Predtým, ako sa stal Deadpoolom, bol Wade Wilson (Ryan Reynolds) členom špeciálnych jednotiek. Keď mu lekári diagnostikovali pokročilé štádium rakoviny, podrobil sa experimentálnej liečbe v rámci programu Weapon X, známeho a populárneho predovšetkým medzi x-menovskými mutantmi. Vďaka tomu sa Wade zbavil rakoviny a nielenže prežil, ale ako bonus získal schopnosť rýchleho samouzdravovania. Oproti Wolverinovi, ktorý po podobnej liečbe zostal celkom sexy – z tohoto pokusu vyšiel trvale znetvorený. Vypadá podľa vlastných slov ako "avokádo, ktoré malo sex so starším avokádom". Aj preto bez väčšieho odporu prijal „okostýmované" alter ego s názvom Deadpool. (Cinemart SK)

Mkartaylas56

Zde mě napadá jen dvě slova: úžasná parodie. V tomhle lehce vulgárním, ale velmi zábavném filmečku se poukazuje na "X-mena" Deadpoola, který je sám o sobě parodie na známou sérii. Osobně jsem se velmi bavil nad návalem vtipných scén, doplněných akcí s dobrým soundtrackem, a proto jasných 5* a už se těším na druhý díl, který by měl vycházet v roce 2018. 90% ()

MyrnaAlec

Komix je teda výrazně vtipnější, u tohodle drsoně je hlavní cíl jeho ztracená láska, což je poněkud valentýnské. V roli padoucha ex Daario. ()

mikhail

Pozrel som si, zabavilo, ale do mesiaca si na film ani nespomeniem. Celé je to postavené na hromade prvoplánových vtipov jednej hlavnej postavy. Morena je fajn, ale iba jej vizuál a kopec akcie to celé nezachráni. ()

ostravak30

Budu stručný. Je to další z řady filmů, a natočilo se jich již hodně, a také se jich ještě hodně chystá, o hrdinech tzv. Avengerech anebo X-Menech. Akorát, že je tu jedno velké Ale. Ale není to klasický film z řady filmů o ...atd. Neříkám, že jsem byl bůhvíjak nadšený, na druhé straně mě bavilo za prvé to, že film nepostrádá humor, který vše zlehčuje a dokonce i to, co se filmařům ne zrovna povedlo či vysvětluje některé holywoodské principy ve filmech a to je rozhodně originální. Dále hlavní hrdina mluví s diváky, další originalita. Vrátím se ještě k tomu humoru. Deadpool je především komedie. Trochu akční, trochu krvelačná, ale komedie. Někdo si zkrátka řekl, že hrdinných eposů již bylo dost a tak vzali jednoho hrdinu a udělali z něj chodící Umu Thurman, vložil mu do úst pár, no co pár, vlastně stovky zábavných hlášek a vyslali ho do světa. A on to kupodivu zvládl. Takže je potřeba říct, že milovníky klasických Avengerů či X-Menů asi tvůrci nenadchnou, ti budou zklamání. Ale tohle není klasický X-Men. A není to klasický film o X-Menovi. Je to jako druhá kolej, která se táhne vedle té hlavní, aby se někdy v budoucnu možná napojila. Ale právě proto, že je to tak originální, tak mě to bavilo. ()

Pitryx

Tak ty připomínky opravdu stály za to. Už ty si mne získaly, a za ně dávám dvacku. Další dávám za efekty a tu poslední za dějový spád. Tento je však rušen zbytečnými hluchými místy, kterých je jak naseto, a jsou i dost dlouhá. Další mínus je za dalšího komiksového šaška. Copak už jich není dost? No, určitě mrknu podruhé, až bude čas. ()

transbeskyd

Šel jsem do toho s čistou hlavou a zkouknul to nadvakrát v autobuse cestou na pohřeb. Ovšem vychcaně až poté, co jsem zčekoval kolik to má tady procent:-) Fakt vtipný až tak, že mě to probudilo z několikaměsíční psací impotence a dokopalo napsat krátký komentář s pořadovým číslem myslím 1815. Takhle jsem se totiž už dlouho navíc v autobuse nenatlemil, za což se korektním spolucestujícím chudákům, kteří vůbec nečuli, o co de, tímto omlouvám. Mám rád nekorektní humor a těch vtipných a hodně nekorektních hlášek a narážek je tam fakt požehnaně, až jsem si řikal, Kmotře Petře nepřepepři toho vepře. Ale on to pan rejža udržel s kořením až do konce a ještě to pořádně osolil a uplácal krásný komixovo parodický filmový skvost. Takže si nespleťte jogurt s hovnem a bavte se. Je čím, ječím :-) ()

marek29

No, maucta :D Deadpool překvapil - tím, že dostál své pověsti, která ho předchází :) ano Marvel, jo musel jsem se přemáhat abych si to pustil. DOUFÁM, že jak říká verbal neuvidím Deadpool vs. Kapitán Homokokot: Úsvit oplzlosti. Ale tohle mělo grády. Správná dávka ironie / sarkasmu a lovestory. Co bych vynechal a bez čeho se obešel, jsou bezduche mlátičky 1v1. V životě přece nezáleží na tom, jestli mu dáš do kouli a utečeš, ale jestli máte tu holku co má koule na věci, který chcete s ní dělat a teď myslím nejen v posteli ;) přemýšlejte o tom. 5 hvězd nejen za tu kočičku ale i soundtrack, sarkasmus a příběh ()

Kubi21

"Nekomfortní", nekonformní (díky uživateli Lima), nekorektní, nekompromisní akčně vulgárně krvavá romance, která místy je až moc přisprostlá, což je kolikrát už drobánek přes čáru dobrého vkusu. Ehm, pardon, tady dobrý vkus nehraje roli. Opravdu zábavná blbina, která si dělá srandu ze všeho a ze všech. Takovéhle blázniviny si nechám líbit. PS: Xavier a je to Stewart nebo McAvoy. ()

SAINTS

Deadpool je zabavny,svieži a hravy.Deadpool ma svôj štyl,humor a soli jednu hlašku za druhou.Film po väčšine času skače medzi dvoma liniami,nechronologicke rozpravanie je dalšim plusom pre tento film.Akčne sceny funguju dobre,nechybaju useknute hlavy aj končatiny.Deapool milo prekvapol svojim spracovanim,škoda len toho zaveru ked sa film zmeni na romanticku story a aj hlavny zaporak mohol byt lepši. ()

Metalicum

svěží vítr Hollywoodské produkce, to nepochybně, ale o žádný zázrak se samo o sobě nejedná. Deadpool jako pop-kulturní fenomén dostane 5*, jako film je to průměr. Docela mě zajímá, jak si povede celá série, kterou nepochybně plánují. ()

Hawaj

To natočil Woody Allen? Jenom tam kecaj. Normální gumák Freddy Krůgr tam furt votravně žvaní jak Džesika Parkerová v Sexu ve městě a myslí si že vám kecama, který by nenadchli ani Horsta Fuchse, dár pár mouder do života prokládaný zmínkama vo svým péru a jinech puberťáckejch starostech. Jo a ještě má gumový katany, kerejma propíchne i beton. To se fakt povedlo, ale to mu přece vodpustíme protože to je komix, žejó. Sorry vole, ale amíci neuměj hláškovat. Výsledkem je jen hromada buranskejch sprosťáren vytažených vohnutým drátem z tureckýho hajzlu, kde se marinovaly o čtvrstoletí dýl než měli. Proč mi najednou těch pár hlášek Jamese Bonda zní jako Shakespeare?... Je to srágora pro křupany co si myslej že hrdina je drzý a sebevědomý. ()

nula87

Komiksovka, která si dělá nepokrytě srandu sama ze sebe i z ostatních "komiksových kolegů", ale na druhou stranu ctí pravidla žánru. Za mě asi nejlepší komiksovka poslední doby. 80% ()

Gamekeeper77

"Jestli je Tvá levá noha Díkůvzdání a pravá jsou Vánoce, smím tě navštívit mezi svátkama?" Vulgární, nechutné, nedospělé, beďarové vtipy. Bál jsem se, jestli je se mnou všechno v pořádku, když si libuju v tomhle stylu humoru, ale jak se tak dívám, je nás 81% většina. Takže asi jo :-). Jedinečně šťavnatý komiks s parádním soundtrackem a skvělým Reynoldsem patří rozhodně mezi nejoriginálnější a nejlepší Marvely. 92%. ()

savatage

Deadpool je hrdina, jaký tu dlouho nebyl. Jste li na opačné straně, buďte na pozoru, nebo si zažongluje s vašimi koulemi a ani u toho nemrkne. Tento snímek si do budoucna zaslouží pozornost!!! ()

PlayEasy

Je vidět, že postava Deadpoola ušla dlouhou cestu od wolverinovského originu :-) Ale fakt, tohle je extrémně nadupaná marvelovská řež a bomba, rovná Vaughnově "Nakopání prdele", Ryanova životní role v té nejvtipnější a asi i nejvulgárnější komixovce všech dob!...... Kurva jo!!!! 90% ()

Lyx

Taký vtipnejší, lepší a zaujímavejší Wolverine. Konečne Marvelovka, ktorá má šmrnc a neberie sa tak seriózne. Môžem s kľudom povedať, že tento superhrdinský film ma neskutočne bavil a zaujal (a to ja nejaký veľký fanúšik superhrdinov nie som). Skvelé boli nie len neskutočné hlášky Deadpoola, ale aj hudba, ktorá sa tam objaví. Dej jednoduchý, no o to zábavnejší. Miestami mi to síce prišlo až prehnané alebo naopak menej záživné, ale v konečnom výsledku je to film, ktorý by som si dokázal pozrieť niekoľkokrát a stále by ma bavil. Moje hodnotenie: 80% ()

hull

To bylo tak vtipný, že tomu ještě chyběl umělý smích a potlesk z přehrávače a ten film by si vystačil s tou malou ručičkou sám. Bylo to nekonečně dlouhý a nejlepší byl ten poslední hodně scénický pohled, protože to byl konec. - Nebyl to konec, pak tam ještě chodil po titulcích v županu jako Macháček s tím kafem, který propagoval. ()

Co Matthew Vaughn plánuje s Kick-Ass a Kingsmany?

Co Matthew Vaughn plánuje s Kick-Ass a Kingsmany?

25.01.2024

Režisér Deadpoola chystá fantasy o pomstě

Režisér Deadpoola chystá fantasy o pomstě

03.06.2023

Hugh Jackman se vrátí jako Wolverine

Hugh Jackman se vrátí jako Wolverine

27.09.2022

V typicky reynoldsovském duchu oznámil představitel Deadpoola na svých sociálních sítích zprávu, že se herec Hugh Jackman (Logan, Zmizení) vrátí coby Wolverine ve třetím filmu. Snímek, jenž bude… (viac)

Zemřela herečka Betty White

Zemřela herečka Betty White