Manažér Nick (Jason Bateman) maká 12 hodín denne a strávi všetko, čo mu jeho psychopatický šéf Harken (Kevin Spacey) nadelí, len aby dosiahol zaslúžené povýšenie. No vie, že to sa nikdy nestane. Zubný asistent Dale (Charlie Day) sa zo všetkých síl snaží udržať si sebaúctu a čelí čoraz nemravnejším návrhom doktorky Julie Harris (Jennifer Aniston). Účtovník Kurt (Jason Sudeikis) sa práve dozvedel, že nový majiteľ továrne Pellit (Colin Farrell) sa snaží zničiť jeho kariéru a okrem toho plánuje vyhodiť toxický odpad na nič netušiacich obyvateľov. Čo môžete urobiť, keď je váš šéf psycho, nymfomanka alebo bastard? Výpoveď nie je riešenie. Tieto monštrá treba zastaviť. (TV Markíza)

george82

Neskutečné v jakých podobách jsem už letos viděl Jennifer Aniston. Byla úchvatná. A trojice zoufalců dokonalá stejně jejich nesnesitelní šéfové v čele s již zmíněnou Jennifer. Spádem a akcí mi to trochu připomínalo Pařbu ve Vegas na jiném talíři. Nicméně zábavných momentů jsem si opravdu užil spoustu. Vřele doporučuji všem, kdo se chtějí zbavit šéfa a upřímně se zasmát. :) 82%. ()

Maw

Ano ano ano, perfektní komedie plná nadčasových hlášek, Charlie Day má naprosto unikátní hlas, který mě opravdu bavil. Naše trojice šéfů je podle očekávání dokonalá a samozřejmě kraluje Kevin Spacey aka PSYCHO. Colin Farrel už nemohl být víc odporný a celý děj filmu a vyvrcholení je až překvapivě působivé, neuvěřitelně zábavné a plně funkční. Jediné co mě chvílemi napadalo byla podobnost třech hlavních postav s filmem Pařba ve Vegas. ()

Nakhla

" Budu ti říkat Gregory, protože tvoje jméno je fakt k pos*ání, kámo! " V éře rádoby nezapomenutelných komedií teprve tato funguje na stopro. Obsazení celebrit jako příšerných šéfů a neokoukaných tváří jako jejich nespokojených podřízených dodává Horrible Bosses šmrnc. Nadržený, relativně normální a fanoušek Zákonu a pořádku, to je trojice zaměstnanců, kteří se postarají o jednu hlášku za druhou,.... v jejich podání vedou všechna klišé z kriminálek k výbuchům smíchu. Bez váhání doporučuji!!! ()

Jerris008

U komedie se dá kritizovat leccos, proto se dá málokdy ohodnotit pěti hvězdičkama (oproti akčňákům a jejich skvělým akčním scénám, sci-fi filmům a jejich nadupaný počítačový animace, dramatům a jejich promyšleným dialogům, ději atd), proto hodnotím jen zábavnost a ta u mě byla splněna nadmíru. Bavila jsem se skvěle a každá postava je také skvěle napsaná. "Proč jste jel 65 v místě, kde je povoleno 25, jeden blok od domu oběti chvíli poté, co byl zastřelen?" "Závodil jsem, jsem závodník" "Závodil jste? V Priusu?" "Nejde mi o vítězství" ()

RobbieM@N

Kevina Spaceyho je opravdu škoda v takovém filmu, očividně všechny převyšuje a aspoň díky němu nejsou Horrible Bosses zklamáním (Colin nedostal tolik prostoru). Částečně i Jennifer Aniston si svoji menší roli pořádně užila a vtipy spojené s jejím charakterem většinou dojdou k dobrému vyústění. Zato Bateman tenhle film bere jako další payday a na plátně se hejbe s otráveným výrazem. Dohromady to zafunguje spíše ke konci, kde si po počátečných zaškobrnutích najde film dobrý rytmus. ()

vieriX

Další komedie, která se vešla do moji TOP 3 komedií za tento rok. Všechno tu funguje jak má je tu vtip je tu ještě více drsný vtip. Herecké obsazení se povedlo víc než dobře Jennifer kost jak blázen Kevin Spacey fakt ujetý magor a zbytek osazenstva se dobře doplňovali. Jo a asi doporučím rozšířenou verzi stojí za to. Není moc co tu kritizovat však sami posuďte nebude odcházet zklamání. ()

miki68cz

Dobrý, ale schází tomu originalita. Děj občas pokulhává a občas jsou akce přehnané, muzika k zapomenutí, výkony herců normální. Taková tuctová komedie. Doporučuji s vědomím, že mne možná někdo pošle k šípku za zkažený večer. ()

Solverino

Teda nechápu jak se takový trapárně někdo může smát?! Jedna hvězdička za Jennifer Aniston. Strašné, opravdu strašné! Trio s buzíckýma hlasama, obzvláště afektovaný Charlie Day vypadá, hraje a mluví jako buzna, asi to i bude buzna. Colin Farrell byl docela dobrej, vyloženě si to vychutnával, Kevin Spacey spíš trapnej. Celkově to mělo nebezpečně blízko k Odpadu! :( ()

konysua

Další stupidní americká komedie, která sází na fekální humor a rekord ve vulgarismech. Není to vtipné a krimi složka je náročná asi jako slabikář. Hlavní trojice nevzbuzuje žádný herecký respekt, což se nedá říct o vedlejších rolích, které představují "šéfové" a Jamie Foxx. Zasmál jsem se u vystřižených scén, které dokazují, že na place bylo srandy dost, ale divák není takového luxusu hoden. 4/10 ()

Renie42

I když to plán je výborný, někde se najde háček. Hoši neměli moc štěstí, pokaždé jim tam něco padlo. Takový děsný šéfové bych nechtěla mít. Farrel tak nechutně šerednej s přehazovačkou a feťák k tomu, Aniston mi připadala moc slušná a v tomhle filmu to trochu rozjela. Trojice kámošů se mi líbila, jen ten prcek měl neuvěřitelně nesympatický hlas. Moc dobrý hlášky ve stylu "Jak jsem mohl vědět, že DNA je taky v prdeli". ()

Eilem

8/10Velmi osviezujuce a zabavne , potesila ma uloha jenifer aniston ... dost jej sadla rad by som ju videl hravat v podobnych ulohach. Herecka kombinacia celkovo bola velmi dobra , viac takychto prosim ()

FortKnox

Zábavná komedie, která je postavena na tom, že filmové hvězdy dá do vedlejších rolí a hlavní role obsadí nezajímavými herci, kteří hrají většinou vedlejší role. Jennifer Aniston v roli nadržené stomatoložky je naprosto famózní, klidně to mohlo být cele jen o ní :) ()

vipeerr

Čekal jsem na to alespoň 2 měsíce, na sexy roličku Jennifer Aniston jsem se nemohl dočkat :-) mohla být obsazená o něco častěji. Nicméně výborný komedie pro všechny. Každý si tam najde trochu svého pomyslného šálku čaje. Pomalejší rozjezd nicméně bavil jsem se celou dobu dávám s čistým srdcem 4* ()

vitac.

Jeden z těch filmů, na které mě navnadilo relativně vysoké hodnocení zde... Výsledek však hrubě za očekáváním. Krom Jennifer. Ta je úplně lususní, možná naprosto nejlepší co kdy byla. Takže především díky ní zhlédnutí toho snímku ve finále tak úplně nelituju:) Ale jinak vtipu málo, trapnosti dost, za mírně lepší dvě. P.S. Ještě se mi líbil Kevin Spacey... "Je snad něco špatného na muži vychutnávajícím si drink ráno?" Moje slova Kevine!:) ()

epoh

Tak není to zlý, ale na aktuálních 70 % to nevidím. Je to vlastně jen sled více či méně zábavných gagů a skvěle zahraných záporáků, ale drží to pohromadě jen silou vůle. ()

coromoro

Súhlasím s názorom, že vedľajšie postavy nadchli viac ako hlavné (predovšetkým Colin ma úplne rozsekal). Príjemná komedia, ktorá ma nesklamala, a neľutoval som vstupné do kina. /dik flash56/ (F+S company) 75% ()

Kdo natočí Flashpoint od DC?

Kdo natočí Flashpoint od DC?

17.01.2018

Ve světle nedostatečných tržeb Ligy spravedlnosti (655 milionů dolarů nestačí ani na výdělky Muže z oceli) se filmový vesmír od DC maličko překopává. Jeho řízení teď bude mít na starost Walter Hamada… (viac)

Kdo oživí Pobřežní hlídku?

Kdo oživí Pobřežní hlídku?

25.07.2015

Už skoro rok víme o tom, že se Dwayne "The Rock" Johnson objeví v nové Pobřežní hlídce. Plavčíci a plavčice se přesunou na velké plátno a počítá se s camey pro Davida Hasselhoffa a Pamelu Anderson,… (viac)

Uncharted našlo režiséra?

Uncharted našlo režiséra?

06.02.2014

Kolem adaptace herního hitu Uncharted se v minulosti motali třeba David O. Russell (Terapie láskou, Špinavý trik) nebo Neil Burger (Iluzionista, Všemocný). Ani jeden z nich ale nedokázal dobrodruha… (viac)

Dokonalý trik Carreyho a Carella

Dokonalý trik Carreyho a Carella

13.10.2011

Nejúspěšnější bavič 90. let a jeden z nejúspěšnějších komiků současnosti se potkali už na placu Božského Bruce a u mikrofonu Hortona. Ale až teď to spolu rozjedou naplno díky komedii Burt Wonderstone… (viac)