Hlavné večerné športové spravodajstvo verejnoprávnej Českej televízie. (oficiálny text distribútora)

triatlet

Konečně můj oblíbený pořad BBV na csfd:-) Teď už zbývá jen přidat Počasí a Minuty z regionu:-) Byly doby, kdy jsem hltal jen BBV, v posledních letech vnímám zpravodajství komplexněji. Navíc ve srovnání se Sportovními novinami nejsem už až tak kritický. ()

SOLOM.

Tak tohle je jiná káva, než to co vysílá Nova a spol...Pěkně udělané, slušní komentářoři jenž ví, o čem mluví. Radost se na to dívat. ()

Marek1991

Šport na českej televízii je niečo úplne iné, ako na všetkých komerčných televíziách na Slovensku a v Česku. Rád si ich niekedy pozriem a musím im priznať značnú dávku profesionálnosti, kvality a objektivity. ()

Trevor

detstve bez internetu povinnosť, v nedeľu večer povinne pozrať výsledky futbalovej ešte federálnej ligy...kto by vydržal čakať do pondelka, kým sa dostanem k nejakým novinám... ()

Chrysopras

Tenhle pořad mě provází životem už pěkně dlouho a doufám, že to vydrží co nejdéle. S těmi šašky na Nově se to ani nedá porovnávat... ()

C0r0ner

Jediná sportovní relace, kterou má smysl sledovat, protože se na ní podílí lidi, co mají co do činění se sportem. Člověk by řekl, že to bude samozřejmost, ale třeba Poulíček s Tittelbachem se k tomu dostali tak, že NOVA tenkrát hledala dva sporťáky a přihlásili se jim celí dva lidé. Hádejte kteří... A ruka byla v rukávu. 95% ()