Skupina mezinárodních vrahů je uzavřena v hi-tech bunkru, známém jako Killing Chamber. Aby se dostali na svobodu musí bojovat protím ninjům, bandě maskovaných maniaků a dalším, kteří se nezastaví před ničím, aby je všechny zabili. (cezero)

Vykuk

O příběhu nelze ani mluvit, děj je v podstatě jen boj a co bylo nejodpudivější, bylo prostředí. 2 hvězdy za to, že film nabízí obstojné bitky a šmrncovní ženskou hlavní postavu, nicméně souboje se stále opakují a po chvíli trochu nudí. Záporáci by nebyli marní, ale tady v podstatě vůbec nehrají, působí to jak nějaká bitka z youtube, ke které se náhodou nachomejtl začínající choreograf a střihač v jedné osobě. Přesto, po několika posledních asijských ulétaných ptákovinách, kde jim věříte všechno, jen ty kopy ne, to bylo pohodové osvěžení:). P.S. ještě poznámečka k popisu filmu, nevím kdo to vymýšlel "Skupina mezinárodních vrahů je uzavřena v hi-tech bunkru", ten "bunkr" je všechno, jen ne hi-tech, snad brloh bezdomovců nebo fetek by bylo výstižnější:) ()

Mamlas odpad!

Tak to bylo něco. Hrůza. Děda Van Damme chodí hodinu a půl po nemocnici a bolí ho hlava. Někdy stěží udělá krok a je malátný, o chvilku pouději zabíjí namakané zabijáky holýma rikama. Otřesná blbost. Otřesny děj. Otřesná kamera. Otřesné vlastně všechno. Extrémně plýtký, nudný, stupidní a blbý film. Ačkoli jsem většinu popřeskakoval, nemohl jsem se dočkat, až ta kravina skončí. ()

Mukade

spočiatku to vyzeralo idiotsky, ale po "únose" ma to začalo baviť :) . SPOILER - Až kým nenabehli patetický nindžovia, ktorí boli trápny LOL. A rovnako aj tie ďalšie várky retardov :)) ()