Šesť výstrelov

• Česko Šest výstřelů (viac)

Bývalý profesionálny vojak Samson Gaul (Jean-Claude Van Damme) sa špecializuje na pátranie po nezvestných deťoch. Po poslednej a, žiaľ, nevydarenej akcii, ktorá stála životy niekoľkých nevinných obetí, svoju kariéru ukončí a pracuje ako obyčajný predavač. Do Moldavska prichádza bývalý športovec MMA Andrew Fayden (Joe Flanigan) aj s rodinou, aby sa pripravil na zápas, ktorý by ho vrátil späť do najvyššej ligy majstrov bojových umení. Keď jeho dcéru z hotela unesú obchodníci s bielym mäsom, priatelia mu odporúčajú, aby sa obrátil s prosbou o pomoc na Samsona, bývalého žoldniera s bohatými skúsenosťami. Samson najskôr odmietne, pretože ho ťažia výčitky z posledného neúspechu, ale napokon prípad vezme a rozbieha pátraciu akciu. (TV JOJ)

vieriX

Opět se nám Jean Claude vrátil tentokrát se opět lokacemi vydal do Rumunska jak už je u béčkových filmu zvykem. Ono to není úplně na škodu jelikož obchod s bílým masem a prostituce do tohoto ponurého místa dobře zapadá. Akce tu je na slušné úrovni Van Damme pořád umí a rozhodně se tu s nikým nesere. Ale připomínám je to béčko a tak na to musíte pohlížet pokud to přijmete tak si myslím ten film užijete. ()

jafuska

Návrat velkého akčního hrdiny Jean Claude Van Damme, sice zestárl, ale to neznamená, že není ve skvělé formě, klasický akční film, který svoji roli velmi dobře zahrál, věděla jsem, že očekávat nějaký propadák tady určitě nebude. ()

RyanRainheart

Náhodou jeden z rozhodně lepších filmů od JCVD, který nám chce ukázat, že ještě má co říct i kopnout. Akce docela slušná - souboje, střílečky, boje s nožem i střelba z raketometu, to všechno se zde za tu dobu objeví. Scénář sice dosti připomíná Neesonovo Taken, akorát místo Paříže se unáší v Moldávii. Já se u toho nenudila. ()

Vykuk

Ano JCVD už je jeden z dědků (Expendables), ale vždycky byl a bude můj oblíbený thaiboxer, ano jeho poslední filmy jsou solidní sra*ky, ale jako jeho fanoušek z dob kickboxera, karate tigera, dvojitého zásahu aj. stále rád koukám na jeho filmy a ano, hodně je jich špatných, ale když se objeví nějaký dobrý, rád se podívám. 6 kulek není kdoví co, rozhodně to není nic vyjímečného, spíš další hřebík do rakve, ale v porovnání s tuctama jiných uznávaných si tento film celkem na nic nehraje a bral jsem ho jako odpad, nicméně překvapil mě a přesto, že Jean tu nepředvedl skoro nic ze svých okázalých pohybů, film se mi líbil a nemám důvod dávat nižší hodnocení než 3 hvězdy, což je u mě hodnocení spokojenosti, ale na víc film zase nemá, zůstaňme na zemi:))) ()

64B

Po dlouhý době film, který se mi s JCVD alias panem řezníkem vážně líbil. Zajímavý příběh, jeho velice dobré zpracování, efekty, kulisy jsou super! Rozhodně je to pro mě film, který si pustím vícekrát a nebál bych se ani pokračování. 4*. ()

Olafsson

klasická pozdní vandammovka.. bez invence, poloamatérská, takovej televizní film.. jenže.. kurva tohle je žánklód.. a co si budem povídat, kdo ze všech těch škarohlídů je/bude v jeho věku v takový fyzický kondici v jaký se JC ukazuje tady? nula, zero, nobody, nikdo... a ta vysoká kundička ve fialový minisukni byla libózní... heč! ()

Nalimator

Jedná se o špatně udělanou cover verzi filmu "96 hodin" (Taken). Kdo to neviděl, tak mu může chvílema připadat tento film docela dobrý. Když se ale podívá na předlohu, pochopí, že tohle je průser. Jedině musím přiznat, že Claude nevypadá na svůj věk špatně a muskulaturu má stále slušnou. Jenom roznožky už nedělá. ()

johnsnow

Po dlhom čase výborný JCVD-ov film ktorý však posledných 20 minút posiela do vôd ostatnej sračkovej produkcie. Škoda ale 4 hviezdy tomu dám. ()

borohub

Na to že téměř celý film se odehrával v nějaké totální prdeli východní Evropy, tak musím říct, že mě dost příjemně překvapil. Říkal jsem si: To bude zase další sračka, která ne jenom že bude blbá tak se bude odehrávat i v totálně hnusném prostředí. Byl jsem mile překvapen. Bylo to sice akční béčko, ale mě takový filmy baví. Bylo tam napětí, nějaká akce, nenudil.. 75% ()

subic

JCVD si ve stejném roce 2012 zahrál skvělou roli v Expendables 2 a tím si zase asi vybral dobré role na delší dobu. Tento film bych přirovnal k jeho slabším kouskům ze začátku tisíciletí. V civilu řezník, bývalý žoldák, pátrá po unesených dětech, trocha výčitek a ruské vodky. Celé se to odehrává kdesi v úplatné Moldávii plné hampejzů s nezletilci, kam přijede zápasník MMA s rodinou a dcerku mu jak jinak hned unesou a JCVD aby to napravoval. 55% ()

DonBraso

Tak řezník v podání Van Damme byl solidní záležitostí,kde hraje i jeho pravá rodina.Předem by určitě filmu pomohla kratší stopáž(nechápu jak ofiko je 93min,já tedy viděl více:) a trochu občas lepší řešení situací,ale na to si už člověk zvyknul skoro v těhle filmech.Řezník bere zakázky,protože má nejspíš rád děvčátka,v Moldavii to prostě frčí,takže upocený kapitáni a jejich asistenti,aby měli prachy,dělají tenhle byznys a hlavní je pro nějakýho Mohameda či co.Bojová část hlavně ta první je taky nejlepší,aspoň pro mě,zato druhá ve tmě je jedno velký hnusný představení,kdy zas někdo zapomene zhasnout,protože když se peru tedy ve tmě a divák to vidí,tak přeci si nebudu povídat opodál s jedním a on na mě bude koukat jak puk,nejspíš je kocour co vidí za víc:DHlavní je,že tady JCVD není v poloze jakýho známe a to jsou jeho různý roznožky,nohama se tu moc nepracuje a to je pomalu lepší,protože je tu více u zbraní a pomalu to trhá jeden velký mýtus,kdy už hold léta se nezastaví(ve filmu Jean vypadal o hodně mladší) tak místo kopů,přijdou na řadu zbraně.Záplatka stejná,jak někdo psal takový 96hodin natočeno v Rumunsku s rodinou Van Dammeho.První půlka skvělá,druhá rapidně klesá,ale nakonec vykouzlý "Bůh možná,ale já ne"takže lepší průměr. 70% ()

smith22

Škoda, Škoda a ještě jednou škoda! Začátek skvěle stylovej, Van Damme byl v přepadovkách a likvidacích protivníků hodně nekompromisní a to se mi líbilo.Po začátku se to ještě chvíli vyvíjelo velmi slibně.Dokud si jel Van Damme sólo byla to paráda.Od chvíle kdy se do pátrání a hlavně do akcí zapojila rodinka šel film do kopru - proč tam zařadili i pasáže akční rodinky upřímně nechápu - film tím dosti utrpěl - zřejmě chtěli zpropagovat nové tváře a dát jim také prostor - Škoda, že jim na tento scénář Van Damme přistoupil - kdyby si jel sólo mohl to být perfektní nářez od začátku až dokonce. Jinak mlátičky a celkově akční scény byly vydařený.Závěrečná koncovka ve zpovědnici byla perfektní jako úvod filmu - škoda té zmršené části scénáře.Van Dammovi fandím protože na jeho posledních filmech je vidět snaha vyhrabat se ze stínu béček předchozích let - což se třeba o Seagalovi říct nedá - ten látá rok od roku čím dál větší sračky. ()

Blazis34

Akční krimi nápadně připomínající úspěšný film Taken. Je pravda, že vznikl v době, kdy Taken slavil úspěchy v kinech. Tudíž zde nevidím nějakou kreativitu a originalitu vymyslet něco nového, ale spíše napodobit něco úspěšného. Přesto tyto díla podobného typu mě vždy vtáhnout do děje a ačkoliv předpokládám, že vše dobře dopadne, těším se na to, jak to hlavní hrdinové vyřeší. V 6 Bullets se nám představil nestárnoucí Jean-Claude Van Damme a bylo se na co dívat. Narozdíl od 96 hodin využil i celý arzenál zbraní a moderní techniky, za což u mě má plus. Kdybych měl 6 Bullets celkově zhodnotit, bylo by to určitě velice kladné, protože děj byl zajímavý, dokázal diváka pohltit a nabídl i skvělé herecké postavy. Tudíž dávám 80% - čtyři hvězdy. ()

Dejvid17

všichni píšou o JCVD.. ale jo, je dobrej. .ale Joe Flanigan? :O to je iný pán!!! škoda jen že tam má bitku jen na začátku, chtěl bych vidět nějakej film o něm v MMA!!! kurde.. já chci!! :D ()

a0001 odpad!

Neuveriteľne naivné, zlé akcie, po sebe nasledujúci nepochopiteľný dej. Takže ku chybám rozsiahlejšie: Bývalý vojak: (na to sú špeciálne USA trápne filmy už chronicky špecializované), sa špecializuje, lebo je špeciálny ako nesmrteľný RAMBO a ovláda všetko aspoň z polovice tak dobre ako Chuck Norris. Rodina: obeť únoscov a ich unesená dcérka. - otec: zápasník (prirodzený odvážlivec, pri hľadaní dcéry, pochopiteľné) matka: opäť typická MCBP, ako inak v USA filme?! :D Dcérka: blond naivka. Ideme k únosu, ktorý začal "náhodne". Rodinka priletela, na letisku ich fotí "pornstar fotografka", ktorá pracuje pre únoscov. Rodinka sa zabýva v hoteli, dcérka hľadá signál pre svoj virtuálny svet na facebooku, tak ako inak keď v izbách nieje ide na balkón, kde už ju čaká spomenutá pornstar fotografka na susednom balkóne (ktorá vedela, že mladá je po 1. závislá na facebooku, po 2. vedela, že v izbe nieje signál, po 3. vedela, že pôjde mladá na balkón a sama :D pornstar je veštica pardon.) poradí jej, že signál je na ďalšom poschodí. (únos prebehol, ďalšie okolnosti "radšej" sfilmované neboli). Hneď po asi 10 minútach dá otec dcéru hľadať. Hľadá ju neskôr sám, obehá všetky ulice, uličky, bary, stripbar. Do "akcie" nastupuje pozvoľne a nechcene aj JCVD. Hľadajú, pátrajú, až jedného pekného dňa sa ozve dcérka. Došlo k tomu takto: Unesenej dcérke sa podarí dostať z "komory", nájde telefón A PRVÉ ČO JU NAPADNE JE (nie volať rodičom, polícii) VOLAŤ NA SVOJ MOBIL (ktorý má zapnutý, vyzváňa a upozorňuje na seba namiesto toho aby sa nenápadne snažila utiecť) AKO TO VEDELA, ŽE ÚNOSCOVIA MOBIL NEZAHODIA ALEBO ASPOŇ NEVYPNÚ? A AKO INAK AJ HO ŠŤASTNE NÁJDE. POLÍCIU ALE ANI OTCA DOVTEDY NENAPADLO DCÉRE DAŤ ZAPNUTÝ MOBIL VYHĽADAŤ A ANI OTEC ANI DCÉRKE NEVOLAL. Zvláštna "USA rodinka", zvláštny USA film, zvláštny, nepochopiteľný dej a otrasná, trápna akcia. Ono to ladí, skutočne tam nieje nič dobré čo by nad ten nezvládnutý odpad vyčnievalo. :) ()

rasto87

Konečne príjemný film od J.C.V.D. Film ponúka množstvo akcie a krásne sa jeho dej a príbeh vezie od začiatku do konca. Obzvlášť začiatok sa mi veľmi páčil keď V. Damme podrezal malým nožíkom hádam 7 chlapov. Naozaj po tých pre padákoch, čo natočil pred Expendables 2 toto stálo za to. ()

PamelaJJK

Nejdřív vzkaz pro verbala: Jsi zářným příkladem těch rádoby znalců (kterých je zde, žel bohu, většina), kteří si myslí, že tomu rozumí a musí všechny kolem sebe ztrapňovat, urážet a ponižovat jen proto, že mají rozdílný vkus a neuvědomují si, že sami jsou trapní a směšní. Nejsem ani postižený, ani dítě a přesto jsem zvažoval plný počet. Nakonec jsem dal čtyři hvězdy. Ale je to už hodně blízko k pěti. Vím, není to nějaké umění, ale o to přece nejde. Je to akční krimi thriller jak ze staré školy. JCVD se zde pěkně blýsknul a je to zase jak za starých časů. Šest výstřelů má atmosféru, která Vás přibije do křesla (na gauč,...) a v oldschoolovém kvapíku pěkně odsýpá až k závěrečné hlášce... V tomto ranku nemám co vytknout. Možná jen hudební doprovod mohl být akčnější a nápaditější... Pro milovníky zlatých akčních 80´s je Šest výstřelů jako stvořených. Není třeba dlouze bádat, přemýšlet a dumat a od začátku se jede na plný plyn. Tak to přece má být. A ještě detail. Na film se s chutí podívám i víckrát. Fakt je to fajn podívaná... ()

walkingdead

JCVD se nechal inspirovat Seagalem a zamířil do končin, kde se jednak dá točit celkem lacino a pak je možné o té krajině americkým divákům nabulíkovat úplně cokoli. Těžko říct, jestli cestovní ruch v Moldavsku posílí pohled na jejich zemi jako na světové centrum obchodu s dětmi. Jde ale říct, že Jean Claudovi to tady jde skoro jako zamlada a rozhodně on byl největším kladem filmu, který mě po dlouhé době jako opravdu akční film (bez ultrasuperhypermoderních vychytávek) bavil. ()