Manažér Nick (Jason Bateman) maká 12 hodín denne a strávi všetko, čo mu jeho psychopatický šéf Harken (Kevin Spacey) nadelí, len aby dosiahol zaslúžené povýšenie. No vie, že to sa nikdy nestane. Zubný asistent Dale (Charlie Day) sa zo všetkých síl snaží udržať si sebaúctu a čelí čoraz nemravnejším návrhom doktorky Julie Harris (Jennifer Aniston). Účtovník Kurt (Jason Sudeikis) sa práve dozvedel, že nový majiteľ továrne Pellit (Colin Farrell) sa snaží zničiť jeho kariéru a okrem toho plánuje vyhodiť toxický odpad na nič netušiacich obyvateľov. Čo môžete urobiť, keď je váš šéf psycho, nymfomanka alebo bastard? Výpoveď nie je riešenie. Tieto monštrá treba zastaviť. (TV Markíza)

Chlo0opek

Jenifer nějak dvakrát v oblibě nemám - lup, hvězdička dolů hnedka, už jenom kvůli tomu. Ani zde mi nepřišla zrovna sympatická. Ale jinak je to taková fajn oddychovka bez přemíry přemýšlení - zkrátka na dobré vyplnění jednoho večera jako dělané. ()

Wartord

Trio tragédů, které chcete zabít okamžitě. Jsou tak neuvěřitelně otravní, že i Spaceyho výkon vyniknul. Jeden se snaží vymanit ze spárů nymfomanky, ale on je tak sladkej a je ho fistule do nebe sahající, že se mu to může podařit jenom, když ji odstraní - nadobro. Jeho dva kamarádí to mají podobně. V záplavě neorganizovaného boje s tísnivým a stresujícím prostředím na pracovišti, končí jejich vztah se zaměstnavatelem pokusem o zabití! Už to vypadalo, že se přece bude něco dít, jak se povraždí mezi sebou, ale to se vyplnilo jenom částečně. Ve scénáři totiž musela přibýt jedna zbytečná postava, aby to nebylo tak brutální. Zajímavý projekt tohle. Samá hollywoodská stár, ale aby se tady trochu snažili, to ne. Oni si asi uvědomili, že budou hrát s těmi střevy a tak se tedy rozhodli, že se nebudou snažit příliš vyniknout. ()

dezoGabor

Kdybych toho malýho upištěnýho teplouše, kterej se vyskytuje téměř v každým záběru, někdy náhodou potkal, nejspíš bych ho s chladnou hlavou a psychopatyckým úsměvem vraždícího maniaka trefil bejsbolkou do ksichtu a odpálil bych homerun že bych omylem vyhrál Red Sox světovou sérii . Během filmu jsem si ze rtu uhryzal několik deka živýho masa a monitor probodával pohledem pokaždý, když ten kreten otevřel hubu. Film s takovym hereckym potenciálem seslal aspon o 2 hvězdy dolu jinak by to bylo jen průměrný, ničim nenasírající, snadno zapomenutelný, lehký zklamání. Proklikal jsem se 200 filmama a udělal jsem test filmových znalostí u kterýho se mi značně propotili trenky, jen proto abych mohl napsat komentář který nikoho nezajímá a nejsíš si ho nikdy nikdo ani nepřečte. Vysral bych se na to ,ale moje frustrace byla tak nesnesitelná ,že jsem to ze sebe prostě musel dostat. ()

Pythonator

Kdo by si stěžoval, že ho Aniston svádí a strká mu kozy před obličej, ten musí být nepochybně gay. Ale zasmát se tomu dá. Film je to nečekaně povedený. Alespoň já jsem nečekal, že to budu hltat od začátku až do konce a dost často u toho i vyprsknu smíchy. Téma tří lidí, co se rozhodnou někoho zabít je samo o sobě nechutné až děsivé, ale přesto je to podané tak vtipně, že si ty blbce zamilujete, přestože to jsou vlastně potenciální vrazi, co nechápou, že to jde i jinak než vraždou - třeba výpovědí. Tím se dostávám k hlavnímu plusu filmu. Dobře ukazuje nesmyslnost současného otrockého systému (tj. kapitalismus), kdy ovce pracují pro debily a nemají vlastně ani práva ani svobodu. Snad to pár ovcí pochopilo a zamyslelo se nad svou prací. ()

gatuso

Zacatek hodne slibny, pak me zacal cim dal vic srat ten ukviceny skutr a konec byl vice nez trapny. Ohromny scenaristicky potencial, ovsem takt trochu zazdeny. Vedlejsi postavy me bavili vic nez hlavni. Z tech trech joudu snad jen Jason Bateman. Sudeikis vypada jako ten cesky trotl Josef Vojtek a Day me zkratka iritoval. ()

Sidenius

je to taková oddychovka, nic zázračného, ale docela jsem se bavil. v poslední době mám náladu na nenáročné komedie a tohle je jedna z nich. těším se na dvojku protože to zase bude večer kdy mohu vypustit. Kevin spacey ať je jaký chce je nejvíc a scéna s kokainem v bytě mi vážně pobavila :) ()

pan_Bily

Od začátku to mělo našlápnuto na 4*. Většina filmu je skvělá, ale zklamal mě závěr ...no zklamal je asi silné slovo… tak nemile překvapil. Jakoby tvůrci najednou nevěděli, jak to zakončit, nebo zjistili, že překročí nějakou minutáž a musí se to rychle ukončit. Tak jak se děj postupně nějak vyvíjí, vznikají tam různé zápletky a situace, tak najednou jakoby lusknutím prstů je hotovo vyřešeno konec. Možná v jednoduchosti je síla, ale pro mě to nekoresponduje s většinou filmu, jakoby k tomu ten konec nepatřil, nebo byl tak nějak odfláknutý... takový nějaký pocit jsem z toho v závěru měl. ()

KuceraJohny

Šéfové na zabití je další průměrná americká komedie, kterých je nespočet. Aby jste natočili dobrou komedii stačí vám zajímavý námět, vtipný scénář a pak herce kteří to dokáží prodat. Zde byl námět trochu stupidní, ale na druhou stranu poměrně originální a zajímavý. Scénář úplně nepřetékal vtipnými scénami, takže tady to moc nevyšlo. A výběr hlavního tria nemohl být více průměrný. Jak Charlie Day tak Jason Sudeikis jsou herci jenom do takových průměrný komedií z USA. Jediný z tria Jason Bateman si v každém takovém filmu drží svůj standart, který je trochu nadprůměrný. Na druhou stranu výběr vedlejších herců byl skvělý. Collin Farell neměl moc prostoru ale Kevin Spacey mě svým výkonem štval tak moc že jsem ho chtěl také zabít. Takže protivného šéfa zahrál naprosto přesně. Nejlepší z celého filmu je asi Jennifer Aniston která je nesmírně sexy a ještě k tomu dobře hraje. Soupeřit s ní může akorát Jamie Foxx. Film nijak ničím nevyčnívá, ale kouknout se na něj dá a řekl bych že také nikoho neurazí. Takže tohle je přesný průměr. ()

Tomulka

Dávám jednu hvězdu za Spaceyho a jendu za Aniston. Ostatní herecké výkony naprosto nezaujali a co se týče scénáře a hlavně dialogů tak to je ubohost nad ubohost. Na to, že to je komedie, tak jsem prvky humoru k smíchu nezaznamenal. Možná to bude tím, že podobný typ komedií je přehršle. ()

pencho

Asi každý má jednu dvě věci, které vybočují z její/ jeho vkusu, ale prostě si nedokáže pomoct a miluje to. Něco obdobného je pro mě tento film, nevím proč ale tento film mě prakticky vždycky rozesměje a rád se na něj kouknu, i tak ale nemá prakticky žádnou uměleckou ani kvalitní komediální hodnotu, ale jak jsem říkal nechápu proč. ()

soukyd33

To bude asi pěkná pr...! 😀 Už podle děje je jasné, že se to asi pěkně zamotá. Poznámka: Jennifer Aniston je opět děsně sexy. Sakra! 😀 To jsou hlášky. 🤣 Akce střídá akci. 😀 Poznámka: Jennifer Aniston je pořád sexy. 😊 Hlášky v honičce jsou TOP. Doporučuji. Hvězdiček 5 ()

Oxiduji

Bavila jsem se, jednou jsem se dokonce zasmála nahlas...ale už si nepamatuji kde... a taky se nám v roličce kurýrky mihne Megera Márklová, která teď zatápí jednomu ryšavému princátku. ()

Kdo natočí Flashpoint od DC?

Kdo natočí Flashpoint od DC?

17.01.2018

Ve světle nedostatečných tržeb Ligy spravedlnosti (655 milionů dolarů nestačí ani na výdělky Muže z oceli) se filmový vesmír od DC maličko překopává. Jeho řízení teď bude mít na starost Walter Hamada… (viac)

Kdo oživí Pobřežní hlídku?

Kdo oživí Pobřežní hlídku?

25.07.2015

Už skoro rok víme o tom, že se Dwayne "The Rock" Johnson objeví v nové Pobřežní hlídce. Plavčíci a plavčice se přesunou na velké plátno a počítá se s camey pro Davida Hasselhoffa a Pamelu Anderson,… (viac)

Uncharted našlo režiséra?

Uncharted našlo režiséra?

06.02.2014

Kolem adaptace herního hitu Uncharted se v minulosti motali třeba David O. Russell (Terapie láskou, Špinavý trik) nebo Neil Burger (Iluzionista, Všemocný). Ani jeden z nich ale nedokázal dobrodruha… (viac)

Dokonalý trik Carreyho a Carella

Dokonalý trik Carreyho a Carella

13.10.2011

Nejúspěšnější bavič 90. let a jeden z nejúspěšnějších komiků současnosti se potkali už na placu Božského Bruce a u mikrofonu Hortona. Ale až teď to spolu rozjedou naplno díky komedii Burt Wonderstone… (viac)