Royal Rumble 2015 se konalo 25. ledna 2015 ve Wells Fargo Center Philadelphia, Pensylvánie. Během této show se uskutečnilo šest zápasů.

1) Kickoff: Tyson Kidd & Cesaro vs. The New Day
2) The Ascension vs. New Age Outlaws
3) The Usos vs. Miz & Mizdow (Tag Team Championship)
4) The Bella Twins vs. Paige & Natalya
5) Brock Lesnar vs. John Cena vs. Seth Rollins (World Heavyweight Championship)
6) Royal Rumble Match (TheSpearCZ)

pirat87

na Royal Rumble sa tesim pravidelne kazdy rok ale toto co som videl v roku 2015 bol vrchol neucty k fanusikom zo strany WWE...ak by nebolo Triple Threat Match-u siel by som z hviezdickami este nizsie takto to je za slabe 2** ()

DonBraso

Jelikož kolega je aktivní a já si toho všimnul,tak jenom můžu konstatovat,že Triple Threat Match s Brock Lesnar vs. John Cena vs. Seth Rollins byl parádní.Bohužel Rumble byl taky a je o ničem jiném a to hlavně o eliminaci 30 zápasníků,kde poslední vyzve na Wrestlemania hlavního soka o hlavní titulový či World Heavyweight Championship pás WWE. Protože ten byl nejhorší za pár let co jsem viděl a fanoušci to dali sakra najevo,tak hodnotím jenom jeden zápas,ostatní jsem spíše přetáčel. ()

Frajer42

Hned z kraje si dovolím malinko zamachrovat. Tento díl WWE Royal Rumble je zde zadatabázován jen díky mé nehynoucí aktivitě. Neexistuje zde tedy uživatel, který by si první hodnocení a komentář zasloužil více. Přes WWE Royal Rumble jsem naprostý odborník. Jako obvykle jsem si dovolil přeskočit velkou část této show až na hlavní vyhazovací ceremoniál. Abych byl upřímný, tak to celé bylo relativně o hovně. Za zmínku by stála téměř závěrečná vyhazovací devastace, kdy spojili své síly Kane a Big Show a během okamžiku vyčistili docela přeplněný ring. Co vám budu povídat, samozřejmě [!spoiler! nevyhrál ani jeden z nich]. V samotném závěru určitě každého potěšil kratičký výstup Dwayna Johnsona. Když na to nekouknete, tak samozřejmě vůbec o nic nepřijdete. ()

figgo jr.

Triple Threat Match byl parádní, hlavně Seth Rollins zase všem ukázal, že je jeden z nejlepších jak v WWE tak na světě. Za to Royal Rumble match byl naprostej vtip. Scénář zápasu byl asi nejhorší v historii a vítěz to jenom potvrdil. ()

• Oficiální skladbou show je píseň „Gonna Be a Fight Tonight“ od Danko Jones. Druhou oficiální skladbou show je píseň „One Against The World“ od Jima Johnstona. (TheSpearCZ)