Pán Popper (Jim Carrey) je úspešným newyorským podnikateľom. Ako sa mu darí v podnikaní, tak sa mu nedarí v osobnom živote, kde má problémy urovnať vzťahy so svojou rodinou a uteká od všetkých zásadných rozhodnutí, ktoré by mal urobiť. Jedného dňa sa však stane niečo, čo jeho život obráti úplne naruby. Priamo do obývačky mu pošta doručí neočakávané a veľmi čudesné zásielky - najprv jedného a potom piatich živých tučniakov. Pán Popper sa dozvie, že šiestich tučniakov zdedil po svojom otcovi, ktorý zomrel v Antarktíde. Povedali by ste, že tučniaky sú milé a neškodné stvorenia, ale čo s nimi v New Yorku? Zvieratká v tom ale veľký problém nevidia. New York sa im páči, byt pána Poppera si prispôsobia po svojom, takže pripomína skôr zimné ľadové kráľovstvo a zo svojho nového majiteľa si spravia náhradného otecka. Pán Popper z toho ale nie je príliš nadšený a radšej by chcel naspäť svoj starý život - bez tučniakov. A keď sa ho jedného dňa, po tom, čo odíde do práce, vydá celá šestka hľadať do ulíc veľkomesta, musí riešiť množstvo ďalších problémov. Tučniaky na výlete vzbudia pozornosť tých, čo by ich radšej videli ako atrakciu v miestnej ZOO než na uliciach. To by sa pánovi Popperovi vlastne aj hodilo, keby mu však medzitým zvieratká až tak veľmi neprirástli k srdcu. Popper objaví list od svojho otca, ktorý mu píše, že tučniak nikdy nezradí toho, koho si zamiluje, ale on to pochopí veľmi neskoro. Nuž, aby nebolo neskoro, pán Popper urobí zásadné rozhodnutia, ktoré zmenia jeho život. V lete vedie svoju milovanú reštauáciu v New Yorku, kde sedáva za stolom s celou svojou rodinou. Tučniakov presťahoval na južný pól, kde jeden z nich, Kapitán, už vysedel nové vajce. Popper sa odsťahuje do Antarktídy za svojimi zvieracími kamarátmi a rodina mu sľúbi, že ho tam bude pravidelne navštevovať. (TV JOJ)

Meteorista

Je to americky naivní, hloupé, přitroublé a... prostě americké? Je. Ale začátek mě přesvědčil o tom, že by to nemuselo být špatné. Nápad zajímavý, Carrey se tam naprosto hodí. Ale zápletka děsně hloupá a už několikráte okoukaná. Ale hezky se na to koukalo (a co, že je konec totálně optimisticky blbý). Na druhou stranu, v jakém filmu se mi podaří ještě vidět Angelu Lansbury? Její přítomnost je prostě epická a mne velmi potěšila. Myslete si, že sem nevkusák, ale taky ty prdící a ulevující si tučňáci do záchodu byly hustý! Je to taky starý a okoukaný (a pro někoho i nevhodný... puristi!), ale ne v podání tučňáků - a to se počítá! ()

Silencia90

Průměrná rodinná komedie. Chvílemi i zábavnější než obyčené televizní, ovšem jednu hvězdičku jsem musela přidat za Jima♥. Je prostě skvělej. A tady v tom filmu dokonce i dost přitažlivý, takže si jednu hvězdičku navíc zaslouží. ()

El-Barto

Viděl jsem to, ač nechtěně, tak jsem aspoň doufal, že se budu bavit. Musím se přiznat, že jsem se několikrát od srdce zasmál, to byli ty nejsvětlejší momenty filmu, ty ve kterých Jim dává vzpomenout na svoje komediální kvality. Nejvíc mi vadili právě ti tučňáci a jejich chování, to se nemohlo ani dětem líbit. Nebýt té stupňující se kadence klišé ke konci filmu, byly by to pohodový 3*, takhle ale ne. ()

P-puma-

Proboha proč? Vždyť není ani vtipný, ani sladký ani pěkný. A o originalitě nebudu ani mluvit, na tom filmu není nic nového. A postavit ho na šesti tučňácích je málo!!!! ()

kamigava

Jimovi to pořád jde i v jeho starších letech. Neztratil svůj smysl pro humor a hlavně svoje ksichty, které umí na jedničku. Film je milá oddychovka, která vás nezklame pokud máte pochyby o ztrátě Jimovy vtipnosti. Není to, co to bývalo např. v Ace Ventura, tam ty zvířátka byla hodně zábavná. Nicméně jsem se i tak příjemně pobavil. :) ()

Wolvie

Bez problémů snesitelná ptákovina (doslova).Jim Carrey je už opravdu za zenitem,ale pořád lepší se koukat se na něj,jak se kočkuje s tučňáky,než trpět u dementních komedií typu Alvin a Chipmunkové.Carreyho filmy si totiž zachovávají alespoň nějaké kouzlo. ()

Hapretor

Ne zrovna vtipné, ne zrovna pochopitelné, rádoby dojemné, moc to tlačí na city. Lhář, Lhář stokrát lepší. Je totiž, podle mě, tomuto snímku hodně podobný. Jim na starý kolena udělá pár ksichtů, ale už nemá ten elán. Slabota. Až na pár fórků. Jim zfotrovatěl a asi i "zvážněl", jinak si jeho účast v podobných patetických slátaninách nedokážu představit. Stejně všichni víme, že nejlepší "ksichtař" je Mr. Bean. ()

dave14

Prijemna jednohubka, ktera rozhodne nikoho neurazi. Carrey sice starne, ale porad dokaze pomoci svejch grimas a charismatu utahnout celej film. Navic tucnaci jsou extra roztomily. Pro rodiny s detma idelani film. ()

bulbasaur

slabe a nudne.... par svetlych miest sa najde ale ide o tuctovu rodinnu komediu s mierne vtipnymi ale velmi zlatymi CG tucniakmi. Dalo sa to pozriet, ale len raz a bez jdenieho hlasneho HAHAHA co u Carreyho beriem ako minus. A prirovnavat toto k filmu Klamar, Klamar? to si snad delate prdel. Liar Liar bol o 2 triedy viac funny. ()

Pet 510

Fajn. Rodinný film je prostě rodinný film. Ten většinou dopadne do staré známé zóny "neurazí, nenadchne" nebo skončí špatně. Řela bych že Propper je právě ten druhý případ. Dobře já to všechno beru. Happyend musí být, klišé musí být, otřepané fórky musí být, ale tohle bylo už trošičku přehnaný. Celý film na mě dělá dojem že někdo přišel řekl "tučňáci v newyorskym bytě dobrý ne?" a někdo mu na to odpověděl "super tak tam hodíme Carreyho a zbytek ňák doplácáme...". Prostě z toho cítim dost silnej ódér odfláknutosti a to se mi ani trošku nelíbí. ()

Patryska

Jelikož patří Jim Carrey mezi mé nejoblíbenější herce, rozhodla jsem se na tento film podívat, přesto, že jsem se domnívala, že to bude blbost. Jenže tento film mě opravdu od první minuty zaujal, pobavil a roztomilí tučňáci mě naprosto okouzlili. Příjemná rodinná komedie, u které jsem se ani jedinou minutu nenudila a proto 5*. ()

Rockerman

Už několikrát jsem na tomto fóru psal, že už všechno bylo natočeno, že se s tím budeme muset smířit a že oceňovat budeme jen drobné detaily, kterými se ten konkrétní film liší od těch předešlých. Bohužel Pan Popper se odlišuje od ostatních jen těmi tučňáky. Ti jsou sice hezcí a milí, ale to je tak vše, co mě zaujalo. Jinak je to film natočený přesně podle šablony tisíců filmů, které jsme měli možnost vidět dříve. Pro mě tedy čistý průměr 50%. Půl hvězdičky přidávám za to, že jak Carrey stárne, tak už se přece jen tolik nepitvoří, jako za mlada. ()

figliar

Strašná hlúposť. Sa čudujem, že som to vydržal pozerať až do konca. Asi to bolo preto, lebo som stále dúfal, že sa to zlepší, no nezlepšilo. Neviem, či je tento film určený iba pre publikum v predškolskom veku, alebo proste je len až tak hlúpy. Jednoznačne najhorší film Jima Carreyho. ()

WillyMarks

V celku příjemná rodinná komedie plná střeštěných tučňáků s pohádkovým nádechem, takže dospělí si odpočinou a děti mají o zábavu postaráno. Nějak není moc, co k tomtu snímu říct - má to klasický postup rodinných komedií, má to slušný spád a příjemně pobaví. Jim Carrey, jako vždy je hlavním tahounem, ač už ho známe natolik, že prakticky nemá co nového nabídnout. Film nezklame jako jiné snímky obdobného typu, ale také ničím výrazně nezaujme 55% ()

adushka64

Velmi odlehčený a průměrný rodinný film, který mě i přesto dokázal chvílemi pobavit. Přehnaný a podle mého až moc přibarvený byl ovšem zimní svět plný nadmíru inteligentních tučňáků v typickém newyorském bytě. Na tento film je třeba se dívat s nadsázkou a neočekávat větší smysluplnost. Další klasická role Jima Carreyho, který tento snímek zachraňuje.. ()

Olík

Chca-nechca Jim Carrey rychlostí kostky ve skluzu opouští léta vydobývané pozice. Společně s šesticí mrazumilných pinguinů se snaží zpomalit svůj pád pomocí jednoduché rodinné zábavy. Nezaměstnává svůj plastický obličej, nestylizuje se do ještě blbějšího, nechytá se stébla pomocí fekálních gagů (i když kálejícím tučňákům se nevyhneme)....sází na jistotu. Na jistotu, která nemá ambice vystoupat bez kyslíkové bomby na Nanga Parbat, ale která by, při zachování příznivé konstelace hvězd, neměla lámat vaz. To je Pan Popper a to jsou jeho tučňáci..... whole family zábava, nejen pro zimní měsíce. ()

salamandrr

Nic moc, od Jima jsem čekal víc. Nejhorší je ten dojákový konec, to jsem blil mezi sedačky letního kina. Toto je první film, kde jsem si všiml, že Jim Carrey výrazně zestárnul ()

Jim Carrey šlohne Monu Lisu

Jim Carrey šlohne Monu Lisu

17.02.2012

Jeho kariéra už není, co bývala. Pan Popper a jeho tučňáci ale obstojně vydělali a právě natáčený kouzelnický souboj se Stevem Carellem The Incredible Burt Wonderstone rovněž vypadá na slušný úlet,… (viac)