Phil (Bradley Cooper), Stu (Ed Helms), Alan (Zach Galifianakis) a Doug (Justin Bartha) sa chystajú do exotického Thajska na Stuovu svadbu. Po nezabudnuteľnej rozlúčke so slobodou v Las Vegas nenechá Stu nič na náhodu a naplánuje úplne bezpečné, pokojné neskoré raňajky. Lenže nie všetko sa vždy deje tak, ako sa naplánuje. Čo sa stane vo Vegas, síce môže zostať vo Vegas, ale čo sa stane v Bangkoku, si nedokážete ani predstaviť... (TV Markíza)

C0r0ner

Podruhé to samé - méně originální, méně vtipné, méně strhující. Prostě o víc než třídu horší. Autory samozřejmě zlákala vidina peněz díky úspěchu jedničky a tak s pokračováním dlouho neváhali. Jo, je to sranda, ale zároveň taková sebevykrádačka, že se prostě přes průměr vyšplhat nedonutím. Existence trojky je mi záhadou. 60% ()

Fallen_One

Pořád to má tu sílu, i když jsem čekal, že to bude mít sestupnou tendenci, tak kupodivu ne tak velkou. Vlastně bych řekl, že žádná velká dekadence se nekoná. Jsem spokojen, bavil jsem se a nebyl jsem sám ;o) ()

Pajky3

Nic nového pod sluncem, a protože jsem nebyl odvařenej ani z prvního dílu, tak z tohohle to pujde ještě hůř. Zach Galifianakis se na černou listinu zapisuje opravdu výrazným písmem, vadí mi, že hraje pořád dokola jen takový idioty. Nechápu, že zrovna tahle sérii má takovej úspěch. ()

sulimo

Trocha dějový inovace by tomu neuškodila, páč jediný, co bylo nevýrazněji odlišné od předchozího dílu bylo to Thajsko. Vtipný to je sice pořád, ale už ne stejně, prostě asi jako, když si s určitou prodlevou pustíte jedničku - víte přesně co příjde. U několika scén jsem se upřímně zasmála, ale víc než kdy před tim, jsem si uvědomila, co by se s timhle počinem stalo bez praštěnýho Zacha. Právě v Bangkoku vidíte, že na jeho postavě stojí vlastně všechen humor, to/ti ostatní jsou jen křoví, což je docela škoda. Každopádně i přes ono "deja vu" se jedná o dobrou, i když někdy za hranici vkusu zacházející zábavu. ()

asinus

Vlastně bych se ani nevztekal, že je to podruhé totéž, kdyby to bylo podruhé stejně vtipné, ale ať už to bylo absencí prvku překvapení, slabší kvalitou fórků, nebo momentálním rozpoložením, jak jsem se ve Vegas nemohl vynachechtat, v Bangkoku jsem spíš trpěl a dohromady se opravdu zasmál tak asi třikrát. Nové fóry slabé, staré fóry staré, nové postavy nezajímavé, staré zneužité a zazděné. Na druhé pokračování už asi ani párem volů. ()

necisty

Co je:)??? Dyť je to skoro stejné jak předešlý díl:). Je teda pravda, že místy až moc a doslova to vyžírá jedničku, jen se nacházíme v jinší zemi. Ale kdo tohle nečekal? Kdyby tomu bylo naopak a vůbec by se to jedničky nedrželo, tak by taky všichni nadávali. Mě to určitě zpříjemnilo den. Pět hvězd bych tomu nedal, protože je to o něco horší, ale i tak si to nezaslouží kvůli nechutnostem - nebudu se dívat na ptáky ani když to má nahoře kozy:)! A tentokrát by to při druhém shlédnutí nespravily ani ty fotky na konci, které jsou sice tentokrát lepší, ale prostě ohráté:). ... Souhlas s Pethushkou ()

Wormboy

Zach Galifianakis dostava priestoru viac ako si z mojho pohladu zasluzi a citit to viac nez je potrebne. Drviva vacsina vtipov je zalozena na otrepanom vzorci, chyba im gradacia, niektore sice rozosmeju, avsak zvacsa presumia, pripadne vyvolaju pocit trapnosti. Druhy Hangover je zbytocnym, no vzhladom na trzby a popularitu, logickym vyustenim vynikajucej jednotky a predpokladam aj premostenim k dalsej rozluckovej party. Len dufam, ze si autori daju vacsi cas na ziskanie a vstrebanie novych napadov. ()

Flynn

Dvojka jde v podobných šlépějích (vpodstatě stejných jako jednička), klasika ve smyslu telefonátu na počátku.... příběh a zbytek děje po telefonátu. Partička to zase rozjela, musím uznat, že jsem se bavil a mělo to pár skutečně povedených fórků okolo kterých se většinou motal Stu a nebo Alan. Kdyby tohle nemělo svého předchůdce, tak to označím za vskutku povedenou chlapskou komedii, takhle je to jenom nástupce, který už však nijak nezvedá laťku. ()

pufina

Nebylo se čemu smát, ale abych nebyla moc kritická, tak odpadem hodnotit nebudu (opice dobrá). Bradley Cooper je příšerně protivný herec, tady to krásně dokazuje a o Galifianakisovi ani nemluvím.. ()

Juto

Je to rovnaké ako prvá časť, ibaže tento príbeh je bláznivejší a odohráva sa v Bangkoku. Všetko je väčšie, Alan je bláznivejší, Pán Chow je smiešnejší a humor je drsnejší. Je to v podstate opakovanie rovnakého príbehu a v tom je problém. 6/10 ()

Ondatra

Dost podobné jako předchozí díl, akorát z jiného prostředí. Tentokrát z Thajska. Opět jde o svatbu a o tři kámoše, kteří se den předem totálně ožerou a samozřejmě si nic nepamatují. Druhý díl mi přijde ale o malinko slabší než první. Sice prostředí Thajska a Bangkoku je pěkný, ale nenasmál jsem se tolik jako u jedničky. Je fajn, ale zase vidět všechny známé postavy z předchozího dílu včetně pana Chowa. 6/10 ()

c.tucker

Sick bastards. Už po jedničce jsem byl trochu nahlodaný, ale po tomhle jsem definitně začal shánět substanci, která by mi přivodila stav sladkého nevědění, ale přitom jsem byl schopný pařit celou noc. Jelikož, když u mě nastane tenhle blackout model po chlastu, tak už jsem většinou tak na krupici, že nejsem sto něco vykonávat a nebo mám sem tam flashbacky, i když s neurčitelnou časovou posloupností. Ale asi nejdůležitějším problémem je ostatní kamarádi nejsou zvrácení degenerové jako já a buď nechlastaj do takové míry nebo chlastají přes míru. Tím pádem takové substance instant blackout by byla dobrým pařebním matrošem. To jsem trochu odbočil a teď zpět k filmu. Už tu vše bylo, i když trochu jinak a uvolněněji, ale stéle to pro mě není obehraná písnička. Bavil jsem se neuvěřitelně, si né tolik jako u jedničky, ale i tak jsem kolikrát málem vybuchl smíchy a u závěrečné slideshow jsem se lehce rozbrečel od smíchu. I am a nurse, just not registered. ()

campix

Rozhodně není pravidlem, že když jeden film je hit a opravdu funguje, takže natočíte téměř na vlas stejné pokračování, tak ten film bude opět fungovat a přitáhne do kin masy lidí. Pařba v Bangkoku sice lidi do kina nalákala, ale s kvalitou jednotlivých scének a hlášek značně pokulhává za svým starším bratříčkem. Sice se vrátila většina starých tváří, ale ani ti nedokáží opět vyvolat tu chemii, které obklopovala první díl. Jako zábava postačí, ale když máte být nástupcem opravdové pecky, tak je to prostě málo. ()

Icefist

Jednička byla něčím naprosto novým a kvanta fórů si vybavuju na požádání. Ovšem tam, kde původní díl přicházel s originalitou, dvojka spíš jen víc tlačí na pilu. Situace jsou extrémnější, vtipy ostřejší a nechutnější. A to u mě neobstojí, protože porovnávání s Vegas se Bangkok vyhnout nemůže a každý s tím musel počítat. Takže sranda ano, pořád to má svoje kouzlo a spád, ale já z toho mám pocit moc chtění namísto lehkosti. 70 % Oblíbená část- Stuova písnička na lodi ()

BoXBe

Chemie opět funguje, jak mezi hlavními postavami, tak v jejich organizmech. Ale to je tak všechno. Bangkok přece není pro americkou svatbu nic jiného než zástěrka, jak může producentský tým zapařit v Thajsku. Jinak jsou ty podařené vzorce z jedničky nepřekonané, naopak, překonaná je občas hranice, za kterou se rozhodli tvůrci vydat...nevím pro koho...koho to má vlastně pobavit. Tak snad se trojka vrátí k rozumu, ale nevěřím tomu, tak to prostě nechodí. ()

Ice123

Ačkoliv je to v podstatě naprosto to samý jako první díl, jen se to odehrává v Bangkoku a hledaj někoho jiného, tak jsem se skvěle bavil. Opět hledání ztraceného člena zkrze odhalování neuvěřitelných věcí minulé noci, na které byste za střízliva ani nepomysleli (na některé ani v opilém stavu :D ), proložené hláškama a "demencí", kterým se rozhodně zasmějete. 80%. ()

WolfR

Druhý Hangover je pouhou recyklací a jakýmsi remakem jedničky. Recept, který fungoval jedničce by bez problémů mohl fungovat i tady, nicméně ono je to stejné snad úplně všechno! Navíc už tu postrádá tu správnou kinetikou jedničky a prostě ten wau moment. Přesto jsem se solidně bavil, ale 3 hvězdy zachránily až závěrečné fotky! Nicméně doufám, že v Part III už konečně tu kalbu uvidíme celou! ()

animaxis

Trošku méně vtipnější,než první díl a proto místo pěti dávám tři hvězdičky.Taky se vám zdálo,že je tam ale lepší hudba? ()

Pařba pokračuje v Evropě

Pařba pokračuje v Evropě

02.06.2011

Todd Phillips se ještě před premiérou Pařby v Bangkoku nechal slyšet, že uvažuje o trilogii. Studio Warner Bros. mu to bezpochyby rádo umožní, hlavně poté, co druhá kocovina sesbírala ze světových… (viac)

2011 - vyhlídky, poděkování a přání

2011 - vyhlídky, poděkování a přání

31.12.2010

Tak co dál, Shyi?

Tak co dál, Shyi?

05.07.2010

Kauza Poslední vládce větru už se k vám zřejmě donesla. Celovečerní hraná adaptace populárního anime seriálu sbírá za oceánem extrémně špatné recenze. Kritici se předhánějí ve vymýšlení vtipných… (viac)

Pařba bez Vegas

Pařba bez Vegas

02.12.2009

O tom, že jeden z nejvýdělečnějších letošních filmů se dočká dvojky, jsme už psali. Pravda, ani jsme nemuseli – když nějaký snímek stojí 35 milionů a vydělá jen v kinech 460 milionů dolarů, je… (viac)