Túžba po dobrodružstve privedie mladého D´Artagnana do nebezpečných situácií a súbojov na život a na smrť. Našťastie, nebude sám, po jeho boku stoja aj traja ostrieľaní mušketieri, Athos, Porthos a Aramis. Štyria hrdinovia bez bázne a hany sa spoločne rozhodnú prekaziť úklady intrigánskeho kardinála Richelieua, zradného vojvodu z Buckinghamu a dvojitej agentky Milady de Winter, aby zachránili česť a trón francúzskeho kráľa Ľudovíta XIII. (TV JOJ)

PaRi odpad!

Měl by se vymyslet nějaký paragraf na prznění klasiky!!! Minimálně takový, aby prznitel by byl sám zprzněn. Třeba tak, že by byl přivázán k pranýři na náměstí a 15 hodin denně by na něj kálili psi. Bože, jaká je tohle srágora a za jak velké peníze!! ()

Fenris 13

Mám rád Tři mušketýry knižně, filmově mne zatím žádné zpracování nenadchlo (možná kromě Sluhů), ale tohle mně dostalo. Já vím že je to asi špatný film a kritici na něm nenechají nit suchou, ale božíčku - jak já se v kině bavil! Skvostná bitka 4 proti 40, souboj vzducholodí...a...a sakra, i ten začátek v Benátkách, jo, takové koule mít čtyřka Pirátů z Karibiku, tak bych byl šťastný. No a úplně poslední záběr filmu (anglická flotila si to šine přes kanál) je ultimátní guilty pleasure! Navíc mně velice příjemně potěšil očividně dobře se bavící Orlando Bloom. Sem s pokračováním a ať je to ještě ujetější! ()

vieriX

Pokud jste někdy četli slavný román od A.Dumase tak zapomeňte kdyby to někdy viděl tak by se obracel v hrobě. Brát to jako film Tři Mušketýři tak je to fiasko, ale dívat se na to jako na dobrodružný film se spoustou akce tak to už funguje daleko lépe. Jako v kině to uteče rychle a vy nebudete mít pocit ať už to bože končí. ()

Kaszos

Proste som sklamaný, knižku o Troch mušketieroch milujem ale moje sklamanie nepramení z "pokusu" o originálne podanie príbehu. Moje sklamanie je zakotvené v... v celej tej blbosti ako takej! Athos je najlepší potápač vo Francúzsku? Mylady ovláda kung-fu? Pasáže, kde si niekto povie, že Matrix je oproti tomuto šuvix? Aramis hral Assassins creed? Ono, nečudoval by som sa, veď keď máme v 17.storočí vzducholode... Jednoducho, celá "sranda" spočíva v tom, že celé toto "oné" je strašná blbosť, príbeh je odfláknutý, všetko sa deje až príliš rýchlo, akonáhle sa objaví Milla všetko sa spomaľuje atď. Soundtrack mi vôbec nešmakuje ku Trom mušketierom aj keď je to neviem aká nová verzia, jednoducho táto hudba tam nepasuje! Ale aby som len nekydal, tak aj pár pozitívnych slov. To, že sú tie šermiarske súboje absolútne nereálne neriešim ale v celku sú vydarené, teda niektoré. A hm, čo ešte dodať? 3D je dobré ale to nestačí! To je málo! A tiež to nezachránila ani krásna Constance a ani brutálne D´artagnanove čižmy. (50%) P.S. D´artagnan v motorkárskej bunde? WtF??? ()

tohl

Čo získate keď zkrížite Matrix a literárnu klasiku odohrávajúcu sa v 17. storočí? Nepoznáte odpoveď? Tak to ste asi nevideli novú Andersonovu verziu Troch Mušketierov. Vzducholode nad Louvrom? A v 17. storočí? Tak to je moc aj na mňa. A samozrejme nezabudli ani na v poslednej dobe tak populárneho Leonarda da Vinci. Ale musím uznať, že vďaka akčným scénam som nezaspal. Pre mňa sa tento film vyšplhal ledva na 2* . ()

pery352

Podle mě nejlepe akčně zpracovaná verze tří mušketýrů. Co je komu do toho, že se film nedrží předlohy? Stejně originál všichni dnes už znají. Já se bavil od začátku až do konce. ()

arkis

Tak aby bolo jasné - vôbec sa nehanbím za to, že som tejto "povrchnej zlátanine" dal štyri hviezdičky! :) Nech sa pán Dumas obracia v hrobe, aspoň si trocha pretiahne kostru. Ja viem, že títo akční mušketieri sú historicky aj literárne nekorektní a povrchne zahraní, ale jednoducho sa na to tak krásne pozerá! Spojenie ťažkých dobových kostýmov a ľahkej matrixovskej akcie ma dostalo. Rovnako ako technické vychytávky rafinovane poukrývané na tele stále nebezpečne zvodnej Milly Jovovich. Ani na okamih som sa nenudil. ()

Džasman

Byly jsme na 3D promítání a pro mě teda fakt 5 hvězdiček. Akční, trocha romantiky, ale hlavně ta zábava - ty jejich neskutečný hlášky typu - "Krásný outfit králi, trochu retro" , o "vykouření" ani nemluvě (prostě to vyprsklo smíchy celé kino) a úžasný účes Buckinhama nás opravdu hnaly mnohdy do kolen. A když pak člověk zkoukne nějaké střípky z natáčení, tak bych řekla, že herci, si to užívali na 100%. Za mě 1 s hvězdičkou. Krásně jsme se zasmály, pobavily, uvolnily, jako dámy jsme se samozřejmě kochaly mušketýrama a my i koňskými herci :-))) (Buttercup - v českém znění Pryskyřník - byl úžasný). ()

xxlch

Filmík,kde je naprostá absence logiky a mám dojem,že paroduje pár novodobých filmíků.Chudák pan Dumas.Ale nešť,jako komedie tzv. "na motivy", se todle celkem povedlo a je to docela koukatelné.Skvělá výprava dobré obsazení a perfektní šermířské scény.Jenom by mně zajímalo,jestli známý chrám "Matky Boží"nenese ňáké šrámy-určo to zakotvení na něm muselo být znát!!:-))) ()

LukKon

Chcel som napísať par riadkov , ale po tom čo som si prečítal viperblade-ov komentár, tak by som v podstate mohol len skopírovať ten jeho. Úplne sa s ním totiž stotožňujem. ()

Kliq

Prečo preboha sa tento film volá traja mušketieri, keď viacej napodobnuje Resident evil, Pirátov s karibiku alebo niaku nasprostastú akčnú zlátaninu. A krv, kde bola krv ? ()

Mistr_Moon

Tak tohle uz bylo moc i na mě. Jakoby se Paul W.S. tady inspiroval hláškou majora Terazkyho: "A prečo ma súdruh Žižka len takú haluzku? Dajte mu do ruky hen poriadny gulomet" Takže mušketýři dostali gulomet... připojený na vzducholoď. A do toho přiletí jiná vzducholoď s kostlivcem na přídi, no to už jsem se smíchy málem po. A ještě je tam lítající, tradičně plochá Milla, které už jenom chyběla hláška "My name is Alice". Jinak příběhově klasika, do hoďky a půl dokázali nacpat hašteření mušketýrů, z plancheta udělali totálního debila a závěrečný souboj mezi mladým D'artagnanem a jednookým Rochefortem (ti frantíci maj fakt debilní jména) taky nemohl chybět. Přidejme hafo výbuchů a mrtvol a máme klasický americký film, jak by řekl můj táta. Nic proti, já mám tyhle filmy rád, ale takhle prznit jedno z nejznámějších děl francouzské literatury, za to by zasloužil shodit ze vzducholodi a ne do moře. ()

situs

Klasická popcornovka na jedno vypnutí mozku. U filmů s touto šablonou (Conan, Titáni atd.), které se zviditelní známým námětem a pak se z nich udělá pseudomoderní akční fraška, která má nalákat na adrenalinové trailery, jde pouze o to, jestli nepřesáhnou snesitelnou mez blbosti a Tři mušketýři v tomhle směru balancují taktak na hraně. Na škodu je pouze mrhání hereckým potenciálem. ()

KillHurt

Tady někdo místo přečtení Dumasových Tří mušketýrů hrál Assassin´s Creed. Houkne na nás mnoho podobných prvků, ať už se jedná o neporazitelné a skvěle vycvičené mušketýry a nebo poukázání na odkaz Leonarda DaVinci. Už Tři mušketýři (1993) byli o mnohem více akční než originál nebo jejich mnohem úspěšnější verze z roku 1973. Tento trend jde vidět u mnoha remaku. Pokud vypnete mozek a chcete se jen pobavit nad kyblíkem popcornu, pak je to dobrá volba. Na své možnosti je film bohužel zklamáním, ale najdou se i světlé chvilky. ()

Zemřel herec Ray Stevenson

Zemřel herec Ray Stevenson

22.05.2023

Tři mušketýři se dočkají nové epické verze

Tři mušketýři se dočkají nové epické verze

14.02.2021

Klasiku Alexandra Dumase Tři mušketýři už jsme tady měli na mnoho způsobů. Mezi poslední adaptace se řadí například britský seriál od BBC, v němž si zahrála Emily Beecham nebo Peter Capaldi, a ještě… (viac)

Tak kdo si pochutná na člověčině?

Tak kdo si pochutná na člověčině?

06.06.2012

Hannibal Lecter má novou tvář, k tomu konec Spartaka a seriálový Vřískot. Ale popořadě: seriál Hannibal, který na motivy thrillerů Thomase Harrise, zejména pak Červeného draka, připravuje stanice NBC… (viac)

Padoušský casting: Thor 2, Red 2, Iron Man 3

Padoušský casting: Thor 2, Red 2, Iron Man 3

29.05.2012

Hrdina je jen natolik dobrý, jak kvalitního zlosyna dokáže zdolat. Pokračování komiksových hitů dostala v tomto směru mimořádně vydatné posily. Penzionovaní agenti ze složky Red (vrátí se Bruce… (viac)