Talk show Jana Krausa

• Česko Show Jana Krause
Talk-show / Zábavný
Česko, 2010, 48 min

Účinkujú:

Jan Kraus (moderátor), Miroslav Etzler, Miroslav Donutil, Jiří X. Doležal, Betka Stanková, Yemi Akinyemi, David Kraus, Jiří Krampol, Madeleine Albright (viac)

Jan Kraus, jak ho znáte, v úplně nové show! Aktuální hosté, témata bez cenzury a ta nejlepší late night show každý pátek večer na Primě. (TV Prima)

WANDRWALL

Jajk Kraus před začátkem vysílání na TV PRIMA řekl, že tahle země má přes deset milionů obyvatel, takže se neobává, že by o nedostatek zajímavých hostů byla nouze... Náhodně pořad sleduji, a to především když má J. Kraus hosty, které neznám a často mě překvapí, že mají v sobě tak zajímavé názory či když si pozvě lidi, kteří se mi ztratili z očí, ale nějakou stopu ve mě dříve zanechali. Občas si J. Kraus zve ale i velmi nezajímavé hosty, kteří jsou zajímaví jen skrz jednu zvláštnost a to je pk nudný čas.... Co se mi taky nelíbí a klesá na nižší úroveň tak je huddební produkce jeho syna, který zpívá falešně, ale J. Kraus asi správně odhaduje, že takových je po televizích dneska víc, co nic neumí, ale hrají aspoň s chutí a zanícením, a že dost diváků nemá hudební luch a pokud mají, tak si zvyknou...(10.3.2011) ()

Marze

Jan Kraus ma postaveny porady na tom,ze nad svymi hosty dominuje.V podstate je trochu ponizuje.Moc se od nich ani nechce dozvedet,moc o nich predem nevi,ale na konci poradu ani ja o nich nevim o moc vic.Je to takova show jakoby v mirnem sikanovani. ()

heyda

Někdy super zábava, někdy spíš zklamání. Záleží, co si na každého hosta přichystá a jak zrovna vede celý pořad. Spíš bych tento pořad hodnotil nadprůměrně, ale za ten díl, kdy si pozval mnou oblíbené Pohlreichovi a ani jednou je nepustil ke slovu, mu dám ´´pouze´´ 3 hvězdičky. ()

Ivoshek

Jan Kraus nikdy nepřijal myšlenku, že v talk show má mluvit hlavně zajímavý host. Druhá věc je, že jak lidi zesměšňuje a útočí na ně, tak se neuvolní a dost často je to pak křeč, někdy i oboustranná. ()

Pítrs85

Protipól Šípovi Všechnopárty- oba pořady skvělý, každej jinak, Šípův humor spíš jemný, Krausův kousavý, až ironický. A pořád pořad, kterej se americkým Late-Night Show přiblížil nejvíc. Navíc ten Krausův smích... epic. ()

SOLOM.

Jan Kraus ani po letech a několika stěhování z jedné televize do druhé neztratil nic ze svého jedovatého humoru a jízlivost. Mám rád jeho dobírání jednotlivých hostů – některým dal pěknou „nakládačku“, k jiným byl až překvapivě hodný. Ve většině případů se vždy těším hlavně na hosta číslo 3, páč tam většinou nakráčí nějaký ten exot. Jen škoda, že ne všechny díly jsou vyvážené – to se ale odvíjí od toho, koho si tam zrovna pozve… ()

Beastmaster4

Průměrně vtipný, ale také průměrně trapný pořad stavějící na egu jedince. To, co bylo z počátku čerstvou, svěží vodou mezi pořady a moderátory, je nyní okoukanou sobeckou ptákovinou, která ovšem docela pobaví, což jak pořadu, tak panu Krausovi nemohu upřít i přes dostatek negativ. ()

luka4615

Podle mého názoru se tato talk - show řadí mezi ty nejlepší, jaké jsou v České Rebublice k vidění. Občas sice drhne výběr hostů a vtípků samotných, nicméně se to nestává tak často. ()

Coleator

Bohužel, čím novější díl, tím horší... Občas si během jídla pustím části pořadu s hosty, kteří mě nějak osloví - jenže vedení rozhovorů tím stylem, že Kraus stále šťourá do témat, o kterých se host, který do pořadu přišel zcela dobrovolně, nechce evidentně bavit a Kraus jede daná témata stále dokola (viz třeba poslední rozhovor s Dominikem Haškem)... Když běželo ještě v České televizi Uvolněte se, prosím, zůstával jsem vzhůru jen abych viděl nejnovější díl... To teď rozhodně nehrozí... ()

Handle

Skoro stejné jako Uvolněte se, prosím, avšak zábava už většinou není taková, jaká bývala. I tak je to však díky J. Krausovi lehce nadprůměrná česká talk show, ovšem sleduji to už opravdu málokdy. ()

Kamca_

Mám hodně ráda Jana Krause. Viděla jsem většinu dílů. Sleduju to už od dob Uvolněte se. Každý díl povedený není, ale většina určitě jo. Hodně záleží na hostech. Některé díly jsou na 100% a jiný zase na 60%, takže celkově dávám 80%. ()

stub

Když si vzpomenu na "Dvaadvacítku" (jasně, Soda byla lepší, ale když beru v potaz náš tehdejší hlad po podobných formátech, tak z toho byl člověk stejně u vytržení) a na "Další, prosím" (v podstatě totéž co teď, ale o 20 let dřív, kdy byla arogance moderátora ještě neobvyklá a zábavná), tak je mi z toho dost smutno. Dávno je to jen trapná exhibice zaslepeného egomaniaka, přesvědčeného o tom, že každý s odlišným názorem je totální idiot. To mu samozřejmě jindy nijak nebrání šavlovat tolerancí a dalšími hodnotami dneška - čili, tolerovat je třeba to, co si myslí a má rád p. Kraus, to ostatní samozřejmě nikoli, tam je v pořádku nahradit toleranci hulvátstvím. Málokdo reprezentuje stav dnešní společnosti lépe, než tento sebeparodický pán. O hosty už dávno nejde, z těch se stal dávno jen Krausův kompars. ()

BoPo

Čo dodať. Zmenil sa názov. Pribudla reklama. Inak sa bojím len jedného. Český a slovenský rybník nie je nekonečný. Takže s každým ďalším dielom je potenciálnych hosťov menej a menej. Neviem ako Vy, ale ja mám najradšej tých obyčajných hostí. Zberatelia, rekordmani v nejakej neužitočnej disciplíne, amatérsky vynálezcovia. To je cesta, ktorou by sa mohla táto show uberať. Veď u nás je pošukov a domácich kutilov viac než dosť. Bohužiaľ časom ubudlo humoru a rýpania do hostí. Naopak pribudlo moralizovania, politických kecov a opakovania hlášok. ()

Caszidy

Asi zopakuji to co tu píše většina hodnotících, ale už to prostě není ono. Jan Kraus by potřeboval na chvíli pauzu a přijít s konceptem kompletně nového pořadu. ()

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj