Ninja Factor

(relácia)
  • Česko Ninja Faktor (viac)
Súťažný / Športový
Japonsko, 1997, 173 min

Ninja faktor je japonská soutěž, která se koná dvakrát do roka na úpatí hory Midoryama. Úkol soutěžících je prostý. Zdolat čtyři úseky, v nichž je čeká řada nejrůznějších překážek. První dva úseky jsou především zkouškou rychlosti a obratnosti, naopak třetí prověří sílu horní poloviny těla. Jediný špatný krok může znamenat vyřazení, a také koupel v bahnité vodě. Pro ty nejsilnější a nejrychlejší je připravena vysoká věž, kterou zatím dokázala zdolat jen hrstka soutěžících. (oficiálny text distribútora)

iampatrik

Zábavná, vtipná a rychlá "oddechová" soutěž. I když se autoři snaží o určité oživení je to pořád jedno a to samé a je jasné, že časem se pořad okouká. ()

Atheas

No určitě mi právě něco takového chybí na české scéně k pobavení. Krásně barevné, dost zábavné a celkem dost náročné. Sám by jsem se přihlásil asi jako první. Je to bombová prča, takže dávam zasloužených pět. ()

JanPancir

Velice zábavné pozorovovat neskutečně atleticky a gymnasticky vybavené závodníky, kterří přesto všechno žerou bahno:-). Je to prostě nemožný a nepředstavitelný celou trasu zvládnout. Úkol pro superhrdinu:-) a Já ho chci rozhodně vidět takže na to budu koukat... ()

Chipešek

pomerne zajimavy porad, nektere exhibicionisty obdivuju (at uz se jdou ztrapnit nebo vyhrat), jen me irituje neustale opakovani zaberu, ktere je tu jen pro natazeni stopaze ()

tom.cube

Pekelně zábavná a pekelně napínavá show! Nevěřil bych, že se někdy budu těšit na každý díl soutěže, kde se parta pošahaných Japonců snaží překonat šílenou opičí dráhu. S přehledem nejlepší pořad na Coolu. Nagano je borec! ()

IsaacNewton

Je to docela fajn- takový Wipeout v japonském stylu... A proč ne? Ale nemůžu si pomoci- i když byl Wipeout až po tomhle, bavilo mě to o něco více- nejsou tu zase tak dobré překážky a není to tak bezvadně natočeno jako u Drtivé porážky... No, určitě to stačí na 3 hvězdičky- a je to přece jen docela obstojná zábava... ()

Bukk

Nestydím se za to, co mám ráda (většinou). Ale Sasuke tou věcí rozhodně není. Jak je možné, že mě taková blbost dokáže takhle zaujmout? Má to prostě tempo, pořád se něco děje a já s dalším dílem už vyhlížím mé favority. Vždycky mě nadchne to, jak si tam navzájem všichni přejou postup a pomáhají si. Holt pro některé se to stalo životním posláním. Já jen doufám, že i ti nejsilnější si pak ale uvědomí, že to nemůžou dělat do nekonečna a zanechají toho, aby se mohli stát legendou. ()

lukano

Tenhle pořad mě dostal. Místo jednoduššího běhu, salta v před navíc skoro jako ninja, a potom se neudrží na provaze, se kterým se má pouze shoupnout přes vodu.:-))) ()

Rondell

Nevím, jestli to celý byl záměr, ale z pořadu se podařilo udělat sportovní soutěž, kde lidé překonávají své fyzické schopnosti a vynikají jejich osobnosti. Jakoby se pořadem nenápadně protkávala dějová linka životů pozoruhodných bytostí, jakou například Makoto Nagano bezesporu je. ()

Brasi

Teda! soutěží tam opravdu zajímavý figurky. Vlastně je to ujetá blbina, ale i tak mi to nedalo a koukal jsem dál, abych viděl, kdo další přijde na řadu, co všechno si pro trénink na zahradě postavil a kolik měsíců přípravě podřídil, aby pak po deseti sekundách soutěžení zahučel do vody a vypadl. A příště tam šel zas a ještě po tvrdším tréninku. Blázinec. :)) ()

gonga

Na rozdíl od sraček typu Wipeout (v současnosti běží jeho ultratrapná verze Wipeout - soutěž národů) skutečně sportovní s echt namakanými chlapíky. ()

Saur.us

V rámci fyzicky dovednostních soutěží je Ninja Warrior v jasném vedení alespoň z hlediska náročnosti dráhy. Obdiv všem, kteří překonali všechny kola... ()