toho velmi zajímavá podívaná. Koho nebaví pomalejší filmy tak zde asi nebude doma ale fanoušci těhle kšeftovacích filmů budou určitě nadšený. Dobová atmosféra mohla bejt trochu lepší, vynahrazuje to ale suprovej soundtrack. Několik scén je opravdu památnejch a skoro všechny zastřelení tady fungujou prakticky jako lekačky v hororu :)) Hezkej a zajímavej film. ()

Hanys_

Těsně po druhé sérii Narcos mi tenhle vzpomínáček na Medelinský kartel dost sedl. Herecky paráda, i takový Ben Bratt si to tady hodně dává, navíc tenhle film funguje dost dobře jako krimi i jako poctivé psychologické drama. ()

kolemjdouc

Děj je trochu pomalejší ale za to má divák čas vstřebat některé vypjaté situace.Film bez obvyklého cirkusu který obyčejně nahrazuje nudný děj - tak aspoň něco pro oči diváka.Tady musíte sledovat i výraz obličeje herců kde je mnoho nevyřčeného.Poměrně neznámí herci a nemáte pocit jakoby dělali někomu jen komparz.P.S 16.10.2022 - a potom kde se berou peníze na všechny špinavé války! ()

HonzysKISS

Je to hodně zajímavý film, ale místy takový nudnější. Kdyby to nebylo podle reality, tak bych tomu dal nižší hodnocení. Jinak pár scének bylo moc pěkně zahraných. Třeba ta s dortem byla hezká třešnička. Líbily se mi přípravy na to, jak se mají v utajení chovat. Občas se i objevily překvapující momenty. Závěr byl určitě hodně povedený, klidně mohl být i delší. ()