Show se uskutečnila 28. ledna 2023 v Alamodome (San Antonio, Texas). Na kartě se sešlo pět zápasů.
1) Men's Royal Rumble Match
2) Bray Wyatt vs. LA Knight (Mountain Dew Pitch Black Match)
3) Bianca Belair (c) vs. Alexa Bliss (Raw Women's Championship)
4) Women's Royal Rumble Match
5) Roman Reigns (c) vs. Kevin Owens (Undisputed WWE Universal Championship) (TheSpearCZ)

papadoce

Royal Rumble 30 men match bol bez nejakých zaujímavejších momentov, bez prekvapení, a v podstate okrem Bookra aj bez legiend. Vlastne jeden skvelý moment tam bol a postarali sa o neho Ricochet s Loganom Paulom. Ten bol super. Samozrejme hovorím o náraze vo vzduchu. No nakoniec bohužiaľ nepotešil ani víťaz a tak dávam slabučké 3. Aj keď, ako som sa tak teraz zamyslel nad finálovou trojicou, tak môžeme byť ešte radi aj za túto úbohosť. Smutné že? LA Knight vs Bray Wyatt, kto je do puče LA Knight, to má byť súper pre jedného z najlepších wrestlerov? To nie je ani vtipné, za 3 hviezdiny. Alexa Bliss vs Bianca Belair, už všetci vieme že mám slabosť pre Alexu a v tých sieťovaných silonkách viem presne kde by mi sedela, ale tiež vieme čo si bohužiaľ myslím o Biance, priemerný zápas, chcem späť v ringu Charlotte, 3 hviezdy. Royal Rumble 30 women match bol prekvapivo asi to najlepšie čo sme mohli vidieť v rámci tejto nezáživnej PPV. Potešilo prakticky všetko vrátane víťazky, 4*. Kevin Owens vs Roman Reigns, nekonečne nudný Roman na nekonečnej ceste za rekordom v držaní titulu, mám len dve otázky, fakt si niekto myslel, že Roman príde o titul teraz? A druhá, to ešte niekoho baví toto? Zápas 5*. Celkovo iba odvar z legendárnych Royal Rumblov s dobrým záverom a perfektným Kevinom Owensom. Celkovo 3,6 hviezdy. ()

JJ.Gibson

Wrestlingu už nějakou dobu neholduju jako kdysi! Ale na Rumble s potencionální účastí The Rocka jsem mrknul. A byl jsem zklamaný vlastně ze všeho, co jsem viděl. Dle mého názoru WWE přestalo míst schopnost vytvářet nové superstar/potažmo legendy a vymýšlet aspoň zajímavé příběhy. Bohužel Triple H nedokáže ukočírovat jako kdysi Vince. Není to jen z nostalgie, ale je to fakt! Nejlepší éra je Attitude a Ruthless Aggression. Když se člověk dnes podívá na ty staré zápasy, tak jsou pořád dechberoucí!!! A také je to borcích samotných. Za posledních 10let jestli se vyklubala cca jedna opravdová hvězda Roman Reigns a tím to prostě hasne. A začněte chodit do fitka, kurňa!!! ()

Nix

Je potřeba doplnit vzdělání nejen staršími PPV ale i novými a být v obraze, jelikož jsem slyšel různý věci tak si chci na to udělat svůj názor. Musím říct, že jsem čekal celkem málo vzhledem k opravdu hodně recenzím na netu a komentářům tady a různým hatům, ohlasům atd. a o to více jsem byl fakt překvapen. Sice mne překvapila délka, která teda oproti minulosti na to šlápla, ale jako proč ne když si to udrží tempo. Prvně se začíná Royalem muži což bylo super, protože to byla zábava. Jsou tam překvapení, dobrý momenty a ať si každý říká co chce o Loganovi, já tomu chlapíkovi začínám fandit. Baví mne jak se snaží vymejšlet nové věci a kloubouk dolů oběma i Ricochetovi, to byl mazec ten jejich jump. A plno dalších momentů tam bylo, já si to fakt užíval. Vítězství Codyho mne nijak nepohoršilo, nepřijde mi sice něčím speciální, ale zase na druhou stranu je to vcelku zajímavá postava, takže jsem zvědavej co se s ním zamýšlí. Pak se jde na zápas ve tmě, no jako to mi nepřišlo nijak originální, ale zase Bray a jeho horor show je zajímavá a ten konec byl fajn. Takový celkem dobrej zápas, nic spešl, ale neurazí. Ženské zápasy mne pořád nezajímají pokud tam není Rhea, takže rovnou se vrhnu na Royal Rumble a ten nebyl špatný. Ženské se snaží, ale Rhea ukázala, že je ze železa a její show mne fakt baví. Hlavně klobouček tam vydržet od prvního místa až do posledního, nemám nic proti tomu (ano pamatuji si na tebe Ricku) a byla to fajn podívaná, zase něco trochu jiného a člověk se nenudil. No a Reigns a jeho nepřemožitelnost. Ať si o tom myslí každý co chce, ale jako na jednu stranu moc teda nechápu proč tak dlouho mu to nechávají ,ale na druhou stranu, pro mne je to sympoš a ještě jsem takovou dlouhou šňůru vítězství neviděl, takže zase je to taky pro mne něco nového. Jako nepřišlo mi to nijak hrozný, aby dostával takovou verbální sadu odevšad, ono prostě wrestling se nikdy všem nezavděčil, ale o tom to je. Kdyby to bylo tak strašné jak se povídá, tak na to lidi nechodí a nemá to takovou návštěvnost a ono když o tom každý mluví, tak je to opravdu velká věc, jinak by to každej hodil za hlavu a nikoho by to neštvalo, takže já jsem zvědavý na další vývoj a rozhodně tohle PPV mne přesvědčilo, že je opravdu co sledovat. Celkově to má spád, zápasy jsou dobrý, nejsou nijak pomalý ani nudný, má to nápady a uvidíme co HHH vymyslí v dalších měsících, já jsem určitě zvědavý. ()

• Návštěvnost události byla 51 338 diváků. (figgo jr.)
  • Oficiální skladbou show je píseň „Sold Out“ od zpěváka Hardyho. (TheSpearCZ)
  • Chelsea Green strávila v Royal Rumble zápase pouze 5 vteřin a stanovila tak nový rekord mezi ženami. (figgo jr.)