Show se uskutečnila 31. ledna 2011 v TD Garden (Boston, Massachusetts). Na kartě se sešlo pět zápasů.

1) Kickoff: R-Truth vs. Curt Hawkins
2) Edge vs. Dolph Ziggler (World Heavyweight Championship)
3) The Miz vs. Randy Orton (WWE Championship)
4) Natalya vs. Eve Torres vs. Michelle McCool vs. Layla (Divas Championship)
5) Royal Rumble Match (TheSpearCZ)

Hyb_rid

No z RR mám dost smíšené pocity ... úvodní bout byl dle mého názoru tím nejlepším co celé PPV nabídlo, Orton vs Miz byl průměr, sice nechápu proč zrovna Eve dostala divas title, ale budiž. Samotný RR match mi přišel celkem nudný(dominace new nexus a pak superman Cena ... to považuju za dost velký přešlap) až na příjemné překvapení v podání Bookera a Kevina Nashe. ()

Nons3nse

Ja som z tejto PPV velmi nadšený... Kto by sa netešil na Road to Wrestlemaniu? a práve touto PPV to celé začína. WH Championship: Celkom dobrý zápas, aj keď miestami to bola nuda. Ale aj tak najlepší bol koniec. Presne som tušil, že Edge použije jeho (pre RR zakázaný) finisher. Rozhodca na zemi, Vickie na zemi. No nevyužiješ to?! WWE Championship: Tento zápas, tiež ako WH Championship bol miestami nudný. Už som si myslel, že to celé vyhrá "The Viper" ale našťastie, nestalo sa. V pravý čas prišiel New Nexus. A napomohol Mizovy obhájiť WWE Championship, po tom, čo Orton dostal krásne GTS od CM Punka. Royal Rumble matc: K tomuto zápasu sa moc dlho vykecávať nebudem. Kto by čakal, že RR match vyhrá Alberto del Rio?! To som netušil ani ja. Myslel som si, že to vyhrá HHH ako číslo 40. Ako povedal rockroad: "nejtrapnější momenty byly když tam byl cena a hornshit a jak přišel orto a rozdával rko a jak rychle vyřadily kanea Ale ja som celkovo z Royal Rumble spokojný. A už sa neviem dočkať na PPV z názvom Elimination Chamber. ()

VokyYy

Další dobrá PPV od WWE se skvělou atmosférou, fanoušci tady byli naprosto úžasní. Edge vs Ziggler - Zápas večera, u Edge sem nevěřil vlastním očím když použil EdgeCator, což sem u něj dlouho neviděl. Edge opět nebyl prezentován jako superman a vyhrál díky svojí vychcanosti a killswitch na konci by mohlo naznačovat feud s Christianem (kéž by) Miz vs Orton - Dobrý zápas, nic víc, nic míń. Divas - No nepochopil sem přidání Eve do zápasu, která je absolutně mimo storyline a vše okolo. Royal Rumble match - Smíšený pocity, kde mě potěšili takové maličkosti. Začnu trojicí Punk-Regal-Bryan, prostě geniální a překvapilo mě, že diváci tohle ocenili a pochopili. Co se týče návratů, tak jsem o Nashovi a Bookerovi četl hodně, ale moc jsem tomu nevěřil, ale poté co jsem zaslechl jejich themes ? totální mark-out, Booker T měl největší pop v WWE za poslední dobu, to samé Nash, překvapili mě diváci, že poznali... Dominance Nexusu která byla slušně nabookovaná, ale mám zní smíšené pocity.. Ale příchod superceny, který do minuty vyhodil všechny členy Nexusu, no.. debilita prostě. Ještě větší debilita byl Hornswoggle, já ho prostě tak nesnášim a to, že dostane víc prostoru v Rumble match než třeba Swagger, Kane a další je absolutně mimo mísu. Chavo Guerrero, který rozdal spoustu 3 Amigos a sklidil pop od lidí, vzpomínka na Eddieho... prostě super. Rey Mysterio vyřadí Kana a Swaggera, který ztěch dvou opět udělal šašky. Marella - bez komentáře, další zbytečná zbytečnost. A nakonec vítěz, Alberto del Rio, v tomhle jsem neutrální a uvidíme co se ztoho vyvrbí. Doufal jsem, že by se mohl Triple H objevit jako č.40, ale bohužel, snad se brzo dočkám. A ještě jednou velká pochvala pro diváky. ()

Hellbilly

Pomerne podarené PPV, z ktorého ale mám zmiešané pocity, ale k tomu sa dostanem. Hneď otvárak Edge vs Ziggler bol zápas večera, Edge je starý harcovník a Zigglera sledujem pozorne už dlhšie, takže žiadne prekvapenie. Orton vs Miz-slušný zápas, nie je veľa čo povedať. Divas bola klasicky výplň, Eve tam bola pridaná sčista-jasna, dúfam že je to len spôsob ako dostať opasok na Awesome Kong, ktorá má debutovať. Royal Rumble match-ako začať... Asi pozitívami. Bryan-Punk-Regal naraz v ringu, skvelé, kto vie akú majú za sebou históriu ocení to ešte viac. Úžasné Punkove herecké schopnosti, návrat Bookera T a Diesela, aj keď som o tom veľa čítal, potešilo to ohromne. Sheamus Broguekickujúci Hornswoggla z ringu, krása (hlavne po tých príšernostiach čo dovtedy Hornswoggle vyvádzal). Víťazstvo Del Ria, chvalabohu že to nie je Cena, a myslím že to bolo dobré rozhodnutie. Negatíva-SuperCena nabehol do ringu, do minúty z neho povyhadzoval celý Nexus, a už po miliónty krát spravil z tejto skupiny debilov. Bahenný vrchol prišiel keď sa dal do tímu s Hornswogglom a spolu začali pochovávať kariéry (doslova som videl, ako ide kariéra Tysona Kidda do hajzlu v momente, keď mu Hornswoggle dal AA). Pridajme ďalšieho dominantného trpaslíka, Mysteria, ktorý mi čím ďalej tým viac lezie na nervy, a tentokrát ho dokonca nechali vyradiť Kanea, ktorý ho v lete porazil ľavou zadnou. Ako vravím, rozporuplná akcia. ()

Frajer42 odpad!

No, co k tomu napsat. Klikal jsem tak dlouho, než se začalo vyhazovat. A kdybych klikal i dále, tak by se vlastně vůbec nic nestalo. Do ringu přicházel jeden retard za druhým. Ze 40 zúčastněných jsem slyšel asi tak o necelé desítce. Takže tu nostalgie rozhodně nepropukla. Zbytek byl kokot vedle kokota, přičemž každý z kokotů pobyl v ringu asi 30 vteřin, protože ten punk rocker, tlusťoch a další dva chcípáci vytvořili ďábelskou čtyřku a každého nově příchozího okamžitě poslali si opět odpočinout. Tedy do doby, než přišla mega star Honzík Cena, který k pravému, upřímnému a obrovskému překvapení všech 300 miliónů Američanů a mě celou čtyřku z ringu vyhostil a to jen proto, (ani neohlásím spiler, protože na tu sračku vlastně stejně nikdo koukat nebude), aby nakonec podvodem vypadl. Proč podvodem, protože ve vesmíru neexistuje nikdo kdo by Jendu Cenu vyřadil férově. Co vám mám povídat... Vyhrál to šašek ve zlatých slipech. Ztráta času. ()

• Oficiální skladbou show je píseň „Living in a Dream“ od Finger Eleven. (TheSpearCZ)