Na vlásku šťastně až navěky

• Česko Na Vlásku: Šťastně až navždycky (viac)
všetky plagáty
Ukážka z filmu

Království je v slavnostní náladě, když se všichni shromáždí na královské svatbě Lociky a Flynna. Nicméně, když Pascal a Maximus ztratí snubní prsteny, nastane horečné hledání. Duo se bude zoufale snažit najít prsteny dřív než se někdo zjistí, že jsou pryč. Zachrání tahle dvojka velký den a dostanou se do kostela včas? A bude někdy Flynnův nos namalovaný správně? (Illuminare)

MartinTerran

Výborný kraťas o souhře nečekaných náhod, které dokáží pěkně znepříjemnit "jen" donesení prstýnků k oltáři, ale to by tu nesměl být vznešený oř Maximus, aby si s tím neporadil. Pobavil jsem se královsky. Hodnocení: 84/100. ()

The_God

Naprosto úžasnej kraťas, u kterýho jsem se fakt nasmál :) Hlavní postavy ustoupily do pozadí (takže se staly vedlejšími) a vedlejší postavy kůň Maximus a "žába" Pascal si zahráli hlavní role a povedlo se to na výbornou. ()

LencaN

Mám hrozně ráda jak samotný film Na vlásku, tak i tento groteskní svatební dodatek plný gagů, nemám co vytknout :) jen snad, že kdo neviděl film, tak nepochopí souvislosti tohohle filmečku a to je dost škoda pro diváka, protože to na sebe přímo navazuje a všechny postavičky už jsou velmi dobře známé právě z filmu ()

Stuart6

Díval jsem se na to se synem a po 6 minutách jsem byl tak nas..nej ! Parádní podvod na diváky. Samozřejmě, že teď už vím, že to trvá jen 6 minut, ale .... ()

Eeve

Milá a zábavná bodka za krásnym príbehom Rapunzel a Eugena. Miestami možno až príliš chaotické a prekombinované, ale čaro to malo, a pár krát som sa schuti zasmiala :) ()