Manažér Nick (Jason Bateman) maká 12 hodín denne a strávi všetko, čo mu jeho psychopatický šéf Harken (Kevin Spacey) nadelí, len aby dosiahol zaslúžené povýšenie. No vie, že to sa nikdy nestane. Zubný asistent Dale (Charlie Day) sa zo všetkých síl snaží udržať si sebaúctu a čelí čoraz nemravnejším návrhom doktorky Julie Harris (Jennifer Aniston). Účtovník Kurt (Jason Sudeikis) sa práve dozvedel, že nový majiteľ továrne Pellit (Colin Farrell) sa snaží zničiť jeho kariéru a okrem toho plánuje vyhodiť toxický odpad na nič netušiacich obyvateľov. Čo môžete urobiť, keď je váš šéf psycho, nymfomanka alebo bastard? Výpoveď nie je riešenie. Tieto monštrá treba zastaviť. (TV Markíza)

rt12

Hluchá místa se střídají s celkem vydařenými vtipnými chvilkami. Sexu chtivá Aniston mě pobavila. Kevin Spacey měl dostat větší prostor. Jason Bateman opět nezajímavý. Tento film mi stačí shlédnout jednou a dost. Tři hvězdičky asi za obsazení a celkem dobrý námět. ()

slunicko2

Tvůrci filmu na zabití aneb Jak zkazit skvělý námět. Charismatuprostá trojice hlavních postav mě přiměla k zívání, kterému nezabránily ani hvězdy ve vedlejších rolích. Svého oblíbeného Colina Farrella jsem ani nepoznal, jak byl dobrý, a ani Kevin Spacey nezklamal. Ale jinak je to, navzdory dobrým nápadům, jako když taháte kočku za ocas. ()

Philcze

Kromě druhého povyražení Vlčí smečky do Bangkoku zatím jasně komedie roku s několika geniálními hláškami, vynikajícím psychotickým triem šéfů a velmi příjemným triem týraných zaměstnanců, kteří sice co do vtipnosti nemají na své nadřízené, ale jako protagonistická parta (alá trojka z Hangoveru) slouží parádně. Pecka s náběhem na pět hvězd po opakovaném zhlédnutí. 85% ()

katuska138

Na můj vkus trochu moc nadávek, ale jinak se za břicho smíchy popadám ještě teď. Jednoduchá komedie s jednoduchou zápletkou a trošku drsnějším humorem. ()

MATADOR

Dva způsoby jak vidět tento film. Buďto jej brát, za komedii a čekat spoustu gagů, nebo prostě nic nečekat. V tom druhém případě z toho vyjdete lépe a i Váš pocit z filmu bude příjemnější. Popravdě čekat od tohohle nabitou komedii nejde. Vtipů je sice poměrně dost, ovšem to nic nemění na tom, že je to spíše ujetá "kriminálka" se zabitím svých šéfů. Přičemž se stávají různé vtipné situace a to dělá s Horrible Bosses zajímavý počin, který svojí stopáží neurazí, ani nenaštve! ()

Rosalinda

"Motherfucking" USA současná komedie!!! Trošku se v tom plácám. Na jedné straně skvělá alegorie současných pracovních poměrů a sem tam dokonalá parodie, na straně druhé zbytečné trapnosti a klišé, při kterých člověk odvrací zraky a přemáhá "fff úšklebek/úsměv" ve tváři. Hlavní trojka nicméně super a vedlejší role víc než skvěle obsazené i zahrané. Osazenstvo si to zjevně velice užívalo. Bravo! A já s nimi. Takže sice trochu prskám, ale tu čtyřku zkrátka dát musím. Prsk! ()

PogoJoe

2.5 | První nedostatek: 2 nevýrazní a 1 hodně nesympatický hlavní hrdina vs. 3 charismatičtí a osobití šéfové (ky). Je jasné, kdo měl moje sympatie a kdo mě iritoval. Další nedostatky: častá trapnost, nepochopitelnost jednání zúčastněných, křečovitá snaha zaujmout a pobavit, hluchá místa v ději, a tak dále. Tohle je špatná komedie. Osobně doporučuji se jí vyhnout. ()

salalala

Pro mě parádní a pohodová komedie. Je fakt, že je to spíš sled scének a příhod, ale to vůbec nevadí. Fóry většinou fungují a nejsou laciné. I ta ústřední zápletka je poměrně originální, ale asi z ní šlo vytřískat víc. Problém je to, co už tady někdo zmínil - ústřední trojka není tak zajímavá jako vedlejší postavy. Ty jsou všechny do jedné naprosto super - geniální Spacey, lehce přehrávající Farrell, velmi dobrá Aniston (nevěřil bych, že tohle někdy napíšu) i super Jamie Foxx - všichni si role užívají a je to znát. Vedle nich pak bohužel hlavní trojice vypadá nudně a necharismaticky, přitom to tak úplně není. Všichni pro mě neznámí herci odvádějí dobré výkony a snaží se, co to jde. Bohužel v druhé půlce začne být některé jejich počínání otravné, což je škoda. Hlavně Charlie Day se začne dost opakovat. Nicméně pořád platí, že Horrible Bosses jsou příjemná komedie, kterou ale provází jeden nepříjemný fakt - když divák vyleze z kina, strašně se baví a usmívá, když o tom pak začne přemýšlet, zjistí, že to vlastně tak geniální a dokonalé není. Ale mohlo být. 70% ()

dawe04

Koncepčně obšlehnutá Pařba s méně fungující partičkou, ale košatějším námětem. Horrible Bosses pokračují až v konspiračně podezřelé jízdě povedených amerických komediích tohoto roku a opět těší špetkou nemorálnosti a drsnějšího ražení oproti typickým "hudsonovkám a heiglovkám", ale vedle Bad Teacher se přece jen trochu bojí stát. Navíc se zápletka bohužel začne postupně utápět v nenápaditosti a Charlie Day ve své nesnesitelné fistuli. Pořád je tu ale spousta povedených, vtipných scén a brzy již ikonické vedlejší postavy bossů v čele s neodolatelnou Jennifer Aniston, která si svou nejlepší roli od Friends vychutnává od kalhotek až po rozepnutý doktorský plášť. 7/10 ()

kovi55

Není to sice úplný žůžo, ale zas musím přiznat, že jsem se takhle u kamedie dlouho nepobavil. Nejhorší na tom je fakt, že je to až neskutečně reálný! 75% ()

Derek

zasmial som sa len raz, jennifer je smoking hot ale ked uz ide o nepristupnu (r-kovu) komediu mohla ukazat toho trocha viac... ()

TominoLa

Je smutné, že je tak málo komedií, které opravdu pobaví. Šéfové na zabití jsou po dlouhé době vzácnou a příjemnou výjimkou. A dobře pobavit se v kině v téhle době není nikdy málo a tak se za své hodnocení vůbec nestydím. 9/10 ()

Toj

Charlie Day jakožto herec a spoluscenárista jednoho z nejujetějších, politicky nejnekorektnějších, nejpodvratnějších a hlavně nejzábavnějších autorských seriálu It's always sunny in Philadelphia pro mě byl velkým příslibem. Zvrácené oživení Hitchcockova tématu zní taky slibně... Režisér Seth Gordon se ujal párkrát režie v neuvěřitelně zábavných progresivních seriálech současnosti. Mluvím především o meta-seriálu The Community a americké verzi mockumentu The Office a také v (podle mě slabším) oceňovaném seriálu The Modern Family.... Každopádně tohle slibovalo čas strávený fakt v dobré společnosti, tihle lidé prostě nehrají podle pravidel a dokáží z toho vytěžit maximum... Jenže tohle je naprosto obyčejný hollywoodskou impotencí semletej seriál. Komedie, která má mnoho dobrých momentů, řemeslně celkem dobře funguje, ale vlastně se nijak výrazně neodlišuje od mnoha dalších ptákovin, které z podobného žánru lze vidět. Nijak výrazně se to neodlišuje například od Date night (přestože Horrible Bosses není tak ulítlý a trochu lépe funguje). ()

*Elfík*

Teoreticky jsem se na tento film dívala jen kvůli Jennifer Aniston, co bych neudělala pro svoji oblíbenou herečku? Teď jsem ale trochu zklamaná (trochu? hodně!). Jsem velice ráda, že jsem se na ni nepřišla podívat do kina, protože bych si sice pospala na úžasně pohodlných sedačkách co mají v Cinestaru, snědla spousta popcornu, nebo bych si užila samotu v kině Centrál, ovšem s takovým množstvím jídla, že by to vystačilo na celou armádu. Ale k filmu. Obsah? Na první pohled vypadá zajímavě, ale zaměstnanci versus šéfové vůbec nefungují, žádné nápětí mezi nimi vlastně není a to je škoda, protože z těchto herců by se dalo vytřískat víc... Hudba? Tam nějaká byla? Pár vtipných míst také, například ,,zpívací scéna'' v autě a některé uchýlky šéfů, ovšem některé scény byly vyloženě nechutné. Tak třeba ta v koupelně... Zárukou béčkových filmů bývají nechutnosti, ale pokud se to někomu líbí (mužům, že by? Nebo jen uchýlům?) tak proč ne. Ti se na to rádi podívají. Tak to laskavě přenechme jim a my normální smrtelníci vytáhneme jiný film s Jennifer Aniston, bylo by to možné? ()

Skip

Opravdu slušný rozjezd, takže jsem se těšil na dobrou komedii, jenže náhle došlo ke zlomu a ti tři chlápkové začali třeštit (zejména dental assistent), až to chvílemi lezlo na nervy, takže kvalita šla hodně dolů, až se nebezpečně blížila průměru. No ale není to zas až tak špatné, aby se divák nudil a bude jich hodně spokojených. Já taky nepatřím k těm vyloženě nespokojeným, jen prostě nemám moc rád takové to ukřičené vyvádění. A mnohem víc než trojice hlavních hrdinů stojí za pozornost trojice titulních hrdinů šéfů. Kevin Spacey hraje tak, že byste ho nejradši zabili, Jennifer Aniston by většina chlapů a některé ženy prostě přefikli a Colin Farell, to je mistrně využitý malý prostor ve scénáři - a ten účes, no paráda. ()

sssssycak

Ale pozor, máme tu jedno velké překvapení. Vtipy nabušená, extrémně zábavná, trošičku přisprostlá a mírně ujetá komedie. Tohle jsem, ačkoliv jsem se těšil velmi, vůbec nečekal. Poslední dobou jsem byl vždy při větších očekáváních spíše zklamán, a tak s radostí mohu konstatovat, že Šéfové na zabití jsou prostě super. Hlavní trojka sází jeden geg za druhým, Jennifer Aniston se po delší době ukázala v netypické roli (super roli !) a Kevin Spacey to každým svým výstupem "totálně zabíjí". Celý film jsem si parádně užil a věřím, že si ho časem opět s chutí pustím znovu. ()

Aleee89

Podobně přisprostlých komedií, které si s ničím neberou servítky, se v poslední době objevilo více. A dobrým znamením je, že nejsou trapné. Šéfové na zabití rovněž balancují na tenké hraně, nesklouzávají, ale přesto jsou v tomhle podžánru slabším kouskem. Mou největší motivací, proč se na ně podívat, byla účast Kevina Spaceyho. Proti němu nemůžu říct ani popel, ale film sám mohl mít daleko větší grády, šťávu, hlášky, cokoliv. Vcelku příjemné, ale nijak zapamatovatelné dílko s náznaky nekonvenčnosti. ()

Kdo natočí Flashpoint od DC?

Kdo natočí Flashpoint od DC?

17.01.2018

Ve světle nedostatečných tržeb Ligy spravedlnosti (655 milionů dolarů nestačí ani na výdělky Muže z oceli) se filmový vesmír od DC maličko překopává. Jeho řízení teď bude mít na starost Walter Hamada… (viac)

Kdo oživí Pobřežní hlídku?

Kdo oživí Pobřežní hlídku?

25.07.2015

Už skoro rok víme o tom, že se Dwayne "The Rock" Johnson objeví v nové Pobřežní hlídce. Plavčíci a plavčice se přesunou na velké plátno a počítá se s camey pro Davida Hasselhoffa a Pamelu Anderson,… (viac)

Uncharted našlo režiséra?

Uncharted našlo režiséra?

06.02.2014

Kolem adaptace herního hitu Uncharted se v minulosti motali třeba David O. Russell (Terapie láskou, Špinavý trik) nebo Neil Burger (Iluzionista, Všemocný). Ani jeden z nich ale nedokázal dobrodruha… (viac)

Dokonalý trik Carreyho a Carella

Dokonalý trik Carreyho a Carella

13.10.2011

Nejúspěšnější bavič 90. let a jeden z nejúspěšnějších komiků současnosti se potkali už na placu Božského Bruce a u mikrofonu Hortona. Ale až teď to spolu rozjedou naplno díky komedii Burt Wonderstone… (viac)