Vo štvorici po opici 2

• Česko Pařba v Bangkoku (viac)

Phil (Bradley Cooper), Stu (Ed Helms), Alan (Zach Galifianakis) a Doug (Justin Bartha) sa chystajú do exotického Thajska na Stuovu svadbu. Po nezabudnuteľnej rozlúčke so slobodou v Las Vegas nenechá Stu nič na náhodu a naplánuje úplne bezpečné, pokojné neskoré raňajky. Lenže nie všetko sa vždy deje tak, ako sa naplánuje. Čo sa stane vo Vegas, síce môže zostať vo Vegas, ale čo sa stane v Bangkoku, si nedokážete ani predstaviť... (TV Markíza)

KoRner

Detektívka s drsnejším humorom ako v jedničke, ale mesto Bangkok už niečo o tej drsnosti napovedá... (Vážne, "spermona" som rozdýchaval dosť dlho :-D). ()

dj-chrosto

Jednotka sa stala coraz otravnejsia kazdym dalsim vzhliadnutim, dvojka uz hned pri prvom. Zasmial som asi tak 2x za cely film, vacsina filmu nudna a trapna... keby som si znova tento film pozrel, tak by som sa pomaly asi priklonil aj k nizsiemu hodnoteniu, nastastie to uz znova vidiet nebudem musiet. ()

Ragdoll

Nebudu lhát, i když bylo úplně všechno, a tím myslím úplně všechno stejné, bavil jsem se takřka stejně jako u prvního dílu a momentů, kdy jsem se hlasitě rozesmál, bylo hodně, tudíž jsem žádný pokles humoru nezaznamenal. Dopředu bylo celkem jasné, jaký bude konec, klasický happyend, všichni to stihnou na svatbu a prohlédnou si ty typické hříšné fotky, to se dalo čekat. Trochu mě překvapilo cameo Mika Tysona, bohužel tím nesprávným způsobem. Stejný propadák jako ve Vegas. Bože, proč ten chlap prostě nepřestane lézt před kameru, vždyť nemá ani špetku hereckého talentu! Za to hvězda dolů, jinak opravdu příjemná ztráta času. Bojím se však trojky, ta už by byla nejméně o stupeň horší. 75%. ()

Michelle75

Někdy točit dvojku nemá cenu a to je podle mě i případ Pařby číslo II. Mám dojem, že někdo toho chtěl vymyslet až přiliš a nakonec je 3/4 filmu trapnost nad trapnost a nevidím v tom žádný smyls a nechce se mi ani smát. Nemůžu říct, že by to byla chyba herců, Ti jsou to jediné, co mě donutilo vydržet až do konce. JO a ještě jedno plus. Začátek filmu, kde hraje skladba od Danziga. Nehrál Danzig i na začátku jedničky? ()

cachina

Trochu pro mě zklamáním po celkem povedené jedničce. Snímek není už ničím originální. Stavba děje je do posledních detailů stejná jako její předchůdce. Zpočátku telefonát, že je všechno v háji, svatba se nestihne. Poté následuje retrospektiva, probuzení, nic si nepamatování, ztracení a hledání jednoho člena ,,vlčí smečky", mafie atd. Jediné co se změnilo, bylo prostředí. Místo Vegas Bangkok. Když se díváte na film, který jste už předtím viděli, nepřinese vám to takový zážitek a ke všemu ještě jedná o slabší odvar jedničky. ()

Jiriczzcek

Nebýt závěrečné fotogalerie, nestál by film za vidění. Takto je to průměrná komedie na deštívé odpoledne. Moc absurdní, což filmu jednoznačně škodí. ()

wooozie

Ano, člověk se tam něčemu někdy zasměje, ale oproti jedničce je to slabší ve všech ohledech a Pařba v Bangkoku je pouze taková špatně okopírovaná jednička, která se ani lišit nechce. Ze 2* to Zach Galifianakis nakonec hodně těsně vytáhl na 3* ()

bruceman7

Snad o stupeň lepší než jednička. Parádní jízda, drsný vtípky, dobrá muzika, a závěr - zase se tam vidim...kvalitní návod na vodvaz. 7/10 ()

Kanibal

Dvojka už zdaleka nefunguje tak jako první díl. Vykrádá sám sebe a celých sto minut spěje k očekávanému konci, po kterém si řeknete, že to máte konečně za sebou. Pár vtipných okamžiků je obligátních, ale je to spíš průměrné komedie než hitovka, jako minule. ()

Nassau

A Part III. bude kde? To abychom se připravili na velkou změnu kulis. Druhá část je drzým vykrádáním sebe sama. Přijde mi tento krok trochu přehnaný. Dovedete si představit, že by třeba Nolan natočil znovu Batmana, akorát místo Gotham City to šoupl třeba do exotické Prahy? A nic na tom nemění ani to, že se jedná o komedii. Jen mě štve, že na hru producentů diváci přistoupí, do kina zajdou, a tak se můžeme těšit na Part III. Pokud nepřijde něco opravdu nového, tak beze mě. Za těch pár dobrých vtipů to nestojí. A nejvíc mě snad štve fakt, že se tímto dílem vrhá stín i na skvělou Vegasovku. (30%) ()

jondoe

Oproti pvej casti je to ohromny zosun smerom nadol. Otrepana fraza ze opakovany vtip uz nie je vtipom sa aj tentokrat okazala pravdiva. Davam dve hviezdicky. Jednu ze Ken Jeonga a druhu za MikeTysona. Celkovo je to vsak take zufale, ze aj tie dve hviezdicky sa mi zdaju vela. ()

Torimmer

Ano ano, je to podruhé to samé. Ale jednička se mi velice líbila a dvojka je na tom podobně. Trochu více přehání a člověka už tam nepřekvapí ty nápady, ani celý ten příběh o zapomenuté noci a všech otázek bez odpovědí, kterým se postupně přichází na kloub. I tak myslím, že takhle sympatická hlavní trojice se v komediích neobjevuje moc často. "Prcičkovská" parta byla též super, ale říkám - moc jich není. Divák se přesto pobaví i u téhle Pařby a já se jen těším na další Phillipsův snímek, neboť je to skvělý režisér. ()

Benedygtus

Jedine co si pamatuju z minuleho dilu na 100% je, ze se mi nejvice z celeho filmu libili zaverecne fotky. To plati i pro tento dil, a dik jim zvedam hodnoceni filmu z 2* na 3. ()

RockChick

"Je to jak přes kopírák!" - "Vykrádačka jedničky!" - "Zas ty stejné, opakované vtipy." - "Zas... blablabla." No, - podívejme se pravdě do očí - , ještě o něco víc jsou přes kopírák komentáře k tomuhle filmu. Protože: NO A CO!? Někde je napsáno, že pokračování nesmí být přes kopírák, aby se dalo považovat za vydařené? Já bych spíš řekla, že je sakra velký úspěch, když tvůrci opakují vzorec aplikovaný už jednou, a zabírá to i tentokrát. Třeba já smíchy umírala i podruhé. A jaké opakování vůbec? Kromě stejných hrdinů, stejné zápletky a stejně krutého rána (tak ono se to jmenuje "Hangover", že jo, takže nějaké to okénko se asi muselo objevit i tentokrát), tu máme příběh, který postoupil ještě do vyššího, temnějšího a drsnějšího levelu. Vlastně ani nepamatuju, kdy naposled jsem se potkala s tak výborným druhým dílem. Tyhle plačky na čsfd mi přijdou naprosto zbytečné... ()

Sygi

Hvězdička dolů, protože při sledování Pařby II se neubráníte srovnání s jedničkou. Samozřejmě, jsou tu také originální nápady, ale podle šablony jedničky. Zábavné je to ale stejně. ()

NifKor

Zbytečné pokračování jako 3. díl, který stejně jako tento míří na prachy. Nepochopím tu lenost tvůrců, kteří se doslova vysrali na příběh a divák si už od 10 minuty mohl tipnout, jak to skončí, nebo kdo se tentokrát ztratí. Hudba mi zde několikrát ani nesedla a říkal jsem si, proč ji tam dali. Aspoň ale na druhou stranu to je zábavné (neplatí o humoru jako takovém), rychle to uteče a využívá to i ten Bangkok. 5/10 ()

Pařba pokračuje v Evropě

Pařba pokračuje v Evropě

02.06.2011

Todd Phillips se ještě před premiérou Pařby v Bangkoku nechal slyšet, že uvažuje o trilogii. Studio Warner Bros. mu to bezpochyby rádo umožní, hlavně poté, co druhá kocovina sesbírala ze světových… (viac)

2011 - vyhlídky, poděkování a přání

2011 - vyhlídky, poděkování a přání

31.12.2010

Tak co dál, Shyi?

Tak co dál, Shyi?

05.07.2010

Kauza Poslední vládce větru už se k vám zřejmě donesla. Celovečerní hraná adaptace populárního anime seriálu sbírá za oceánem extrémně špatné recenze. Kritici se předhánějí ve vymýšlení vtipných… (viac)

Pařba bez Vegas

Pařba bez Vegas

02.12.2009

O tom, že jeden z nejvýdělečnějších letošních filmů se dočká dvojky, jsme už psali. Pravda, ani jsme nemuseli – když nějaký snímek stojí 35 milionů a vydělá jen v kinech 460 milionů dolarů, je… (viac)