Show se uskutečnila 21. ledna 1996 v Selland Arena (Fresno, Kalifornie). Na kartě se sešlo pět zápasů.

1) Ahmed Johnson vs. Jeff Jarrett
2) The Smoking Gunns vs. The Bodydonnas (WWF Tag Team Championship)
3) Razor Ramon vs. Goldust (WWF Intercontinental Championship)
4) Royal Rumble Match
5) Bret Hart vs. The Undertaker (WWF World Heavyweight Championship) (TheSpearCZ)

OG_Swifty

Popravde prumerny dil, skoro bych rekl az 2- hodnoceni by bylo na miste, ale nakonec dam prumer. Michaelsovi opicarny na provazech uz nejsou tak zabavny jako v predchozich rocnicich a to, ze vyhral a stal se drzitelem stejneho rekordu jako Hulk Hogan, je az trapny. Na druhou stranu uz to neni tak depresivni (v RR 1992 je uz tak pulka squadry mrtva, tady jen par wrestleru) a jsou tu me zname postavy, ackoliv jeste nemaji svoje 'alter ega' - Steve Austin je tu Ringmaster, Kane je Isaac Yankem a Triple H je tu pod jmenem Hunter Hearst Helmsley. Kazdopadne uz se to blizi do me znamejsich vod. ()

Nix

Tak tohle byl jeden z nejhorších PPV co jsem viděl. Nebejt Razora, Diesala tak bych šel snad i do malého hodnocení a taky prvního matche, Ahmed vs double JJ byl fajn. Razora prostě žeru a i když to byl trochu divnej zápas, pořád to bylo koukatelný a byly tam fajn momenty. Goldust je freak a prostě jo tohle mne bavilo. Ale zbytek to nemá smysl se na to dívat. Royal byl sice barevnej, ale za to hrozně nudnej, pomalej, ale jako pár momentů tam bylo fajn a ke konci už to bylo koukatelný, ale spíš to byl i royal plný důchodců a taky to tempo tomu odpovídalo. Vader a Yokozuna se snažili a dostalo to novej náboj, ale ani oni to nezachránili. Tohle nebylo pro mne a poslední match to nezachránil, naopak jeden z nejhorších zápasů obou představitelů, které ale fakt můžu a fandím oboum, ale hold prostě se to někdy nepovede. A jako přes 40 minut a pak DQ konec, je to škoda no. Ale tak určitě příště to bude lepší. ()