Vo štvorici po opici 2

• Česko Pařba v Bangkoku (viac)

Phil (Bradley Cooper), Stu (Ed Helms), Alan (Zach Galifianakis) a Doug (Justin Bartha) sa chystajú do exotického Thajska na Stuovu svadbu. Po nezabudnuteľnej rozlúčke so slobodou v Las Vegas nenechá Stu nič na náhodu a naplánuje úplne bezpečné, pokojné neskoré raňajky. Lenže nie všetko sa vždy deje tak, ako sa naplánuje. Čo sa stane vo Vegas, síce môže zostať vo Vegas, ale čo sa stane v Bangkoku, si nedokážete ani predstaviť... (TV Markíza)

JUX

horsi nez prvni dil. Zacatek, cca 30 minut, je vybornej, pak je to dost trapny, ke konci se to zvedne, aby to zabil Mike Tyson. ()

Darriel

Dvojka už nedokázala tolik překvapit a za jedničkou pouze pokulhává. Ukradený mnich, chlapoženská, opička, Alan - v pořádku, ale nedotažený. Postupné odkrývání zdaleka ne tak hezky "skládankovité" jak si pamatuju z "Vegas". Je to trojka, ale se všema ušima odřenýma. ()

papez12

Neskutočne vykradnutá jednotka, úplne všetko je rovnaké až na to, že nie v Las Vegas. Ono to už potom ani nebolo smiešne pretože opakovaný vtip prestáva byť vtipom. Ale treba uznať, že pri scénke svadobnej ako sa vylodili na trávniku a Alan vyhodil na trávu kotvu som sa velice dobre zasmial. Fotky klasika. ()

martan1

Na jedničku to nemá, působí to opravdu "méně skutečné", jak tu někteří psali, také je to dost jedničce podobné. Ale i tak dávám čtyři hvězdičky, líbilo se mi oživení hlavně v podobě automobilové honičky. ()

Mazmen

Naprosto zbytečné pokračování. Vtipné mi to moc nepřišlo, možná tak jednou se mi pohly koutky směrem do strany. Dokonce jsem uvažoval nad 1* ale tak těch 30% tomu dám. (za opici) ()

bomber04

Druhý díl této komedie je značně horší. Scény jsou až příliš překombinované a né tak srandovní jako v prvním dílu. Děj je skoro stejný jak v 1 dílu, což mě trochu mrzí :-) ()

JAzzeURo

Pro mne osobně velké zklamání, jak zde bylo vzpomínáno. Jednička působila skvěle a originálně. Když natočíte stejný film a proměníte LV za Bankok, buzerující přítelkyni za buzerujícího tchána, dítě za opici a natočíte znova to samé se stejnými nápady. Tak je to trochu škoda. ()

Montmorency

Naprosto stejná osnova jako v jedničce, ale možná to byl úmysl autorů - kluci se tak straaaašně snažili a dělali všechno proto, aby svatba tentokrát dobře dopadla, až se to zase všechno posr...lo a oni prožili úplně stejnou pakárnu jako v LV..... Já se dobře bavila, sice už to nebyla taková šupa jako u prvního dílu, ale dát tomu pouze 3* mi přijde málo, na to ty fórky byly prostě moc dobrý:-) ()

nalevka

Po jedničce přichází odvárek v podobě tohohle. Neříkám, že se mi to úplně nelíbilo, viz. hodnocení, ale Vegas je Vegas :) ()

Yaan2

°°Dobrá komedie. Zábavná, vtipná, s dějem i občasným překvapením, ikdyž leckdy předvídatelným. Hlavně Mike Tyson mě tam docela překvapil a finální fotky samozřejmě nezklamaly. ()

Swamiji

Opakovaný vtip přestává být vtipem a tady to platí na 100%. Zajímalo by mě, jak bych to hodnotil, pokud bych předtím neviděl jedničku. S výjimkou dvou nechutných, ale právě proto humorných vtipů s houbami šitake a Stuovým sexuálním prožitkem, jsem se při sledování cítil spíš trapně. Ne tak trapně, jako při sledování Na doraz, ale dost podobně trapně. Jestli se vám líbil první díl, tak tento nedoporučuji!! ()

karmenka

Netreba z toho robit dramu, ze je to ako cez kopirak atd... No a co? Ved jednotka bola skvela a rovnako poriadna pecka je aj tato druha cast. Seria fotiek na zaver s Mikeovym " mada faka" uplna ceresnicka na torte. Vyborne! ()

Pattrick

Jednička byla překvapující, dvojka hrozně ždímá z jedničky a je vytvořena tak, aby nastavila v momentech laťku výš, ale to nejde, protože těch vtipných vtipů jsem moc neslyšel.. ()

lokolop

Nechápu na co si tu stěžujete .... joo o originalitě se nedá ani uvažovat ale to od tohoto druhu filmů očekávat, by bylo asi příliš ne? Já se skvěle bavil! ()

Pařba pokračuje v Evropě

Pařba pokračuje v Evropě

02.06.2011

Todd Phillips se ještě před premiérou Pařby v Bangkoku nechal slyšet, že uvažuje o trilogii. Studio Warner Bros. mu to bezpochyby rádo umožní, hlavně poté, co druhá kocovina sesbírala ze světových… (viac)

2011 - vyhlídky, poděkování a přání

2011 - vyhlídky, poděkování a přání

31.12.2010

Tak co dál, Shyi?

Tak co dál, Shyi?

05.07.2010

Kauza Poslední vládce větru už se k vám zřejmě donesla. Celovečerní hraná adaptace populárního anime seriálu sbírá za oceánem extrémně špatné recenze. Kritici se předhánějí ve vymýšlení vtipných… (viac)

Pařba bez Vegas

Pařba bez Vegas

02.12.2009

O tom, že jeden z nejvýdělečnějších letošních filmů se dočká dvojky, jsme už psali. Pravda, ani jsme nemuseli – když nějaký snímek stojí 35 milionů a vydělá jen v kinech 460 milionů dolarů, je… (viac)