Monstrpavouk

• USA Big Ass Spider! (viac)

Obrovský zmutovaný pavouk unikne z vojenské laboratoře a způsobí pozdvižení v Los Angeles. Když selže vojenský útok, zbývá jen, aby tým vědců a jeden mazaný desinsektor společně tuto kreaturu zabili dřív, než zničí celé město. Hrozivý mutant ve formě pavouka roste vlivem nukleárních pokusů do děsivých rozměrů a razí si cestu do centra Los Angeles. Obludě se postaví vojenská jednotka řízená odhodlaným velitelem. K jejich smůle však pavouk disponuje spoustou smrtících obranných prvků – například schopností totální kamufláže. Postaví se mu mazaný desinsektor, který je vyzbrojen pouze svým důvtipem a po domácku vyrobenými nástroji. Spojí síly s vojenskou skupinou a musí vykoumat, jak zastavit obřího MEGA PAVOUKA, který má rozměry desetipatrového domu. (oficiálny text distribútora)

Campbell

Mě se to líbilo od Mendeze jsem dostal to co jsem čekal. Debilní kravinu u který se budu bavit. Stejně jako jsem se bavil u Spiders 3D. Je tu mega pavouk co chodí po ulici a žere lidi jako vždy ale tentokrát je to spíše do komedie. Některé scény byly celkem sranda hlavně mezi hrdinou a španělem, a některé místa byly spíše přiblblá. Kaufman rozhodně potěšil ten jeho křik neměl chybu. Já se bavil dobře. ()

Corpsegrinder

Ale jo proč ne. Nevim zda mám dneska dobrou náladu nebo to fakt nebylo tak špatný ale nenudil jsem se u toho tak moc jak bych čekal. Efekty jsou samozřejmě většinou špatný stejně jako herectví ale dalo se to dokoukat bez problémů a ve srovnání s jinejma sračkama s přerostlým čimkoliv je tohle jeden z lepších. ()

darkrobyk

,,Byla to pavoučí opice!" Ty jo, pavouk, co si umí sám rozepnout zip, otevřít kanál a používat auto jako štít! Další z filmů, ke kterým je třeba přistupovat s nadhledem. Mám rád pavouky, pavučiny, zámotky....prostě paráda! A odkazy na Vetřelce, King Konga, Hvězdnou pěchotu (naháněčka v parku neměla chybu a vždy potěší, když zařvou i děti), Evoluci....mě pobavily stejně, jako stylizace do počítačových her, kdy z velína sledují bojující vojáky... A znetvořené mrtvoly, roztékající se ksicht, probodnutí, roztrhnutí - krása. Greg Grunberg je fajn, oblíbil jsem si ho od dob Hrdinů. Pěkná muzika, krátký, ale vražedný výstup L.Kaufman, já jsem si to zkrátka užil... ,,Pavouk má bradavky?" ()

korbitch22

Stejná konina jako Lavalantula nebo Sharknado, ovšem s lepším hereckým obsazením i rozpočtem. Pár scén docela překvapí, hlavně vraždy pavouka jsou dobře natočený, ale jinak je to druhořadý brak který i přes lepší momenty bohužel prokazuje více svou neschopnost o pokusy stát se něčím lepším, než již zmíněné SyFy braky pro psychopaty, Tyhle sračky se musí hodnotit s nadhledem, ale i jedno podívání dá zabrat.30%. ()

kenkaku

"pavouk s velkým zadkem" (jak očekávám, že se bude v českým distributorem film pojmenován) je potřeba sledovat s nadhledem. on totiž film se tak i bere. Volba hudby, některé dialogy a postavy... vše naznačuje tomu, že nadhled měli i tvůrci. Velice příjemné také je že... cca během 3 minut se divák díky "flash forwardu" dozví s čím má tu čest. A vůbec se na to nekouká zle. No tedy... pokud nejste jedním ze dvou skupin: postižení arachnofobií nebo zanícený arachnolog. Oba tábory se totiž bude pokoušet záchvat paniky. První protože pavouk a druhá protože to co ve filmu vystupuje má s pavoukem společný jen 8 noh a velký zadek (proto "big ass"... :D). Celkový dojem ale příjemný a nijak neurazí... vážně... znám mnohem horší filmy a nejen "o pavoucích" ;). ()

• Deratizační společnost, pro kterou hlavní postava pracuje, je skutečná kalifornská firma na hubení škůdců. Používají také skutečné telefonní číslo této společnosti. (Johnny.ARN)
  • Když Alex (Greg Grunberg) a José (Lombardo Boyar) opouštějí nemocnici a José otevírá neprůhledné skleněné dveře, je vidět osvětlovací zařízení. Za dveřmi je vidět stativ. (Johnny.ARN)