Show se uskutečnila 31. ledna 2010 ve Philips Arena (Atlanta, Georgia). Na kartě se sešlo šest zápasů.

1) Christian vs. Ezekiel Jackson (ECW Championship)
2) The Miz vs. MVP (United States Championship)
3) Sheamus vs. Randy Orton (WWE Championship)
4) Michelle McCool vs. Mickie James (Divas Championship)
5) The Undertaker vs. Rey Mysterio (World Heavyweight Championship)
6) Royal Rumble Match (TheSpearCZ)

Hyb_rid

Rumble match jako takový byl poměrně dobrý, překvapením byl Edge, kterého jsem opravdu nečekal a už mi celkem i chyběl. Vyústění storylinu Mickie James bylo spíš trapné (jako celý feud mezi Laycool a Mickie), kde jsou ty časy kdy ring vymetala Trish ,Chyna, Torrie, Lita, Ivory, Stacy a další. Přesto, že mám rád Lucha libre, tak už se mi Rey Mysterio začíná pomalu ale jistě zajídat, protože je opravdu všude pokud není suspendován za doping. :-) ()

lardko

Mám strašně rád wrestling , a vždycky když ho na něčem dávají tak se vždycky dívám. Hodně se mi líbí když jsou třeba dva na dva atd. Ale asi nejvíc se mi líbí royal rumble když jsou v ringu hodně wrestlerú. A v tomhle royal rumble se mi strašně moc líbylo že v něm byli dost skvělý wrestleři jako John Cena atd. ()

mysiak

Celkové hodnotenie Royal Rumble je 4...ako keby v poslednej dobe WWE došľa šťava...niektoré zápasy sú skvelé ako o ECW šampióna..a niektoré sú des - WWE Divas Championship...k Royal Rumbleu..postrádal som niektoré chvíľe nudu..ale prišiel Edge a zaslúžene vyhral..slušne spracovaná šou ()

• Oficiálními skladbami show jsou písně „Hero“ od Skillet a „Martyr No More“ od Fozzy. (TheSpearCZ)