Manažér Nick (Jason Bateman) maká 12 hodín denne a strávi všetko, čo mu jeho psychopatický šéf Harken (Kevin Spacey) nadelí, len aby dosiahol zaslúžené povýšenie. No vie, že to sa nikdy nestane. Zubný asistent Dale (Charlie Day) sa zo všetkých síl snaží udržať si sebaúctu a čelí čoraz nemravnejším návrhom doktorky Julie Harris (Jennifer Aniston). Účtovník Kurt (Jason Sudeikis) sa práve dozvedel, že nový majiteľ továrne Pellit (Colin Farrell) sa snaží zničiť jeho kariéru a okrem toho plánuje vyhodiť toxický odpad na nič netušiacich obyvateľov. Čo môžete urobiť, keď je váš šéf psycho, nymfomanka alebo bastard? Výpoveď nie je riešenie. Tieto monštrá treba zastaviť. (TV Markíza)

NeosinneR

Najlepšia komédia roku a pravdepodobne aj posledných pár rokov. Od začiatku až po koniec, a dokonca aj počas titulkov sme sa smiali. Super scénok bolo toľko, že na všetkých prstoch by sa nedali zrátať. Každý jeden zo šéfov znepríjemňoval život svojim pracovníkov, ale úprimne, kto by nechcel aby ho Jennifer Aniston sexuálne obťažovala? ()

Merkin

Některé postavy bych klidně zabila ještě před natáčením, aby zbytečně neničily celkový dojem a první polovina snímku by mohla ztratit na váze minimálně o třetinu planých řečí. Ale jakmile začne sběsilý maratón vloupaček, slovních a kokainových tahanic, závodů v Priusu a potenciální oběti se začnou ohrožovat navzájem, už přestávám cokoliv namítat. Konečný výsledek pro mě-lepší 3*. ()

Earl10

Velmi dobře napsaný scénař dává prostor vyniknout těm méně známým, ale hlavně už dávno provařeným hercům. Psychopat Spacey, umaštěnej Farrell a nadržená Aniston ( ty její hlášky nemaj chybu ), může tohle dopadnou špatně, zvláště když za kamerou sedí kvalitní řemeslník, který příliš natlačí na pilu a nechává příběh plynout tím nejlepším možným způsobem. Za sebe říkám, že já jsem se bavil královsky a rád si tuhle podařenou jízdu v dohledné době zopakuju. [viděl v kině] [80%] ()

thorewi

Absolutní překvapení. Náhodou jsem to chytl v našem maloměstkém kině, kde jsem už řádku let nebyl, a dokonce jsem se tak bavil, že jsem zapomněl i na ty tvrdý nepolostrovaný židle, na kterých se tam sedí. A kdo zná naše kino, ví, že to už něco znamená. Je sice pravda, že hlavní trio (kromě Batemana) hrálo spíše ochotnicky, ale jinak si nemůžu stěžovat. ()

Hanys_

Horrible Bosses nejsou špatní, ale když člověk vezme v potaz potenciál snímku (to herecké obsazení!!!), tak je mu až líto, že výsledkem se stala pouze průměrná komedie._Napodruhé o dost lepší. Hlavně ta "padoušská trojka" je perfektní. 7/10 ()

divak84

velmi koukatelná upgrade verze "office space", kde se opět potkavame se třema kamošema, kteří chtějí skoncovat s rutinním pracovním životem, který je drtí. rozhodnou se z hecu sejmout sve nadřízené, ale zvrtne se to.. že ste to už někde slyšeli.. samozřejmě. provařené téma, kde si outsideři ulomí o moc velký kus náboje než který se vejde do zásobníku, tu bylo už hodněkratát, nyní s paradním hereckým obsazením (neuvěřitelně sexy jennifer nebyla nikdy a nikde tak rajcovní) a pár napínavými akcemi.. samozřejmě klišoidní happyend se koná, zavěrečná payback is a bitch scéna jak by smet. občas sem se trochu nudil, ale rozhodně je to film k doporučení. ()

Orthank

Bezkonkurenčne najvydarenejšia komédia roku 2011. Vo štvorici po opici nahodil síce vysokú ľaťku humoru, no Šéfovia na zabitie si s ňou hravo poradili. Typ humoru presne napasovaný na domýšľavého diváka s perfektne vypointovanými situáciami, ktoré nasledujú bezprostredne za sebou, nestíha nudiť. Samozrejme bez vydareného hereckého tria (ale aj ostatného hereckého pléna) by režisér nevyždímal ani s polovice také množstvo humorného testosterónu. Colin Farrell vzbudzuje úsmev už len pri pohľade na jeho frizúru a Kevin Sapacey sedí v úlohe zákerného manažéra ako zadok na šerbeľ. Radosť pozerať, ako z kvalitného scenára vznikajú situácie, ktoré do seba perfektne zapadajú. Seth Gordon si vie dať rady s čímkoľvek. Vždy to vyzerá originálne, nenútene a najmä vtipne. V polovici vám síce dôjde, že s poľovačkou na neznesiteľných šéfov to dopadne presne tak ako to dopadne, no aj z tohoto prekuknutia dokázali tvorcovia vykľučkovať so vztýčenou hlavou. Chyťte si bránice, pozrite film a nechajte sa unášať najvydarenejšími slovnými a situačnými gagmi poslednej doby. Jednoducho paráda... ()

Přemek

Konečně tu máme plánovače vraždy, kteří nejsou dokonalým strojem na bezchybnou práci, ale normální spolek patlalů a motáků, kteří prostě nemají šanci dovést svůj plán k cíli. Nemají....? ()

dopita

Tři kamarádi maj stejnej problém: šéfové v práci jsou jejich noční můrou a tak se je rozhodnou sejmout. Docela šťavnatá zápletka, ze které ale tvůrci vytěžili jen neslanou a nemastnou jednohubku, ze které se dalo vytřískat mnohem víc. Vznikla jen průměrná komedie se třema kreténama v hlavních rolích (jejichž stupidita málem vyvolává fyzickou bolest) a třema předimenzovanýma karikaturama v rolích jejich šéfů. ()

kedl

První půlka byla sice lepší, ale stejnak jsem se bavil po celou dobu. Jeninfer se tam moc nehodila, radši bych někoho s větším "sexappielem" třeba Scarlet.......), ale je pravdou, že to táhli spíš herci ve vedlejších rolích, hlavně "rádoby drsňák" Foxx. ()

Krabak

Po dlouhé době jsem si dal zase změnu a koukl na komedii. A musím uznat, že Horrible Bosses byl opravdu výborný tah. Plně jsem se vžil do postav Nicka a Kurta. Taky mám sem tam chuť vzít tu zlobu na své kolegy/nadřízené, nabít to všechno do děla a všechny s tím odstřelit mimo naší sluneční soustavu. Jediný, co mi na tomto filmu nesedlo, tak byla role Dalea. Mít tak neuvěřitelně sexy nadřízenou v podání Jennifer (která mimochodem na to, že jí tam je 42! vypadá maximálně na 30), která by mě den co den sváděla, tak opravdu kašlu na okolní svět a "jdu do ní" :-D. Skutečně... do ní by nešel tak maximálně impotent. A přiznávám, že jsem mu za to celou dobu fandil, aby se dostal minimálně na doživotí do vězení. --->80% ()

VIPerson

Jamie Foxx,Kevin Spacey,Colin Farrell,Jennifer Aniston,Jason Bateman,Charlie Day,Jason Sudeikis....zejména první čtyřka si své role užívala a vychutnávala a fungovalo to...spousta slušných vtípků nabalených na ne zcela využitém nápadu,který tvůrcům sklouzl ke klišé...přesto jsem se bavil báječn PS: Spaceyho napodobování jeho manželky je bezchybný ()

bloodline

Neskonalé prekvapenie! Pod vedľajším hviezdnym obsadením sa neskrývala len "vata" pre komerčný úspech, ale prvotriedna zábava. Navyše Bateman a spol. poriadne prilievali endorfíny do kotla a výsledok? Horrible Bosses nezvalcujú bránicu originalitou, ale naivnou jednoduchosťou s "ritchie-ovským feelingom". Dokonalosť nehľadajte, nechajte sa unášať skvelou zábavou so silným hereckým zábavným rozmerom. (4 a pol*) ()

Ilhan

Neskutečně zábavná záležitost. Skoro se mi chce říct, že jsem se roky takhle nepobavil. Představitelé šéfů jsou bezkonkurenční od výborného Spacey až po neuvěřitelně sexy Jennifer. Z ústřední dvojice byl vyloženě nejslabší Dale, zato Bateman je táhnul tak, jak to umí jen on. Jeho herectví se mi líbí čím dál tím víc. Korunu tomu nasazuje "pirát" Foxx. Až na pár scén, viz. kennyho výstup v baru, nemám co vytknout. 90 % a pět hvězd pro komedii ode mně po hodně dlouhé době. ()

beyli

Naprosto úžasná komedie, nemůžu si pomoct, ale nemohla jsem se přestat smát. Dějem mi to trochu připomínalo Pařbu ve Vegas, ale jinak zas něco nového. Ze začátku jsem si říkala, jak to skončí, ale skvěle mě to překvapilo !! Jennifer Aniston, byla naprosto skvělá, ještě jsem jí v podobném filmu neviděla. Dále jsem nemohla z Charlího Daye, který svou roli ztvárnil naprosto perfektně. Celkově obsazení nemělo chybu, pro tento film, nemohli najít lepší obsazení. ()

rapstorm

Tři životy přátel, kteří na jejich neštěstí, ale naší velké radosti, byly určeny pro práci zabití svých šéfů. Kevin Spacey jako nebezpečný šéf je perfektní role pro něj. Jennifer Aniston by měla hrát sexistického šéfa častěji. Colin Farrell k nepoznání. A Jamie Fox, ten byl zatraceně zábavný, jako drsný gangster. Konec nebyl překvapením, ale komedie byla snad non-stop! Pro mě určitě nejzábavnější film pro rok 2011. ()

Kdo natočí Flashpoint od DC?

Kdo natočí Flashpoint od DC?

17.01.2018

Ve světle nedostatečných tržeb Ligy spravedlnosti (655 milionů dolarů nestačí ani na výdělky Muže z oceli) se filmový vesmír od DC maličko překopává. Jeho řízení teď bude mít na starost Walter Hamada… (viac)

Kdo oživí Pobřežní hlídku?

Kdo oživí Pobřežní hlídku?

25.07.2015

Už skoro rok víme o tom, že se Dwayne "The Rock" Johnson objeví v nové Pobřežní hlídce. Plavčíci a plavčice se přesunou na velké plátno a počítá se s camey pro Davida Hasselhoffa a Pamelu Anderson,… (viac)

Uncharted našlo režiséra?

Uncharted našlo režiséra?

06.02.2014

Kolem adaptace herního hitu Uncharted se v minulosti motali třeba David O. Russell (Terapie láskou, Špinavý trik) nebo Neil Burger (Iluzionista, Všemocný). Ani jeden z nich ale nedokázal dobrodruha… (viac)

Dokonalý trik Carreyho a Carella

Dokonalý trik Carreyho a Carella

13.10.2011

Nejúspěšnější bavič 90. let a jeden z nejúspěšnějších komiků současnosti se potkali už na placu Božského Bruce a u mikrofonu Hortona. Ale až teď to spolu rozjedou naplno díky komedii Burt Wonderstone… (viac)