Predtým, ako sa stal Deadpoolom, bol Wade Wilson (Ryan Reynolds) členom špeciálnych jednotiek. Keď mu lekári diagnostikovali pokročilé štádium rakoviny, podrobil sa experimentálnej liečbe v rámci programu Weapon X, známeho a populárneho predovšetkým medzi x-menovskými mutantmi. Vďaka tomu sa Wade zbavil rakoviny a nielenže prežil, ale ako bonus získal schopnosť rýchleho samouzdravovania. Oproti Wolverinovi, ktorý po podobnej liečbe zostal celkom sexy – z tohoto pokusu vyšiel trvale znetvorený. Vypadá podľa vlastných slov ako "avokádo, ktoré malo sex so starším avokádom". Aj preto bez väčšieho odporu prijal „okostýmované" alter ego s názvom Deadpool. (Cinemart SK)

RyanRainheart

Deadpool všem rádoby slušným komiksákům ukázal, že to lze i nekorektně, vulgárně a vtipně a výsledek může být parádní pokud se do toho jde srdcem a ne vidinou hromady doláčů. ()

phasek

Pokud máte rádi bukanýry v upnutých oblečcích a na záchodě máte na dveřích Captain Americu, aby se Vám při pohledu na něj dobře kadilo, tak na tohle nechoďte. Já jsem čekal od dob Posledního skauta na film plný hlášek a stále se nic nedělo. Naštěstí očekávání utlumili Strážci galaxie, ale stále to bylo na mne málo úchylný. A najednou....tohle maskovaný pako strčí do kapsy Wayamse i Willise a mohl jsem se bavit už od první minuty filmu. Dle traileru se dalo očekávat, že to nebude další trapák, co ještě neměl holku a je tak slušnej, že už jenom při pomyšlení na sprostý slovo se musí povinně oddělat. Naštěstí má očekávání se potvrdila, nebo spíše film očekávání předčil a já jsem se uklidnil, že je stále ještě možné, aby někdo natočil film, který vybočí ze zajetého klišé Avengerů, nebo nedej bože se pokusil na ně nějak navázat (viz. Age of Ultron). ()

jayman

Deadpool je film pre decká. Neberie sa vážne a preto sa nedá brať vážne. Ale nebude nudiť ani na sekundu. Štvrtá za meta momenty. Veľa meta momentov. A za hodinky Adventure Time. ()

Guran

Pro mě dlouho očekávaný film. Role hlavního hrdiny Deadpoola alias Wadea Wilsona velmi sedla Ryanu Raynoldsovi, který má zde neuvěřitelné hlášky. Zpracování snímku je také perfektní. Už od úvodu je to parádní akční řežba, ve které tvůrci rozhodně nešetřili krví. Co se týče příběhu, tak to je hodně velká slabota, kterou zachraňují samotní herci a efekty, jinak by se jednalo o KO. Čekal jsem i více prostoru pro "železného muže" a jeho téměř holohlavou kamarádku, ale mají tu vlastně jenom prostředek a konec. Čili ve zkratce: Deadpool je komediální film s výbornými hláškami, efekty a herci. Film ubíjí dolů hrozný děj, ve kterém je vám vše jasné od zaznění zápletky. Jinak bych řek, že se film povedl. ()

Vykuk

Takto si představuji čirou, bezmyšlenkovitou zábavu!!! Tomu fakt není co vytknout a Reynoldsovi fest sedlo. Gina taky super, sice nám nějak stloustla, ale proč ne:) Prostě pecka. ()

Daniels37

Film je takový, jaký má film podle komiksu být: krátký, akční, jednoduchý až primitivní. Hezky pryč od filmů, kde hlavní hrdina přemýšlí tři hodiny nad svojí existencí (od toho jsou knihy). Film byl sice chvílema trochu vulgární, ale zase působil, že scénárista se nechodí poradit do mateřské školky. ()

RafaKrakal

2 hodiny nefalšované zábavy, které má na svědomí zejména smršť neskutečně vtipných hlášek. Příjemné osvěžení po všech X menech, Iron Manech apod., kdy je divákovi nabídnut netradiční hrdina, který je neuvěřitelně vtipný, akční a násilný, což dohromady tvoří charakter, který v komiksovém světě doposud chyběl. K absolutní spokojenosti chybí jen o trochu zdařilejší zápletka, ale celkově naprosto zasloužených 90% ()

Barghest

Pohádky se dějí i v Hollywoodu! Protože to, co se kolem tohohle filmu dělo, se jinak nazvat nedá, zvlášť když takhle velký úspěch asi nikdo nečekal. Ryan Reynolds a ostatní, kteří za tohle nevychované dítko léta kopali, si ho vážně zaslouží. Já jsem se na Deadpoola těšila od chvíle, kdy na internet "uniklo" ono úspěšné testovací video. Kvůli tomu všemu mě obzvlášť těší, že můžu napsat, že ten film je jednoduše pecka! Jasně, člověk by našel chyby, kdyby chtěl, ale to by v tomhle případě nebylo úplně fér. Úvodní titulky jsou skvělé a nápadité a potitulková scéna je naprosto boží. Deadpoola si nejde nezamilovat a Ryan se pro tuhle roli vážně narodil. I týden po návštěvě kina mnou cloumá nadšení, že nevím co chválit dřív. Nečekaně dobrou romantickou linku dvou looserů? Eda Skreina, kterému jsem nevěřila a který byl nakonec jako Ajax taky skvělý? Kopu vtipů, litry krve a záplavu hlášek? Praštěný scény jako Deadpool s taškou Hello Kitty? Doufám, že tahle sprostá a násilnická vlaštovka nám přinese minimálně stejně povedenou dvojku a víc podobně riskantních projektů. Hollywood je potřebuje a my, fanouškové taky. ()

darthvader77

Jako správná piča jsem si nechal spadnout telefon v kině pod sousední řadu, takže jsem pak chlapa v další uličce prosil jako spravný vůl na všech čtyřech, aby mi zavolal (607094154 pro vás dámy :D), s čímž jsem absolutně neměl problém po shlédnutí dle mého úplně nejlepšího filmu o supertrotlech. Žádné složitosti, žádné vytáčky, žádné moralizování jednoduše krev, kokain, hlavy, bondáž a jedna tyčinka na kosti. Určitě příjemná blbost v té záplavě komiskových filmů, kterou ocení lidé se skutečnou sebereflexí, protože ukazuje, že i největší blbec s hlavou od hoven může mít styl a že nezáleží na tom, co si o vás myslí okolí, ale na těch pár opravdových lidí, kteří vás podrží (ehm teď jsem si naběhl, myslel jsem, že vám pomůžou ne blowjob a doprčic papáá ()

tartan

Brutálna a brutálne zábavná romantická komédia s asi najukecanejším a najotravnejším komiksovým super(hrdinom). Ten počas celého svojho horko-ťažko vydupaného filmu neprestáva nielenže pomrkávať, ale rovno vykecávať aj s od smiechu sa lomiacimi divákmi a popritom si robiť prču z celého toho už nenormálne dopleteného superhrdinského univerza ("Ku ktorému profesorovi Xavierovi? K McAvoyovi či Stewartovi? Už sa v tých časových líniách nejako strácam.") Ale občas ide ten humor poriadne cez hranu, hlavný záporák za veľa nestojí (so sekerami mu to však celkom ide), a nebyť tej celkom vydarenej, hoci tak trochu netradičnej romantickej línie, bol by ten film vlastne dosť o ničom. Úvod je ale už od titulkov neskutočná pecka a na škodu rozhodne nie je ani poprehadzovaná chronológia rozprávania, ktorá zvyšuje napätie i atraktivitu tohto výsostne nekorektného superhrdinského príbehu. ()

otilrak

Jako chápu, že se v Holywoodu snaží o co největší tržby. Ale takhle? Kurvit filmy? Jediné co film zachránilo byli ti dva trapní X-Mani. Vůbec nechápu tu odvařenost lidí z téhle hovadiny. Jo, ve filmu je spousta sprosťáren, ty momentálně všichni žerou, ale přebíjet hlášku jinou hláškou je fakt moc. Jako vážně?! Po několika minutách to naprosto zevšednělo. Navíc trapné komentování filmu hlavní postavou do kamery. To mě štvalo asi nejvíc. Vůbec to v podobném filmu nemá co dělat! Zklamalo mě maximálně... ()

DassemUltor

Vaham mezi 3 a 4 hvězdami. Důvod je jednoduchý. Já velmi cenim když je tam ta krev, násilí, vtipné a trefne hlášky. Prostě podporuju tuto snahu z filmů a her nedělat buzerantske, kycovite, moralizující sracky pro 12 deti. Presto nesdilim to brutální nadšení na všech frontách.. Nevím asi nejsem malý kluk už nebo spíš kreten co si nedokáže sám prdnout a musí to vidět v kině jako zakázané ovoce. Takze za tuto snahu a za některé fakt dobre joky 4**** ()

vieriX

Tohle nejde snad nemilovat ukecaná postava bývalého vojáka chrlící spoustu hlášek a humor který je je dost brutální . Co se týče akce tak tady se nehraje rozhodně v rukavičkách spoustu krve, ustřelených končetin. Nemám sebemenší výtky pro to jaká je akce a jsem jen rád že se nedrží při zemi. Jsou tu i mutanti, kteří děj hezky posunou a okoření je tu čas i na trošku romantiky. Ryan Reynolds si tuhle roli opravdu piplal a je v ní naprosto skvělý. Rozpočet kolem 60 milionu dolarů neskutečné za kolik to natočili. ()

LukeSharp

Už úvodní titulky slibovaly trošku jiný přístup než je obvyklé, ale obavy skončily po zhruba 12 vteřinách. Deadpool je prostě jiný. Je to hrdina, kterého nelze nemilovat, protože je to naprosto famózní sexistické hovado s infantilním humorem (takže něco jako já akorát má místo špeků svaly). S ničím se nesere a co mu stojí v cestě většinou chcípne způsobem, který by nikoho s příčetným uvažováním zaručeně nanapadnul. A kde samotný nestačí má cool sidekicky, kteří se mu snaží srovnat jeho totálně amorální kompas (Colossus), popřípadě ho mají naprosto u prdele jako Negasonic Teenage Warhead. Což je mimochodem opravdu nejhustější jméno v celém komiksovém univerzu!! Co dodat?? Maximum effort! ()

LukeKiller

Tento film som bohužiaľ prehypoval a dočaž moje oakávania bolo snáď až nereálne. Ale splnil všetko, čo splniť mal: gore - YES; sprostý humor - YES; veľký budget - YES; búranie 16D - YES. Dúfam, že ďalšia štaca je Lobo. A toho skúsim neprehypovať. ()

germiny

Jedna * za Morenu a jedna * za odvahu. Jinak mně to moc nechytlo. Kdyby tam byla občas nějaká narážka na předchozí díly a tak na všechno to kolem, tak snad ok. Ale ono se to tam jede v podstatě bez přestání. Tam, kde Kingsman krásně využil anglický humor a celou ironii v naprosto dokonalé vyváženosti, mrtvý bazén jen roztrhnul pytel hlášek a nadávek a sype a sype a stále jen sype. Houšť a ještě houšť. Až mě to pak i nudilo abych se přiznal... Jo a mluví se tu sprostě - asi proto je z toho takový hype. ()

rala

Film ocení hlavně ti, co sledují filmy s X-men tématikou. Ostatní asi většinu narážek nepochopí a nepřijde jim to vtipné. ()

Mire

Medzi filmy ktoré nenávidím, patrí väčšina tupých komixoviek, ktoré produkuje štúdio Marvel. Už nikdy by som na nijaký ich film nešiel, keby ma na tento nenahovoril kamarát. A musím povedať, že "Deadpool" je trefa do čierneho. Tento film si s radosťou robí prdel z rôznych rádobyvážnych scenérií, pridáva pelmel trefných a vtipných hlášok a disponuje niečím čo sa volá nadhľad, ktorý podobným filmom zúfale chýba. Úplne na päť hviezdičiek ma to neodpálilo, ale tie štyri ostávajúce sú právom zaslúžené. Videné v kine Cinemax Žilina, 23.2.2016. ()

Co Matthew Vaughn plánuje s Kick-Ass a Kingsmany?

Co Matthew Vaughn plánuje s Kick-Ass a Kingsmany?

25.01.2024

Režisér Deadpoola chystá fantasy o pomstě

Režisér Deadpoola chystá fantasy o pomstě

03.06.2023

Hugh Jackman se vrátí jako Wolverine

Hugh Jackman se vrátí jako Wolverine

27.09.2022

V typicky reynoldsovském duchu oznámil představitel Deadpoola na svých sociálních sítích zprávu, že se herec Hugh Jackman (Logan, Zmizení) vrátí coby Wolverine ve třetím filmu. Snímek, jenž bude… (viac)

Zemřela herečka Betty White

Zemřela herečka Betty White