Carnage

• Česko Bůh masakru (viac)

Rvačka dvou dětí na hřišti. Nateklé rty, vyražené zuby... Rodiče „oběti“ pozvali na návštěvu rodiče „útočníka“, aby vyplnili pojistnou událost a vše v klidu vyřešili. Přátelské žertíky zprvu vysoce civilizovaných lidí se postupně mění v masakr, kterému nikdo z nich neunikne. Příběh odhaluje to, co je politicky korektní, a ukazuje, že pod pozlátkem je mnoho krutosti. (oficiálny text distribútora)

chicab8

Neuvěřitelné, že se na tak malý prostor jako je rozměr jednoho bytu vešly, tak "velké" herecké výkony, tleskám především oběma ženám. ()

celticek

Zdařilé. Některé pasáže víc a některé méně. Někdy zbytečně melodramatické. Stopáž ideální. Herecké výkony jsou super, ale mám trochu větší slabost pro Waltze (od doby Inglourious basterds). Nezklame. ()

winnita

Já tleskám. Byl to opravdu masakr a Kokoschka tomu nasadil korunu. Mám ráda tyhle konverzačky na malém prostoru a rodičovstvo se zde opravdu překonává. ()

Smerfetka88

Ještě několik hodin po vypnutí filmu nevím, co si o tom pořádně myslet. Čtyři výborní herci, jeden newyorský byt a spousta témat...Prostě si myslím, že se z toho dalo vyždímat víc. ()

Nightswimmer

Ocami som ich tlacil ho vytahu, no vzdy zbytocne - furt sa museli vratit a tak si to vsetci "vyzrali" az do konca. Prve miesto jednoznacne JewHunter Waltz, tesne za nim dobehol Reilly..A najma vdaka nim to bola precizna komunikacne orgie na vysokej urovni, v solidnom tempe a udernostou. Svojou troskou prispel aj neustale telefonujuci Walter a vsetko tak bolo pripravene na "worst day" in their lifes ()

TommyDiamond

Hodně povrchních osmdesát minut. Takovéto výkony konající se ve dvou místnostech patří do divadla nikoliv na plátno. Nehrát ve filmu Kate Winslet a Jodie Foster, tak po filmu neštěkne ani pes...Celkově 25% ()

Čejkyn

Všechny tak trochu převyšuje Ch. Waltz,který je opravdu výborný!!!Jinak jsem dostal od filmu to co jsem očekával,pár extrémně povedených scén ale film nevytahuje někam výše,a Jodie Foster mě tam docela chvílema štvala,ale to byl možná účel- 60% ()

departed

Neskutečně intenzivní konverzačka. Žral jsem, jak se celá situace vyvíjela a jak byly dialogy trefné, úderně upřímné a vtipné. Všechny rozhovory měly šmrnc, protože některé repliky opravdu braly dech. Navíc, tady se ani nedá říct, která postava byla zahrána nejlépe. Každý měl svůj dostatečný prostor (v jedné místnosti) a předvedl to nejlepší. Zkrátka příjemná oddechová podívaná. ()

sWONDER

Vynikajúco obsadený, zahratý aj zrežírovaný malý veľký film .V jednoduchom príbehu predvádzajú herci veľké výkony, hlavne teda mužská časť. Vynikajúce dialógy, ktoré nedajú nude šancu. Veľká spokojnosť. ()

GudMen

Netuším, jak vypadá Bůh masakru na prknech, co znamenají svět, ovšem filmové ztvárnění na mě působilo až příliš teatrálně. Jaká to ironie, že? Výtku bych měl i k velmi častým telefonátům, které utlumovaly tempo a narušovaly jak eskalaci rozepří, tak výsledný požitek. ()

Bastinka

Nemám ráda nízkorozpočťáky...vadí mi když je něco na jednom místě, ale 3* dávám za Jodie Foster - zahrála to úžasně. Tahle herečka na mě působí jako klidná a vyrovnaná, ale tady byla opravdu rozčílená - její žíla na krku mluví své. ()

Yahey

Exklusivní psychologická studie na 10m čtverečních. Všichni protagonisté - vzorní rodičové - se nakonec pěkně odkopou. Lze využít k pěkné hře s dalšími diváky - s kým se nejvíce chtě nechtě ztotožníš? ()

Gertruda.W

Luxusní konverzačka. Se skvělými herci. Zábavné, inteligentní a plné humoru. Výstižně zachycené charaktery maloměšťáků, které denně potkávám. Jo, a ten, kdo vymyslel český název, by taky zasloužil ránu mezi oči. ()

hero_bk

Díval jsem se jen kvůli Waltzovi a skutečně je Waltz důvodem, proč má cenu Boha masakru vidět. Ale i bez něj by to byla krátká, rychlá, svižná konverzační komedie, která "tne do živého". ()

darthhokro

výborná konverzačka, perfektní obsazení, kterému exceluje geniální pan Waltz. Jednu hvězdičku ale srážím za hnusný kuní ksicht paní pizdy Fosterové. ()

Miksa

Skvěle dynamická filmově-divadelní hra s áčkovými herci. Potyčka dvou chlapců se mění v potyčku jejich rodičů, potyčku názorů na výchovu a náhledu na svět okořeněné 18-ti letou whiskey ke konci filmu. Nádherné je především střídání dvojic, které spolu soupeří, případně souhlasí. ()

Shitonit

Filmové umění..už vím co to je. Filmové umění je například schopnost udržet divákovu pozornost téměř hodinu a půl, pouze sledováním plytké sračky, dohadováním čtyř vnitřně neuspokojených lidí v jedné místnosti, pindáním o totálních hovnech. Celou dobu jsem čekal, fakt jsem čekal masakr, doufal že se ty magoři navzájem povražděj, nebo tak něco. A víte do hajzlu jak to skončilo ?? No nakonec to úplně normálně skončilo !!! Kurva ! ()

Polanski holduje masochismu

Polanski holduje masochismu

21.09.2012

Roman Polanski a erotická černá komedie? To zní jako něco, co by mohlo fungovat. A to není narážka na jeho soukromý život, ale na jeden z jeho nejlepších filmů – Hořký měsíc. To sice nebyla komedie,… (viac)

Best Film Fest 2012

Best Film Fest 2012

07.07.2012

Volné seskupení čtyř jednosálových artových kin v Praze: Atlas, Evald, Lucerna a Mat pořádá od 12. do 18. července tohoto rokuBEST FILM FEST, týden nejúspěšnějších a divácky nejnavštěvovanějších… (viac)

Jodie Foster chce natočit sci-fi thriller

Jodie Foster chce natočit sci-fi thriller

23.03.2011

Zní to jako podivné spojení, ale už hrála v sci-fi i v thrilleru (nemusím snad připomínat ten nejslavnější), teď to jen zkombinovat. „Samozřejmě, nebude to o souboji s nějakým monstrem či ďábelským… (viac)