Bonusový film k animovanému snímku Batman: Rok jedna sleduje příběh Kočičí ženy, která se zaplete s muži, kteří obchodují s dívkami z nočního klubu. Musí sledovat své úhlavní nepřátele, kteří se ji pokoušejí zabít. (TwoFace)

VanTom

Scéna ve strip baru jen potvrzuje, že Catwoman je v současnosti tou nej "hot" superhrdinkou nejenom z postav nakladatelství DC. Děj jinak nic zajímavého nepřináší, nicméně tahle akční čtvrthodinka v lehce podprůměrné animaci těžko může někoho urazit. ()

dragon94

Né příliš povedený animovaný kraťas, který nám nenabízí v podstatě nic moc zajímavého, krom menšího striptýzku hlavní hrdinky. Společně s dílem The Spectre nejslabší díl téhlě série. 2* 48% ()

Arkanoid

Shortu chýba prepracovanejšia akcia, ako aj záporný hrdina, ktorý by hlavnej postave priniesol väčší adrnalín. Ale animácia, erotika a soundtrack dodávajú filmu potrebnú dynamiku. ()

HiddenDragon

DC Showcase filmecky jsem nikdy moc nepochopil. Predstavuji postavy, ktere si holt asi nezaslouzi klasicky dlouhy animak. Trochu skoda, protoze v papirove podobe maji vlastni serie, a neskodilo by misto Batmana/Supermana videt tyhle hrdiny v poradnem filmu. Catwoman je mile prekvapeni, behem nejakych 14 minut je slusne mnozstvi akce, animace je pekna a pointa zajimava. Takze ok:-) ()

Lovely.Bones

A do sbírky nám přibývá animák! A není to úplně špatné. Je to jeden z těch animáků, které dokazují, že animované filmy nejsou jenom pro děti. Je to akční, sexy a nekontrolované. Přesto, animace je nic moc, dialogy nejsou ničím zajímavé a není to ani jeden z těch lepších od DC. Ani nemůžu moc doporučit :-( ()

Venous666

Je to můj první animovaný snímek DC Showcase a musím uznat, že jsem očekával něco více. Přál jsem si více akce, více nápadu a více sexy záběru na kočičí ženu. Ale aspoň na chvilku jsem měl možnost vidět anime striptýz :-) ()

longercz

Na to, že to je kreslený, se nám Catwoman s hlasem Elizy Dushku převedla opravdu velmi sexy. Tady, ale končí veškeré plusy, takže shlédnutí doporučuji pouze mužskému publiku. ()

LudkovaLevaRuka

Tvůrci si očividně dali záležet na Catwoman mnohem více, než na zbytku filmu. Připomíná zde spíš Spidermana co se dal na sado maso, ale to není ku škodě. Nerovný souboj jedné upnuté kombinézy proti patnácti minutám neinvenční demence. ()

JohnDark

Catwoman - DC Showcase: Catwoman, Animovaný, USA 2011, R: Lauren Montgomery, H: Eliza Dushku, John DiMaggio, Liliana Mumy, Kevin Michael Richardson, Tara Strong, Cree Summer, 60% Tá scéna v stripbare, to bola soft-péčko verzia Catwoman? :) ()