Krátký film, který líčí události, které se odehrávají v Dominikánské republice těsně před začátkem filmu "Rychlí a zběsilí". (oficiálny text distribútora)

Heroine

Vidím že je ojedinělé, aby se těchhle dvacet minut někomu líbilo. Ale já jsem pro, mě to bavilo. Když vidím film kde jsou mi postavy sympatické, klidně bych si dala ještě půl hodinku navrch, jenom abych se koukla co dělali předtím a potom. Normálně to není možné, ale tady mi Diesel moje přání splnil. Má to hezkou atmosféru, a jak už jsem psala, vztah Dominica a Letty mi přijde super. ()

Nerd4Dreaming

Zbytečnost, o 14 minut delší než předchozí kraťas série, v režii Vina Diesla a v exotických lokacích. Ale tohle všechno nestačí. Bohužel se tam vůbec nic nestane, a bez navazujícího filmu to celé ani nedává smysl. Navíc chybí Brian a jakákoli honička v autech... ()

Allcinna

Mě se tahle tečka líbila. A kdo jsme, abychom dílo mohli odsoudit, jen protože je podle našeho názoru "zbytečné"..? Vin se snažil a ta snaha je vidět. ()

Bollek

Tak toto je naprosto nezvládnuté. Je to na úrovni amatérských filmů a navíc tu postrádám děj. 20 minut čekám, co se stane, a nakonec se nestane prakticky nic. Vin Diesel by se už raději neměl do režírování pouštět. Hvězdu dávám za známé dobré herce série a příjemnou hudbu. ()

cafu94

V podstatě nic se zde neděje, ale soundtrack je příjemný a je to jakým si způsobem ,,předehra" k Rychlí a zběsilý. 2* pro Vina a Michelle. ()

Likan7

Zbytečnost bez příběhu a snad i scénáře. Kdybych tohle viděl před čtvrtým dílem, raději bych si ho snad ani nepouštěl. Nechápu, co tímhle chtěl Diesel říct. Čtyřka je regulérní, začátek je pochopitelný a nepotřebuje 20 minut vaty bez příběhu. ()

mrclTV

Ako naskočili titulky, hneď zo mňa vyletelo: "To je všetko?" Veď tu nič nebolo! Veľmi nudné a nevýrazné. Zatiaľ čo Turborchared prelude bolo také ľahké a rýchle zvezenie sa s atmosférou prvého filmu, tu je to po vete "ideme kradnúť palivo" už len prázdne čakanie na koniec. Tešil som sa, že aspoň únik z väzenia bude zaujímavý, ale nie, Bandoleros získavajú ocenenie za najtrápnejší útek z väzenia. Takto to odfláknuť, nech sa nehanbia, aj na krátky film to bolo "krátke".... ()

x_ander

Mohla to být zajímavá vsuvka ze světa Fast and Furious, ale bohužel je to úplně o ničem a nic se v tom neděje. Stačila by jedna pořádná automobilová honička a byl bych spokojený. Přesto Dieslovi přeju, ať si zrežíruje celovečerák a ukáže, jestli na to má. ()

Anarion

Příjemný snímek pro nabuzení atmosféry zajímavý především z hlediska kombinace kamerových záběrů, kdy se jedná o zvláštní směs dokumentárního pohledu a střihu, rapového videoklipu, videoklipu na latinskoamerickou baladu a dramatického filmu. ()

blondboss

Príjemná jednohubka premosťujúca na štvrté pokračovanie Fast & Furious, ale podľa mňa dosť zbytočná. Mimochodom, Dominikánska republika je nádherná :) Tento prequel má u mňa ale len 40 % ()

DansteR

Vin Diesel se asi nudil, tak udělal 20min film o ničem. Snaží se sice přiblížit a vysvětlit proč čtyřka začala tak jak začala, ale mohlo se k tomu určitě ještě něco přidat. Jediné na co se dalo dívat byla Michelle. ()

james11

No 20 minut naprosto ničeho. Myslel jsem, že to bude Rychle a zběsile, ale spíš jsem se dočkal Pomalu a nudně... Kdo neviděl, o nic nepřišel. ()

mpet odpad!

Absolutně zbytečný. Nic se tam neděje a ani to nic nevysvětluje a ani to nijak neuvádí následující film. Naprosto to postrádá jakýkoli děj. Nechápu proč to vůbec točili. ()