Obsahy(1)
Investičný guru Dieter Glanz vie, ako ťahať z boháčov peniaze, ako presvedčiť obchodníkov, bankárov, či priemyselníkov, aby investovali. Opäť sa mu podarí nájsť ďalšiu obeť, ktorú dokáže nalákať na svoje sľuby - mladého obchodníka s nehnuteľnosťami Andyho, ktorý investuje všetky svoje rodinné úspory do Dietrovho pochybného biznisu. Keď však zrazu Dieter nie je schopný splatiť to, čo sľúbil, má do činenia s rozhnevanými "priateľmi"... (oficiálny text distribútora)
(viac)Hrajú
Ulrich Tukur
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Životy tých druhých (2006)
Vražedná stěna (2008)
Biela stuha (2009)
Jeanette Hain
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Predčítač (2008)
Nikdy neodvracaj zrak (2018)
Med v hlavě (2014)
Devid Striesow
Východné Nemecko
Najlepšie filmy:
Pád Tretej ríše (2004)
Napola: Hitlerova elita (2004)
Můj bratr Simpel (2017)
Katharina Wackernagel
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Baader Meinhof Komplex (2008)
Hotel Adlon (2013) (seriál)
Cesta za černými rytíři (2017)
Uwe Ochsenknecht
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Ponorka (1981)
Rebelka z dobrej rodiny (2016) (seriál)
Zeiten ändern Dich (2010)
Sibel Kekilli
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Cudzinka (2010)
Proti múru (2004)
Posledný vlak (2006)
Harald Krassnitzer
Rakúsko
Najlepšie filmy:
Margaréta Steiffová (2005) (TV film)
Sama v oblacích (2014) (TV film)
Dievča z morského dna (2011) (TV film)
Marion Mitterhammer
Rakúsko
Najlepšie filmy:
Siroty (2011)
Pingpong (2006)
Vraždy u jezera (2014) (seriál)
Kai Wiesinger
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Comedian Harmonists (1997)
Zázračné deti (2011)
Nic než pravdu (1999)
Alexander Held
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Schindlerov zoznam (1993)
Baader Meinhof Komplex (2008)
Náš vodca (2008)
Mariella Ahrens
Sovietsky zväz
Najlepšie filmy:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Správna dvojka (1994) (seriál)
Zmatek v srdci (2009) (TV film)
Dieter Laser
Nemecká ríša
Najlepšie filmy:
Stratená česť Kataríny Blumovej (1975)
November (2017)
Netvor (1996)
Heinz Hoenig
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Ponorka (1981)
Srdečně vítáme (1990)
Nôž v hlave (1978)
Cordula Trantow
Nemecká ríša
Hans-Jörg Assmann
Nemecká ríša
Najlepšie filmy:
Schindlerov zoznam (1993)
Tmavomodrý svět (2001)
Schimanski (1997) (seriál)
Robert Hunger-Bühler
Švajčiarsko
Najlepšie filmy:
V labyrintu mlčení (2014)
Angst (1983)
Nahý medzi vlkmi (2015) (TV film)
Dieter Wedel
Nemecká ríša
Bibiana Beglau
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Srdeční zástava (2004)
Deviaty deň (2004)
Crescendo (2019)
Peter Striebeck
Nemecká ríša
Najlepšie filmy:
Tichá rozlúčka (2013) (TV film)
Skaza lode Pamir (2006) (TV film)
Boj tigrov (1988) (TV film)
Peter Lerchbaumer
Rakúsko
Najlepšie filmy:
Viktor a tajemství krokodýlího domu (2012)
Tanec s diablom - Únos Richarda Oetkera (2001) (TV film)
Die Konkurrentin (1997) (TV film)