Poklidnou idylu rázovité vesničky, která je tak trochu odříznutá od světa, nečekaně rozčeří sympatičtí mladíci Kája (Kryštof Hádek) a Filos (Vojta Dyk). Přijeli prý proto, aby vyhledali nejlepší místo pro instalaci nového mobilního vysílače. Vidina zisku vzbudí v místních pochopitelné očekávání, zvláště když se dozvědí o zajímavé finanční odměně pro majitele pozemku, na kterém bude vysílač stát. Vesnice se rychle stává bitevním polem a to s využitím všech povolených i nepovolených zbraní. Je ovšem otázkou, zda Filos s Kájou budou schopni naplnit očekávání, do nich vkládaná. Možná totiž nejsou tím, za co se vydávají... (oficiálny text distribútora)

hero_bk

Ony vážně ještě u nás existují zapadákovy, kde není signál? Jinak to bylo ale docela dobře koukatelné, změna od lehké komedie ke thrilleru se mi líbila, a dokonce mi to ani nepřišlo dlouhé... Jen námět je parafrází na Gogolova Revizora, akorát s jiným závěrem... Možná nebylo od věci zpracovat raději rovnou Revizora transponovaného do dnešní doby (ten bude aktuální vždy), jenže to by nepřitáhlo do kin tolik lidí, víme? ()

dewil21 odpad!

Koukám na signál, zážitek nepřichází přesto koukám dál, hledím ke hvězdám, na plátně nejsou tak kam je kurva rejža dal. Pár našich herců, producentů, režisérů a střihačů, stále zasírá nám televize svými splaškami, v zemi české 14 miliónů barevných přijímačů, v programu jsou koukatelný snad jen reklamy. Přestaňme na ně chodit do kina, vzkažte jim, že je to kravina, že my tu nebudem nikomu dělat debily, ať pro nás natočí už film, opravdový film... ()

VvV14

Hádek zase hraje hajzlíka, kterej se poučí. Ale proč ne? Do téhle role prostě sedí a tečka. Co se ovšem týče filmu, po jeho skončení jsem hleděl jako sůva z nudlí. Před projekcí jsem se o něj vůbec nezajímal a znal jsem pouze titulní píseň. Vůbec sem nepočítal s tím, že nepůjde o komedii jako takovou. Z větší části je to drama a to mne zde velice zaujalo. Myslím, že průměrná síla signálu u tohoto filmu by mohla být na 3* ale za příjemné překvapení dám 4*. ()

topi80 odpad!

Nedokoukal jsem. Absolutně nevěrohodná slátanina. Kdyby takoví týpci skutečně na nějakou vesnici přijeli, tak by z ní během pár vteřin upalovali tak rychle, že by si ani nestihli vytáhnout vidle z pozadí. Ovšem nejenom scénář poklesá (to je prosím opak slova povznáší) toto veledílo do totálních hlubin. Obsazení hlavních rolí je také výsledkem elitního výběru. Jedné hlavní postavy se zhostila profesionální celebrita živící se zpěvem a hraním, ačkoliv ani jedno z toho neovládá, druhé postavy se zhostil herec, jenž disponuje nadáním působit nesympaticky i v kladných rolích. Fascinován těmito třemi aspekty jsem se nedokázal soustředit na další aspekty této školní besídky. ()

zipacna

Zase až ne tak špatný film, jak se podle hodnocení zdá. Ale komedie to byla jen tak okrajově. Spíš člověk občas zvedl koutek a tentokrát to není jen můj názor. Sledoval jsem film v letním kině a za celé téměř dvě hodiny jsem slyšel jen pár uchychtnutí. Jediný větší smích přišel ve chvíli, kdy Polívka poslal Čonka do sklepa, "protože on je cikán, on může". [Kinematograf bratří Čadíků 2013, Aska] ()

Marator

Čekal jsem na signál dobrého filmu a ten nepřišel a tak čekám dál. Hloupé a kolikrát nepochopitelné scény, mizerné výkony až na vyjímky a konečný dojem promrhaného času. ()

-henry-

S přepínáním/kombinací syrovějšího dramatu a odlehčenější komedie jsem neměl problém, připadá mi, že film to propojuje celkem konzistentně a naopak stimuloval moji zvědavost. Přestože to je tedy mnohem lépe zvládnuté řemeslo než např. Krausova "taky drsná satira" MĚSTEČKO, pořád zůstává jakési rozestavěné staveniště: film atakuje dvouhodinovou stopáž, hrdinové do filmu vlítnou a pak nemají příliš co nabídnout, nevím proč bych jim měl nebo neměl něco přát a kdykoli se má semlít něco zajímavého, drama nebo akce, skončí to dřív než si to uvědomíte. Taky jsem si, jako někteří další, několikrát mylně domníval, že film už končí. Škoda, že opět chyběl dobrý dramaturg, který by tenhle experiment lépe pohlídal, aby fungoval, jak tvůrci opravdu zamýšleli. ()

Gromit

Další blbost, která jen dělá ostudu českému filmu. Jako by nám nestačila druhá Saxána, Svatá čtveřice nebo Láska je láska... ()

karlee

V této komééédii jsem humor hledal marně a jediné dráááma se ukrývá v linii domácího násilí, ovšem nijak zvlášť propracované. Ostatně jeho oběť Winterová se celou dobu tváří tak, že bych ji asi taky jednu fláknul. Zbytek je snad nějaká satira nějakých poměrů, ale vůbec netuším jakých, mně se režisérovo či scénáristovo pojetí "tý naší český vesnice" s naší současnou realitou vůbec nepřekrývalo. Scénář je děravý jak cedník. Takže to nezachrání ani stará dobrá "plejáda populárních umělců". ()

SONY_

„Vyšlem signál na všechny družice, ať rozšíříme obzory i hranice.“ No jo, když spojit Dyka a Kotka nebyl moc dobrý nápad. Film skoro o ničem, ale na tom vysílači na konci filmu jsem mohl oči nechat, stejně tak moje uši směřovaly k reproduktorům, ze kterých se linuly slova titulní skladby. Ale to je tak vše. Ne, ani Eva Josefíková to nezachránila. /30%/ ()

ikilledjenny

Po dlouhé době v kině, a musím říct, že film naprosto předčil moje očekávání. O českém hlupáctví a maloměšťáctví, možná proto je to hodnocení tak nízké. To se na to neumíte podívat s nadhledem? Každopádně já se bavila. Kryštof je takovej ťuňťa, Rodenova role na zabití. Menzel jako fyzik, který všechno vzdal a jediné, co umí je pochcat pomník "budovatelů".... zajímavá směsice a funguje! ()

takytabornik

Velmi zajímavý námět, který zůstal možná trochu nevyužitý. Hlavní hit v závěrečných titulkách mně moc neseděl k závěru filmu. Nightwork s Vojtou Dykem se mohli také autorsky více podílet, příležitost zde určitě byla. Jinak však svěží a vtipná komedie. ()

Sholi

Byl jsem celkem překvapen. Čekal jsem podprůměrný film, který mě nebude bavit. Dostal jsem průměrný film, kde mě zajímalo jak to dopadne. Do kina bych na to nešel, ale v pátek večer u televize bych to přežil. ()

stone

Tento film mi připomíná známou pohádku o tom, jak pejsek s kočičkou pekli dort. Směska vážnosti, přeslazené poetiky a rádoby humorných absurdit. A jak to dopadlo? Stejně jako s tím pohádkovým dortem... ()

Renie42

Byli scény, při kterých jsem se zasmála, ale více převládala trapnost. Ač nápad dobrý s vysílačem, nakonec to bylo takový nehezký. ()

Eraser

Dlouho jsem váhal mezi odpadem a jednou hvĕzdičky. Nakonec mi díky pár ucházejícím scénám přišel odpad jako příliš krutý. I tak ale považuji shlédnutí tohoto filmu za zbytečně promarnĕné dvĕ hodiny. ()