Show se uskutečnila 19. ledna 2003 ve Fleet Center (Boston, Massachusetts). Na kartě se sešlo šest zápasů.

1) Brock Lesnar vs. Big Show (Vítěz získá vstupenku do Royal Rumble zápasu)
2) Lance Storm & William Regal vs. The Dudley Boyz (World Tag Team Championship)
3) Torrie Wilson vs. Dawn Marie Wilson
4) Triple H vs. Scott Steiner (World Heavyweight Championship)
5) Kurt Angle vs. Chris Benoit (WWE Championship)
6) Royal Rumble Match (TheSpearCZ)

Nix

Nejslabší matche jsou ty ženský to bylo strašný a hrozně nudný. Nemá to takový drive jako dnešní baby. Každopádně i tag team nebyl bombovej zápas, ale špatný úplně taky ne. Jinak jsou to bombice, hlavně Angle a Benoit. No to je neskutečná paráda. A samotnej Rumble taky, hrozně mne bavil. Energický, rychlý, pořád se tam něco děje a ten roster byl naprosto bombastický. A konec taky, Taker to vzal sportovně oproti minulému roku. Takže za mne naprostá spokojenost a zase jsem se skvěle bavil. ()

nevermore

Rumbly byl decentní, ale TOP je Angle vs. Benoit - 5hvězdičková záležitost s čistým koncem navíc, technická věc. Tady není na co si stěžovat, zbytek karty byl snoozefest. A otřesnej je ten feud s Dawn marií a zesnulým otcem Torrie Wilson, vyhrálo to tuším brak roku. ()

• Oficiální skladbou show je píseň „Falling Apart“ od TRUSTcompany. (TheSpearCZ)