Když se v lesích za městečkem najdou zohavené mrtvoly dvou děvčat, podezření okamžitě padá na mladého Johnnyho, který jediný má přístup ke kyselině, která spálí těla. Ani po jeho zatčení však nenastane pokoj. Pravým pachatelem dalších hrozných zabití je totiž zmutovaný had... (oficiálny text distribútora)

JimMorrison

asi jsem úchyl, ale ten film je geniální :-D v hlasitém smíchu mi brání jen to, že za zdí spí 20měsíční syn a nerad bych ho probudil. Ale rozhodování, jestli dát 5* nebo odpad bylo hóóódně dlouhé... Ale nakonec zvítězilo moje zvrhlé já a je to za pět ;-) myslel jsem, že po http://www.csfd.cz/film/240892-tyranosaurus-zhouba-azteku/ nic debilnějšího dlouho neuvidím - a asi jsem se mýlil. Zlatej Ed Wood :-DDD ()

RobinLip

Takhle zábavný horor už sem dlouho neviděl, to me prostě sejmulo na zem a umrtvilo do konce tohoto zábavného filmu, větší kravina to být ani nemohla. :D 1* za to, jak jsem se nasmál. ()

Filatov odpad!

Drobečku, že bych ti trochu vytáhl zdejší hodnocení nahoru? Ne promiň, nemám za co a s potěšením tě hážu do kýble s odpadem. Ale to v tý garáži mělo něco do sebe, to strčilo do kapsy i Copperfielda :-D. Ne vážně, nad tímhle jenom nevěřícnej úsměv. Céčko jak vyšitý. ()

padlar odpad!

Tak tohle bylo na mě moc. Filmů s přerostlými potvorami bylo natočeno hodně - a většina stála za pytel -, ale tohle je fakt síla. To že tenhle had slupne člověka jako malinu, ale přitom se shová za pár papírových krabic ještě beru. Ale to, že dokáže člověka probodnout ocasem, nebo mu ocasem čistě odsekne hlavu, tak na to fakt nemám... ()

weetya

Hrozné, ale milé. Občas se vyskytne vtipná scéna, například hod plovací kachničkou po 40ti metrové obludě, nebo nápis na tričku na konci. Jen ta animace! Jo a Casper van Dien je opravdu herecký tragéd. ()

senoritar odpad!

Nechci být malicherná detailistka, ale odkdy had řve?? Vetšinou mi nevadí sledovat horory z levnějších produkcí, ale tahle sračka by se měla zavřít někam do sejfu pro nejhorší filmy, které by už nikdy neměly přijít na televizní obrazovku. Divím se, že i ten had se nezděsil a neutekl. Casper Van Dien by měl vážně začít číst scénáře, než nějakou roli přijme. Nekoukatelné. ()

whass

Maximalne kdyz nic neni v televizi..toto je obycejna slatanina nekolikat zkopirovana no ale na takovou tu vecerni zabavu by to mohlo stacit ()

paulocz26 odpad!

Šubi dubi amerika, šubi dubi amerika. Tak tam se může stá cokoli. Velký hadi mají zůstat v kalhotách a ne žrát americkou omladinu. :) Ono se řekne, že co je velké je dobré, ale tady to je divné. Ps: Radši si koupím ten šampón, kdyby náhodou. :) ()