Poklidnou idylu rázovité vesničky, která je tak trochu odříznutá od světa, nečekaně rozčeří sympatičtí mladíci Kája (Kryštof Hádek) a Filos (Vojta Dyk). Přijeli prý proto, aby vyhledali nejlepší místo pro instalaci nového mobilního vysílače. Vidina zisku vzbudí v místních pochopitelné očekávání, zvláště když se dozvědí o zajímavé finanční odměně pro majitele pozemku, na kterém bude vysílač stát. Vesnice se rychle stává bitevním polem a to s využitím všech povolených i nepovolených zbraní. Je ovšem otázkou, zda Filos s Kájou budou schopni naplnit očekávání, do nich vkládaná. Možná totiž nejsou tím, za co se vydávají... (oficiálny text distribútora)

Dave Lister

Rozhodně né taková katastrofa, jako Slunce seno, ale rozhodně nedosahující Dědictví aneb Kurvahošigutentag. Ukázka českého malého človíčka je zde vytlačena do popředí a děj plyne a ticho po pěšině. Na občasné a velmi ojediněle vtipné sekvence, film ztrácí dech, pokud ho vůbec někdy nabral. ()

newer_more

Nápad vcelku slušný, takový typicky český. Dvouhodinová stopáž je ovšem něco příšernýho, příběh se rozblemcává, divák ztrácí pozornost. A těch pár vtipů, kterým jsem se zasmála víc než tři hvězdičky nedám. ()

Oonika

Tak tohle se opravdu nepovedlo. Zdá se mi, že tvůrci nebyli do poslední chvíle rozhodnutí, co vlastně točí... Jestli to bude komedie, drama nebo nepřehledná směs. Vždycky tam byl záblesk dobré scény, ale pokaždé se něco podělalo. Námět se mi zdál docela dobrý, ale zpracování otřesné. A ta kamera, co to proboha bylo!!?? ()

Zenithgirl

Nebyl to špatný film, ale vidět znova už ho nepotřebuji. Paradoxně posledních 15 minut bylo nejlepších. Tento snímek je důkaz toho, že ani sebelepší herci, a že jich tam bylo, nemůžou film zachránit, i když dělají, co mohou. Moc se mi líbila postava Jiřího Menzela :) a 80tková verze Tepláků. Hodnocení: 2,5 ()

radeckator

Dobrý námět, ale dost prkenně zpracovaný, na to, jak skvěle byl film obsazený. Profily všech postav byly napsány tak ostře čitelně, že působily až trapně a bohužel ani jednou komicky, měla-li to tedy komedie být. Měla-li to být satira na motivy Gogolova Revizora, tak bohužel ani ta na mě nezafungovala. Popravdě mě to vůbec nebavilo a konec jsem vyhlížel od půlky. ()

E lan

Nezdařený pokus o komedii kříženou se sociálním dramatem vesnockého života v Čechách. Základní problém je v nesmyslném scénáři plném nesmyslného uvažování hlavních i vedlejších postav. Herecké výkony se tak dají těžko hodnotit a všemu pak nasazuje korunu přímo idiotský závěr. ()

Nocturno culto

Za Karla Rodena, který jako jediný, v tomto díle, obstál se ctí ..Námět to není špatný ale musí se to umět převést na filmové plátno, což se tak úplně nepodařilo, škoda .. ()

quixote

Začalo to docela slibně, ale čím dál víc to začalo nabývat podivné rozměry, až vznikl příkladný žánrový kočkopes. Asi jedná role Rodena, kde mne nepřesvědčil – otázka je, jestli je to jeho vinou. O scénáři a režii se tu už napsalo dost. Hádek s Dykem v pohodě. Menzel, kterého v jeho v pozdním období nemusím, se mi tu kupodivu líbil. ()

Likan7

To je co? Drama? Komedie? Podezřívám, že spíš blbost, protože ani k jednomu se to nepřeváží a nemá sebemenší vtipný nebo funkční dramatický scény... Mmišmaš, který neví čím chce vlastně být. Romantická linka Evy Josefíkové je příšerná, a Dyka bych přejel traktorem po 10 minutách. Prostor pro Bolka Polívku je minimální a jediný trochu snesitelný je Menzel, co chčije na bolševiky.. ()

Martell47

Pozrel som si to len preto, že som sa z rádia namotal na chytľavý song Nightwork - Čekám na signál. Film bol ale riadny prúser, škoda slov. ()

john.h

Česká vesnická komedie number už ani nevím kolik. Dokonce by se to snad dalo označit i jako takovej českej vesnickej Expendables - máme tu Bohuše Bolka Polívku, máme tu krále vesnický komedie Menzela, máme tu českou hereckou personu numero uno Karla Rodena, pak tu jsou nové silné tváře Hádek s Dykem, mezi kterými to funguje dobře. Jako dobrý, pobavil jsem se, zasmál jsem se dostkrát, ale víc jak na tři to nevidím. ()

w15

Neskutečně špatnej scénář, postavy šustěj papírem až to bolí. Skvěle hraje Norbert Lichý. Karel Roden předvedl remake scény z Habermannova mlýnu, tentokrát však nikoho nezastřelil. ()

TommyDiamond

Vydařený český film. Navíc mi tento humor není cizí a filmařům se skvěle povedlo zakomponovat uplácení a závist do naší povahy české. Dyk s Hádkem se své role podvodníků zhostili na výbornou. Myslím, že Češi nejsou zas tak zkorumpovaní. Podobný příběh třeba i z jinou zápletkou by se dal natočit kdekoli na světě. Lidé jsou přece všude stejní. Dalším plusem je ústřední filmová píseň, která se skupině Nightwork vážně povedla. Díky ní si na film vždycky vzpomenu. Celkově 60% ()

dj.coffee

Neni mi jasne, proc ma Signal tak nizke hodnoceni. Ja jsem se docela dobre bavil. Hadek, Polivka, Roden, Menzl...dle meho predvedli dobre herecke vykony. Spousta hlasek a typickeho ceskeho suroveho humoru. Nekoukame na ceskou tvorbu nahodou prisnejsima ocima nez na ty americke sracky? Prijde me to zvlastni. ()