Lovkyne zombíkov

• Česko Pýcha, předsudek a zombie (viac)

Klasický román Jane Austenovej o spletitých vzťahoch milencov z rôznych sociálnych vrstiev Anglicka devätnásteho storočia je všeobecne známy. Tentokrát sa však odohráva za trochu iných okolností, pretože Zem napadla armáda nenásytných zombíkov. Z Elizabeth Bennetovej (Lily James) je neohrozená hrdinka, ktorá dokonale ovláda bojové umenia i zbrane, zatiaľ čo príťažlivý, ale povýšenecký pán Darcy (Sam Riley) zúrivo zabíja všetko, čo sa podobá zombíkom. Pretože útoky nemŕtvych stále získavajú na sile, obaja musia prekonať pýchu a spojiť sily, aby na krvou nasiaknutom bojisku porazili všetky zombíkov raz a navždy. (TV Markíza)

elimS

40% - komentář 20ti slovy: Skvělý a originální "zombie" začátek se zvrhne do břečky námluv a "mileneckých" intrik. Film měl začít, kde skončil, to by byla řežba! ()

Scraffy

Vizuálne pekný, no obsahom veľmi tupý. Scenár nie je takmer ničím originálny a nebyť tých zombie, tak je to ešte horšie. Tu zlyháva scenár! ()

Blutarg

Hvězda za zombie-film, druhá hvězda za kozy Lily James v korzetu... Třetí hvězdičku ale shodil konec, čekal jsem trochu rozuzlení, které nepřišlo. Možná byl v plánu druhý díl, ale nízké tržby ho nepodpořily. ()

Olafsson

Zajímavá kombinace romantického dramatu zasazeného do 19. století a apokalyptické zombie řežby... Té zombie řežby by mohlo být více, ale i tak akce je slušná.. Opravdu krásné holky a vesměs slizké mužské charaktery (až na Sama Rileyho, který tu má jako jediný muž nějaké charisma).. Obecně se dá doporučit, podívejte se na to se svou holkou o sobotním večeru s lahví dobrého vína a máte oba o zábavu postaráno... ()

rasasak

Promarněný potenciál. Mohla to být zajímavá zombie akční jízda v historickém hávu. Místo toho je film po slibném úvodu sveden na scestí. Filmaři se snaží zalíbit romantické předloze, bohužel v tomto pokusu propadají na plné čáře. I zombie měly ve tváři více emocí, než některé postavy při "romantických scénách" ()

BardDeLune

Tak ten scénář je hold takový slaďoučký, pořád je to Pýcha a Předsudek, ale musím říct, že já jsem se dobře bavila. Co mne hodně mrzelo bylo jak málo prostoru dostala Lena Headey. Matt Smith byl prakticky pořád Doctor, ale výborný :) Málokdy dávám těmto filmům vysoké hodnocení, ale tentokrát si nemohu pomoci. ()

J.Cobra

Čekal jsem mnohem více. Film působí docela rozpoluplně. Je vám jasné, že to autoři mysleli jako vtip a přesto vám někde vzadu v hlavě zní takový malý hlásek, který se ptá, jestli to celé přece jen nemyslí vážně. Nápad to byl celkem dobrý, ale výsledek nic moc. Pár zábavných momentů se našlo, většinou to ale byla nuda až trapárna. ()

Brano

Začiatok ako tak pozerateľný, ale s odstupom času to začínalo nudiť, až nakoniec sa z toho stála pekná hlúposť. Až na pár pekných herečiek nenájdem v tomto filme väčšie pozitíva. ()

AgnesDee

Zprvu jsem si o nápadu situovat klasické romantické dílo do zombie apokalypsy myslela jen to nejhorší a ani jsem tenhle film nechtěla vidět. Z nějakého důvodu mi YouTube nabídl desetiminutový klip z úvodu a mě nenapadlo nic lepšího, než se na to podívat. Vůbec neřeším změny v původním příběhu, protože pokud si odmyslíme zombíky, je to až na některé výjimky, se změnami spojené, naprosto ten samý příběh, který je již notoricky znám. Zároveň se autorům povedlo některé scény udělat docela dobře a vtipně. Ale to nemění nic na tom, že celý koncept prostě dohromady nefunguje. V takové situaci, v jaké se hrdinové ocitají, by padly jakékoli společenské zásady, které jsou nyní naprosto bezvýznamné a každý by se snažil bojovat o holý život. Navíc, mám pocit, že by asi žádná žena v takové situaci nemyslela na vdavky nebo majetek, protože by o něj mohly mávnutím ruky přijít. V takovém případě prostě více fungují filmy, kde to vypadá jako by nežil jediný člověk. ()

PlysovyMacko

Film je z väčšej miery klasický romantický príbeh a zombie prvky sú na okraj a tiež sú motiváciou niektorých postáv. Tvorcovia premrhali potenciál na gore fest. Prekvapivo to na plátne nevyzerá až taká blbosť ako to muselo vyzerať na papieri. Oceňujem bláznivý nápad. ()

Vasyl

Holky super, aji nápad super. Má to takovej ten potenciál stát se kultovní úchylárnou. Ale furt je to hlavně bezkrevní RomanTyčka z 19. století... ()

Spielbergo

Nápad fajn, začátek a provedení některých scén taky, sexy koukání holkám pod viktoriánské sukně... Ale jinak to byla neskutečná 3,14čovina. :) ()

Neronius

Moc romantický filmy nemusím, ale tohle bylo hodně zajimavé. Bavil jsem se po celou dobu filmu a spojit román z 19. století se zombie apokalypsou je sice kurevsky netradiční, ale popiči dobrý a proto dávám plnej počet. Prostě miluju filmy které mě překvapí a tenhle to rozhodně byl. ()

Domas88

Určitě ne na 4*, ale v žádném případě ne na 50% tak se snažím alespoň takhle pomoct, protože natočit romantickou hororovou parodii a vcelku povedenou se jen tak nevidí, velice dobře zvládnuté po viziální stránce, akce taky dobrá a trocha od všecho. Nakonec z toho vyšlo velice koukatelná podívaná, na jeden tah, ale někdy to stačí a pobaví víc než trapná akční blbost...poslední dobou často...Hezké spestření.. ()

Rychlík Flash má režiséra

Rychlík Flash má režiséra

08.10.2015

Nejrychlejší superhrdina světa si momentálně užívá hodně seriálové slávy. Flash s tváří Granta Gustina je podobně populární jako Arrow (tihle dva se i pravidelně potkávají), už brzy nás ale čeká… (viac)

Pýcha, předsudek… a zombíci

Pýcha, předsudek… a zombíci

04.07.2015

O adaptaci románu Pride and Prejudice and Zombies, ve kterém Seth Grahame-Smith krapet osladil literární klasiku Jane Austen, se mluví dlouhé roky. Předalo si ji několik režisérů a nikdo nevěřil tomu… (viac)