Jedná se o pay-per-view akci wrestlingové společnosti WWE (World Wrestling Entertainment). Pořádá se každý leden tradičně již od roku 1988. Hlavní událostí této akce je zápas, do kterého postupně nastoupí 30 zápasníků, kteří se navzájem musí vyhodit přes provazy ringu. Vítězem se stává ten, který v ringu zůstane jako poslední a obdrží zápas o titul na hlavní akci roku Wrestlemania. (NicholasRush)

Stinger78

Jedno z nejtradičnějších PPV se vrátilo do Madison Square Garden a nezklamalo. Kvalitní "předzápasy", které udělaly potřebnou atmosféru pro vrchol večera, ostrý začátek nástupem Undertakera a Shawna Michaelse, až po comeback Johna Ceny po zranění. ()

Nix

Jo tento Royal byl povedenej. Hlavně byl zábavný i když sice ze začátku to moc nevypadá, ale ono se to pak rozjede a jsou tam dobrý momenty a tolik obrů co se tam mihne, nechtěl bych být v jejich přítomnosti. A i zápasy jsou dobrý, Ric Flair vs MVP je prostě rozehřívačka, nic co by ale úplně urazilo, dalo se v klidu na to dodívat. JBL vs Chris Jericho je dobrá bitva. A Randy vs Jeff je super zápas, který má drive a tenhle jejich feud mne fakt baví. Celkově fakt vydařený Royal, který rozhodně neurazí a skvěle se na něj dívá. ()

• Oficiální skladbou show je píseň „Stand Up for Rock 'N' Roll“ od Airbourne. (TheSpearCZ)