Dagoussek

Doug vychován zřejmě ze staré školy. Udělal by pro kamarády vše. Nevidí ovšem, že je občas i za blbce. Je vám ho líto, ale pointou je, že síla přátelství a lásky vždy vyhraje. A nejlepší je, že je dle skutečné události. ()

lofa

Doug moc rozumu nepobral, ani bruslit neumí, natož hrát hokej,...ale naštěstí se umí rvát. A každý tým potřebuje ochránce své největší hvězdy. Proto je Doug nepostradatelný a jeho "kariéra" letí strmě vzhůru. Sám hraju hokej a i nám by se do týmu občas takovýto řezník hodil :-) Možná časem přihodím ještě pátou * :-) ()

Wbcko

Klasické sportovní drama s dějem nalajnovaným od první minuty. Přesto ale velmi dobré. Seann William Scott je taková roztomilá gorilka a fakt, že je jeho postava inspirována skutečností, filmu přidává možná i celou hvězdu. ()

BuryGol

Ten danej večír jsem neměl náladu na nějakou intelektuální věc, tak jsem sáhnul po něčem, kde nebudu muset používat hlavu. Hokej, respektivě NHL už moc nesleduju, ale bitky jsem měl vždycky rád. I když je fakt, že v reálu vypadaj trochu jinak, než v tomhle snímku. No, každopádně S.W. Scott je pořád můj oblíbenec a tak nebudu kecat, že ty 4 hvězdy nejsou hlavně za něj. Trochu opožděnýho vyhazovače co se stane bitkařem zahrál výborně a taky mě potěšil Liev Schreiber, kterýho bych si s nějakou hokejovou mlátičkou snadno splet i v reálu. Na druhou stranu Jaye Baruchela jsem nikdy neměl rád a mít nebudu, tenhle člověk by měl sedět maximálně za kamerou a hlavně ve filmu nemluvit. Celkově to byl fajn film s klasickou tématikou "from zero to hero". PS: Taky jste měli po tom filmu nutkání jít na led a někomu zlomit rypák? ()

latvar

Já jako velký hokejový fanoušek dávám 4hvězdy, ta odhodlanost Glatta, který by za svůj tým obětoval i život, byla prostě parádní a já se velice bavil. 70%. ()

giovanni3

Hokej mám rád a mám rád i tvrdost, tudíž s bitkaři nemám problém (pokud nedělají "prasárny"). Zde o je příběh toho správného "hodného" bitkaře no a když to shrnu tak to je pořád jen o tom s kým se dostal do šarvátky a jak to dopadlo. Plus k tomu dodáme ženu Evu a vývoj s hvězdným spoluhráčem. Tudíž i za tu hodinu a půl člověk předpokládá jak to vše dopadne i +/- jak to proběhne. I přez to vše bych zvažoval i 4*, ale Goonův kamarád byl nesnesitelný, neustálé poukazování na teplého bratra taky, rodiče tam byly jen tak a stáli za prd. Rádoby vtipní spoluhráči co se zamilovaly do golmanovi masky byly taky katastrofální. Tudíž bylo tam dost postav co měli udělat "srandu", ale byly mizerní a tudíž ani nepřemýšlím o 4* a dávám 3z5. ()

Hollohlaway

Zajímavý úhel pohledu na hokej očima bitkaře. SWS je opravdu výborný a vtipné to místy je a místy není , ovšem spíš je to chyba scénáře který se místy snaží až křečovitě vtipkovat, postavy jsou zahrány uvěřitelně a ze sportovního hlediska nejsou výraznější chyby. . Slušný průměr. ()

Kejdlo

Goon mi nepřipadal příliš vtipný. "Fucky" se tu sice nešetří, stejně jako krví, bohužel si ale z filmu nepamatuju jedinou pořádnou hlášku nebo situaci, která by mě dokázala fakt rozesmát. Na to se bere Goon až nečekaně vážně a vtipnými nápady, kterými se hraní hokeje přímo nabízí, zrovna nevyužívá. Škoda. Možná docením později v dabingu. 6/10 ()

civrss

Nářez, nářez, nářez a je ještě jednou NÁŘEZ! Takhle jsem se u sportovní komedie nepobavil snad od Dodgebalu (Vybíjené)! No a co, že film nemá pořádný scénář. No a co že to vlastně nemá se skutečným hokejem nic společného. Pravda, je to absolutní ptákovina bez pořádného příběhu, ale já se bavil královsky. A když jsem mohl před lety dát 5* Pete LaFleurovi a Patches O'Hooliganovi, můžu je bez výčitek svědomí dát i Dougu Glattovi :)) ()

slovan1

Sportovní pecka. Skloubení komedie a drama. S. W. Scott zvládá svou roli strašně uvěřitelně a hodně dobře. Celkově herecky je Goon velice vyvážený a dobře poskládaný. Příběh je fajn a navíc inspirován skutečnou osobností. Bitky jsou dynamické a fakt cool. Vtipných scén moc. Hlášky lítají celým filmem. Hokejová tým Highlanders je příběh sám o sobě.. :-D Jednotliví hokejisti jsou lenivci, uchylní rusáci a brankář s maminkovsky vyzdobenou maskou... Alison Pill je strašně roztomilá :-) Dlouho jsem se takhle nebavil a s filmem jsem nad míru spokojen. ()

ZkuKol

Takový fajn film. Humorné podání Rockyho příběhu na bruslích s trochou nadhledu a špetkou humoru. Nejaká ta pointa a poučení tam jsou a happy bude taky... 70% ()

Reanimated

Mighty Ducks po 25 letech, po rozvodu a s pivním pupkem. Zkrátka a dobře: měl jsem radost. Tahle výbušná hokejová komedie, kde nejvíc válí Stiffmeister (!) má kanadský koule i tak trochu Přeborový přesah. Všechno je ale skvěle vyvážené a nejvíc to táhnou bitky a Seannova mile přitroublá povaha. Jediné co mi vadilo, byl fakt, že figurky spoluhráčů jsou jen letmo načrtnuté. Mohlo tam být víc chcaní do díry v buse, více vtipů ruského dua a více závisláckých keců vousatého gólmana. Nakonec to však stejně je zatraceně fajn film o týmové soudržnosti, lásce a vyražených zubech. ()

Zemi11

Je o něco smutnější mít titulky "Ukradl jsi mi mé Zetko. Teď už nejsem asistent kapitána". Leč alespoň to nutí vnímat angličtinu a titulkovat si to sám... Bitky by se měly z hokeje vymýtit. Je to zábava pro obtloustlé americké buřtíky, kteří nepoznají rozdíl mezi popcornem a pukem a chtějí za svejch 20 fucking dolarů nějakou tu zábavu. Uměle vyvolávané bitky nebo snad dokonce předem domluvené, to je šílenost, zvrácenost a populismus dnešní doby. Fuck it up!!! A taky... :D :D :D :D Stifler mástr. Obličejem zastavit golfa, pak ještě zubama pojistit škvírku u levé tyčky, tutam bruslí přeříznutá šlacha a po zápase to hezky zapít na baru :D :D :D .D .D :D :D .D :D :D :D :D :D :D ()

gutshoter

Jakožto fanda hokeje jsem si snímek pustil rád. Způsob děje mě ovšem zachovával poněkud chladným a pointa také nebyla ve skupině grandiózních. Slušná podívaná, nic víc. ()

sedm.1

Jakožto aktivní i pasivní sportovec vím, že tomu tak samozřejmě není, nicméně tento snímek nahrává všem těm tlučhubám, co tvrdí, že sport, v tomto případě konkrétně hokej, je jen pro prázdný hlavy a hokejisté jsou vesměs vymletý gumy, se sklony k narcismu a hlavně nekontrolovatelné agresivitě. V tomto snímku z hokejového prostředí se totiž skutečně nevyskytuje příliš postav, jenž by dosahovali IQ vyššího než lidoop, a především Seann William Scott toho svého hloupoučkého bitkaře zahrál tak přesvědčivě, až jsem si říkal, jestli to ještě vůbec hraje. On je ale i celý ten film vlastně dost hloupý a jeho ústřední myšlenka mi přišla strašně triviální, a jako že do zápasu nastupují jen hráči kvůli tomu, aby se na ledě porvali, a jen na tom postavit celou zápletku, tak tomu říkám odvážná tvůrčí sebevražda, nicméně přesto všechno to kupodivu ale zas až tak nakonec zoufale nedopadlo, jelikož celý ten film je totiž minimálně určitě svižně a zábavně zpracován, rvačky působí efektně a nečekaně syrově a krvavě, a i když, jak jsem již zmiňoval, je většina postav úplně tupých, tak zároveň dokážou vyvolat i sympatie a emoce. V neposlední řadě je ovšem ještě nutné i přiznat, že se to celé dá v podstatě považovat i za docela netuctovou záležitost, tudíž výsledný dojem je takový pěkný oddechový průměr, co rozhodně den nezkazí. ()

DavidS.

Rocky, Barbar Conan, Forrest Gump, Prcičky a La Scala na ledě...Zběsilé, krvavé, brutální, vulgární, zábavné i dojemné... ()