Zombieland: Rana istoty

• Česko Zombieland: Rána jistoty (viac)

Herecké hviezdy Woody Harrelson, Emma Stone, Jesse Eisenberg a Abigail Breslin sa v pokračovaní kultovej zombie komédie vydávajú na cestu naprieč postapokalyptickou Amerikou. Cestou budú mať dočinenia s novými, vyvinutými druhmi zombie aj ďalšími preživšími, no najväčšou výzvou bude nezblázniť sa z ich svojskej provizórnej rodiny. (Itafilm)

RoyBatty444

Aj ja som chcel viac ale dostal som len niečo na druhú. Nieje tam nič originálneho, ale to je údel priemerných pokračovaní. S novými typmi zombíkov nevyužitý potenciál nakoniec to boli samí Homrovia. ()

GariCZ

Pěkný filmek, bohužel na jedničku to o chlup nemá. Děj byl lehce předvídatelný a dvojníci trapní. Jinak fajn komedie na pobavení a hodně krvavá, nicméně trojku už neočekávám. Goodbye Zombieland. ()

codyak

Nebýt posledních 15-20 minut mohly být i 4*, ale takhle odfláknout slibně rozjetej film, tak to pardón.. jo a opravdu bych nechtěl vidět potomstvo Rosarii Dawson a Woodyho Harrelsona - ty děti by snad měly místo obličeje kombajn.. ()

antolikopoli

S jasnosťou môžem písať o dobre zvládnutom pokračovaní. Časový rozdiel medzi dielmi ide spoznať len s ťažkosťou, desať ročná priepasť bola zvládnutá na jedničku. Kto čakal mierne premyslený humor sa nakoniec hádam aj potešil. Chémia medzi postavami funguje podľa očakávaní, trúfam si napísať že aj o malinko lepšie ako v jedničke. Príbeh zvládli decentne obohatiť o hŕstku sofistikovaných postáv a rozvinúť stávajúcu partičku, posunúť ich vlastnosti a priblížiť divákovi spôsob uvažovania hlavných hrdinov. Film stojí za pozretie a dokáže uspokojiť hocijakého zombie fanúšika. 4* ()

soukyd33

Tak jo, čekal jsem to lepší. Humor? A kde jako. 👎 Spoiler: Akce začne až v Babylonu. Herecké výkony jsou stejné jako u 1. dílu, ale nebýt té blondýnky, asi bych to ani nedokoukal. Nic se tam neděje. Nedoporučuji. Hvězdiček 2 ()

Mark1983

Co se kvality týče, je stejná jako u prvního dílu, tudíž moje zklamání se nedostavilo. Jedinou změnou je to, že ve dvojce je několik postav navíc. Jinak nic víc, ani nic míň. ()

Martin712

Rozmýšľal som na 4* ale musím dať 5*. Stále si drží kvalitu jednotky. Áno, tá zápletka je taká povediac jednoduchá, ale o to predsa v Zombieland 2 nejde. Zábavné vtipy, fajn herci a nezabudli na Metallicu. Dvojníci tiež nesklamali :) . ()

as-minor

Skvelé pokračovanie vo veľmi svižnom tempe s množstvom vtipných scén. Dvojka si tiež zachováva pohodovú atmosféru, ktorá bola súčasťou jednotky. Nové postavy sú zaujímavé, zábavné a výborne zapadajú do príbehu. Hlavnými „ťahúnmi” však zostávajú postavy zo základnej štvorčlennej „posádky” hereckej výpravy, ktoré si pokračovanie zombie prestrelky zjavne užívajú. Som rád, že si tvorcovia dali záležať na pokračovaní a snímok nenadväzuje na trend kvalitatívneho poklesu filmových sequelov. ()

Sashmen13

Je to hodně mezi 3 a 2, tak něco jako 2.7. Je to trochu smutné pokračování, pobavilo, ale nepřesvědčilo mě o nároku na svou existenci. Je to škoda, jednička byl super nářez a dvojka je spíše takovej gas leak. Hipízáci byli jen "třešničkou" na dortu. ()

medveed

Hodně velká oddechovka, která drží laťku nastavenou prvním příběhem prakticky ve stejné výšce. S chutí si dám případný třetí díl. 75% ()

shinlove

Dvojka mě bavila víc než jednička. Asi i tím, že si rozdělili zoombie do kategorií, že potkali "svoje klony" a celkově sice pitomý děj, ale bylo tu víc hlášek. Nicméně přes 3* se to dostat fakt nemůže. ()

asdfasdf

Tak dlouho jsem si přál, aby jsme dostali možnost shlédnout druhé díl Zombielandu, až jsem jej nakonec dostal.....a nakonec jsem toho i poměrně litoval..... Začátek začal celkem slibně (ale takto to je prakticky u každého filmu). Ale moc jsem pak nepochopil vysvětlování druhů zombíků, když to pak nemělo prakticky žádný význam (že by už nevěděli, co do filmu dát???). Pak přišla na řadu Zoey Deutch s její šílenou postavou, a najednou úroveň klesla o miliardu procent. Nic proti Zoey, ona je celkem dobrá herečka, ale myslím si, že má trošku na důstojnější role, než na tuto fúrii. krom toho tato postava neměla zas tak velké využití, spíš tam jenom otravovala a byla takovým katalyzátorem - něco rozběhnout, ale jinak nic. Zajímavá byla scéna s alergickou reakcí, ale položme si otázku, zda-li je vůbec možné mít takovou extra reakci??? Proto tuto scénu nakonec hodnotím negativně, jelikož je to možná vtipné, zatuhne ve Vás na chvilku, ale jinak naprosto nereálné a poměrně zbytečné. A pak přišla další dvojice velmi krátkodobých postav. Sice určitě zajímavé zpracování, ale my chceme přece něco víc, než aby se tam postava objevila na chvilinku a pak zase hned byla pryč. Toto bych určitě více rozvedl. Místo scén s Zoey bych dal raději více prostoru těmto dvěma chlapíkům. Také když se pak blížíme již k dlouhoočekávanému závěru, tak si musím všimnout takové nejasnosti, když Woody Harrelson jede autem a snaží se předstihnout zombíky, kteří běží kratší cestou. Dle mých vlastních propočtů, by to nikdy nemohl Woody stihnout, to prostě není možné. Pak zase na konci již ve filmech dlouho používaný (někdy bohužel) deux ex machina, ve formě velké bojovnice, která všechno, co se dá zachrání a všichni pak žijí šťastně až do konce.... Také celkové zpracování prvního dílu na mě působilo tak v pohodě, tak akorát. Kdežto zde byli nejen scénáristé, ale i komplet celý štáb uvolněný až moc. Co ale nemohu určitě nikterak napadnout je fakt, že se vrátili i po 10 letech všichni herci z prvního dílu. Toto se doopravdy již tak často v nynějších dobách nevidí! ()

Martin.Proko

Slapstickový zombie rychlík.... ...parodující společnost a kulturu, odkazy na media.... ....příběhově nepřekvapí.... provedení je průměr.... ...klobou dolu kaskadérům někdy teda fakt a jako au... ..občas hluchá místa... ...par řečnických přestřelek... ...hluchá místa.... ..nejhezčí je výběr exteriérů... ...a konec nekonec... ...nanáším pondělí. ()

naytsirk

Už to na mě nefungovalo jako jednička....Hlášky dobrý, vtipný to taky bylo, zabíjačky taky fajn, ale prostě podruhé už to vidět nemusím..... ()

Eric.Kosar

PRAVIDLO Č.2: RÁNA JISTOTY. Druhej Zombieland byla rána jistoty, ale ne, že by přišel s něčím originálním, spíš jen že okopíroval to všechno dobré z jedničky. Po 10ti letech se teda vrací původní herci a jsou ready urvat zas pár zombíkům hlavy. Ale já si nestěžuju, má to stejnej efekt jako jednička, a někdy když chcete prachy a chcete sequel tak prostě natočte lepší verzi jedničky a máte to. Humor, akce, malinká špetka serioznosti a nasranej Harrelson jsou cesta k úspěchu. Žádná filozofie, žadný zbytečný drama, žádný zbytečný CGI, nic na tomhle filmu není zbytečného, prostě stará dobrá pro děti nepřístupná anti-filozofická záležitost. ()

Bogrant

Pekná sračka, čo je ale v tomto prípade skôr kompliment, pretože nech už druhý Zombieland vyzerá akokoľvek debilne a prostoducho, stále je pomerne dosť slušnou zábavkou, ktorá sa síce za tých 10 rokov dejovo ďaleko neposunula, ale tá sympatická zostavička s tým robí zázraky (hlavne večne nasratý Harrelson), hlášky tu fungujú, nie je to ani tak trápne ako sa môže zdať a dokonca je tu aj priestor na zvláštne vyzerajúce, ale príjemné precítenie. Na jedno pobavenie to všetko stačí. ()

Koho studio zvažuje do role Batgirl?

Koho studio zvažuje do role Batgirl?

21.07.2021

Filmová Batgirl brzy dorazí na plátna v samostatném celovečeráku, scénář píše Christina Hodson (Birds of Prey) a za kameru si stoupnou Adil El Arbi a Bilall Fallah, režiséři posledních Mizerů. Stále… (viac)

Nej filmy roku a PF 2019!

Nej filmy roku a PF 2019!

31.12.2018

Chystá se návrat do Zombielandu

Chystá se návrat do Zombielandu

18.05.2018

Ačkoliv to zní neuvěřitelně, příští rok uplyne 10 let od premiéry Zombielandu. Ujetá komedie s Jessem Eisenbergem, Woodym Harrelsonem, Emmou Stone a Abigail Breslin celou dobu čeká na pokračování. A… (viac)