Nová show s koňskou dávkou humoru od mistrů zábavy. (TV Prima)

Hromino odpad!

Dám vám hádanku, děti. Potí se, je silně při těle a je zoufale nevtipný. Kdože to je? Ach ano, pan Novotný, ten upocený šprýmař z Novy. Teda pardon, teď už z Primy, ale tak ono je to stejně jedno. Křísit nějaký lidový humor v podaní neblaze známého "baviče" (to slovo jsem si nevymyslel!) se svým tradičním kapesníkem, který měl zůstat v zapomnění někde hluboko v televizních archivech - toť nápad hodný blázna. Ale pokud někdo stejně hledá trapné trapoty trapně trapnotizované trapným trapákem, má možnost je najít právě na Primě. ()

Zeck odpad!

Mrtvola z televizního záhrobí je zpět! Ten pořad jsem viděl 10 minut ale přesto jsem zažíval Déjà vu. Je totiž na chlup stejný jako ten, který jsem sledoval ve 12 letech na Nově. Z toho kratičkého sledování jsem měl stejný pocit, jako kdyby si hodnotitel restaurací s právem udělit michelinskou hvězdu objednal nějáké super jídlo, které ani neumím pojmenovat a místo toho mu byla přinesena omeleta ze spermatu kuchaře, posypaná nastrouhaným hovnem po tubě živočišného uhlí. Stejně drastickým nepoměrem působí i Trampoty na poli televizní zábavy v 21. století. Tento sračkoidní, nevtipný, nevkusný a zdlouhavý typ pořadů zkrátka neletěl nikdy a nikde na planetě, to jen Čecháčkovská národní blbost dává do ruky českým komerčním televizím právo odvysílat jakékoliv hovno s podtitulem "zábavná show" a o sledovanost se nikdo nemusí bát. I německé zoofilní fekál porno je zábavnější než upocený loser s těsným oblekem, který za celou svojí kariéru nedokázal pobavit nikoho jiného než podplacené publikum v jeho pořadech. Dokud lidé budou dobrovolně žrát hovna, nic lepšího jim nikdo neuvaří. 0% ()

Segrestor odpad!

Od těch dob, kdy velekníže české zábavy, tehdejší ředitel Novy Vladimír Železný ve svém pořadu Volejte řediteli prohlásil, že bavič Novotný dosahuje Menšíkovských rozměrů, jsem se na tohoto takzvaného baviče tak trochu zaměřil, protože Menšíka mám vlastně docela rád a mrzí mě, když je srovnáván s tak nevtipným a nevkusným nehercem. Jako voda na mlejn mi přišlo znovuoživení zábavné šou Trampoty. Přátelé, bylo to strašné a ještě teď to bolí. Začínám věřit, že obstarožní Novotný je v nějaké sektě, kde sedí v jedné lóži s majiteli různých televizních stanic. Ostatní sektáři pak chodí do jejich pořadu dělat falešný smích. Nejraději bych ještě nakydal pár sprostých nadávak ohledně toho jejich humoru, ale on tam žádný nebyl. Tento pořad neměl vůbec vzniknout a pokud to bylo nevyhnutelné, proč se to nejmenuje alespoň Trapárny. Pochopil bych, že si tvůrci dělají legraci ze sebe samých a že tu na nás nic vtipného nezkouší. Bohužel, stále jsme jako diváci chápáni jako banda tuplovaných polodebilů bavící se samohanou u televizní zábavy. ()

castor odpad!

Jestli existuje nějaké peklo, tak bych měl jednoho kandidáta.. po dvaceti minutách jsem se nestačil divit, bavit podplacené publikum je skutečně kumšt. Dělá se mi mdlo.. nechápu.. ()

Phobia odpad!

Nalejme si čistého čůča: tohle je ten vůbec nejprimitivnější "zábavný" pořad, jaký hovNOVA dokázala vypudit na TV obrazovky. Ač existuje početná konkurence třeskutě nevtipných "šou", s moderátory nesympatickými tak, že se i z kachního žaludku stane nedobrovolný bulimik, obézní mrož Peťan Novotný a věčná buzna Marťa Zounar (+ několik dalších zoufalých existencí) veškeré rivaly showbyznysu s přehledem válcují svou trapností. A nezachrání to ani záběry do hlediště, kde sedí banda trestanců pod ozbrojeným dozorem (jinak si nedokážu vysvětlit, proč obecenstvo s hysterickým křikem neprchne ze sálu, v panice se ušlapávajíc u východu), se ztuhlými tvářemi, skelnými výrazy a občas se na povel nejistě, křečovitě zasmějí. Snad jsou to všechno brutální vrazi a nepolepšitelní recidivisté, kteří si tento zvláště krutý trest zaslouží. Já jsem nikoho nezabila, takže jsem po pár minutách nevěřícného zírání a snahy udržet pikantní sýrovou pomazánku ve svých útrobách s úlevou přepnula. Existuje jediné ještě horší zlo a tím jsou přímé přenosy z jednání Parlamentu ČR. Proto uděluji štědrých 0,01%. ()

kingik

Comeback jako ze zlého snu? Kam na to chodíte. Těžko říct, kdo koho víc žádal. Jestli Petr Novotný televizi, nebo televize Petra Novotného. I stalo se léta Páně 2011, že lukrativní slovo dalo slovo a věčně upocený bavič se vrátil bez větší odezvy na několik večerů na obrazovky tv Prima. Nebyla to už taková řachanda, jako v dobách jeho největší slávy, ale byli i tací sebevražední humorní atentátníci, kteří jeho návrat přivítali s trhavinou okolo pasu. Novotný myslel na všechny sorty a kategorie diváků. Nechybělo gay okénko s osvědčenou dvojkou Martin Zounar & Mário Kubec a s nimi celá řada umělců se uvolila vyzkoušet si vzdálenou ozvěnu disciplíny zvané humor. A nutno dodat, že je to disciplína přetěžká i nevděčná. Z baviče roku se stal Novotný rázem nebavičem roku. Jednalo se vesměs o humor podřadné kategorie. Jako kdyby Novotný někdy dělal nějaký výsostný humor, že. Stále to samé, co před léty, akorát se sledovaností hrstky diváků. Těžko přetěžko se bavič jedné televizní dekády smiřoval se značným poklesem popularity. Navíc se jeho zdánlivá invenčnost smrskla na vesměs nezajímavé historky ze života baviče, anebo se k dobru přidal nějaký trapný výstup, respektive scénka, nějaké osobnosti, co byla děsně "cool" v té době, anebo přinejmenším děsně "cool" připadala Novotnému. Tak či onak, i ta Prima po nějakém čase došla na to, jak přestřelila se zoufalým programem jednoho estrádního umělce a pro jistotu po pár dílech celé to ledabyle poslepované lepolero stáhla z vysílání. Přece jenom takový nezábavný nevkus v prime time vysílání byl i na Primu dost. Možná se i ten Adamec jednou ohradí, že svůj talent rozmělnil právě u takových "novátorů" humoru, jakým byl, je a jistě bude Novotný a jim podobní pseudo "šoumeni". Budiž jim humorná hrouda lehká. Mé hodnocení: 20% ()

SOLOM.

Petr Novotný bohužel nedokázal vystoupit ze svého stínu a tím postupně upadala i kvalita jeho pořadů. To co bylo vtipné v devadesátých letech, už se bohužel minulo účinkem, navíc začal opakovat stále stejné historky a to už prostě nebaví. Takže v tomto případě se už ani nedivím, že tohle hraničí s ODPADEM…Tu jednu dávám z lítosti nad jeho momentálním stavem… ()

6thSun

Jediným plusem tohoto pořadu je fakt, že vybudil řadu zdejších uživatelů k sepsání mimořádně vtipných komentářů, u jejichž čtení jsem se fakt bavil (např. u toho od Phobie)! :-) ()

Bonaparte. odpad!

Děs, běs. Schválně jsem se podíval na jeden díl a opravdu nezklamalo mě to. Zpocené "prase" Novotný se opět potilo a předvéďalo svoji ubohou exhibici. Proboha ... proč pro něj Prima opět sáhla ? :X ()

Splasher odpad!

Prima obnovuje torturu? Smutná ukázka toho, jak je na tom dnešní česká televizní tvorba s humorem. Opravdu špatně. Takhle slabý materiál v hlavním vysílacím čase? Tomu nepomůžou ani držitelé Českých lvů. Jestli něco nesnáším, tak je to sestříhaný umělý potlesk a smích ... u pořadu s živým publikem !! ()

otík odpad!

Bohužel - Petru Novotnému to nikdo neřekl, ale v této době už to nemělo šanci na úspěch. Jakékoli nápady Petra Novotného se totiž vyčerpaly v Novotách. ()

Sfinkter

Zábava by měla být univerzální a inteligentní humor by měl zasáhnout většinové publikum - přesně to, co se zde neděje. Novotný má tak specifickou cílovou skupinu, že je těžké do ni patřit. Museli byste být totiž debilní - asi podobně jako Novotného tragický syn. Jedna hvězdička za hosty - dnes například Petra Černocká. ()

patrikus

Musím dát za snahu jednu hvězdu, protože některý vtípek, historka, nebo host je mi sympatický... Nemůžu však sledovat pořady s umělým smíchem a asi bych se před lidstvem hodně styděl, kdybych musel někdy v takovém pořadu vystupovat. Finanční odměna je jediné, co účinkující motivuje k vystupování v Trampotách . Lituji pana Labudy... Lituji diváků, kteří na to chodí do divadla... ()

Paity

Ještě, že to dlouho nevydrželo, ale skoro jsem se bál, že se budeme na trampoty dívat ještě pět let v televizi. Naštěstí se tak nestalo a tenhle polibek ze záhrobí televizní zábavy se nevyklubal ani pořádně na světlo světa. ()

Martin_W odpad!

Pan Novotný opět dostal šanci pro svůj pořad. Výsměch gayům, vtipy kterým se směje jenom Novotný a umělý smích. To teda Prima dopadla.. Fuj. ()

spiritus odpad!

Pan Novotný mi připadá jako typické zpocené prase. Ovarová hlava. Když se k tomu navíc přidá vrchovatá a nekritická trapnost, je na světě tento dementní pořad, který nikdy neměl spatřit světlo světa... ()