Predtým, ako sa stal Deadpoolom, bol Wade Wilson (Ryan Reynolds) členom špeciálnych jednotiek. Keď mu lekári diagnostikovali pokročilé štádium rakoviny, podrobil sa experimentálnej liečbe v rámci programu Weapon X, známeho a populárneho predovšetkým medzi x-menovskými mutantmi. Vďaka tomu sa Wade zbavil rakoviny a nielenže prežil, ale ako bonus získal schopnosť rýchleho samouzdravovania. Oproti Wolverinovi, ktorý po podobnej liečbe zostal celkom sexy – z tohoto pokusu vyšiel trvale znetvorený. Vypadá podľa vlastných slov ako "avokádo, ktoré malo sex so starším avokádom". Aj preto bez väčšieho odporu prijal „okostýmované" alter ego s názvom Deadpool. (Cinemart SK)

soviczka

Nic pro intelektuály v manšestrákách a sáčcích se záplatami na loktech, ale pokud chcete zapomenout na náročný den a nechat se chvíli bavit antihrdinou v červeném oblečku, pak je to film pro vás. Skvělá jízda plná nekorektních hlášek od úvodních titulků až po ty závěrečné a ještě chvíli po nich. Díky, Ryane, I am touching myself tonight... ;) ()

adamix

Paráda, ako sa patrí ! Ryan Reynolds mi konečne sadol a istotne ma svojimi hláškami pobavil :). Akcia ujde, humor vedie, dejovo sedí. Síce tam bolo nedomyslené, ako Deadpoolove dievča mohlo prežiť ten pád z lode a niesom si istý, že táto marvelácka šou je pre deti, i keď ide o Marvel, pri ktorom zhruba 50% divákov je detských. Ale to je jedno. Ja som sa bavil. Doporučujem divákom, ktorí majú radi akciu, humor, menšiu erotiku a Marvel a dúfam aj v to, že si tohto červeného chlapíka obľúbi každý. Určite by ma potešilo aj pokračovanie. U mňa 85%. ()

Lyriq

Reynolds nezklamal, Miller překvapil. Obrovská nálož odkazů, super akce, která je navíc krásně přehledná a neuvěřitelná nálož buranskýho humoru. Sedmý SW dostanou na prdel, zaslouženě. ()

BardDeLune

No co říci, byla to skvělá jízda. Hodně mne překvapilo jakým stylem byl film uspořádán, ze začátku se může zdát, že to bude jen pro zasvěcené do komiksů, a z části to tak možná je. Ale film všechno nakonec vyžvaní. Skvělé bylo také to, jak Deadpool byl uvědomělý tomu, že je ve filmech a komikse (McAvoy or Stewart?) No, já se skvěle bavila. Výborný soundtrack, což je nejspíš něco, co hezky nasadili Guardians a za co jsem vděčná. Rozhodně Deadpoola natočil ten "přeceňovaný chlap" dobře, a stejně dobře to ti "kreténi" produkovali. ()

Kucino

Veľmi podarené, vtipné, originálne. Pre mňa, ale v niečom ťažko identifikovateľnom nedokonalé. (Keby bol ten rozpočet *2 tak by to asi stálo aj za 5) ()

Lakash

Jestli je Deadpool nástupce Wolverina tak o budoucnost X-Menů nemám strach. Colossus taky dobrý. Ta fuchtle se složitým jménem je krajně nesympatická, ale má zajímavou schopnost. Tolik k budoucnosti, k filmu. Film nabídl co sliboval. Sexistické vtipy, morbidní vtipy, nechutné vtipy, všechny druhý vtipů, násilí, řezání končetin, střílení, krev, krev a krev, hromadu mrtvých těl, sex a 108 minut zábavy pro dospělé, kteří na sebe večer stále sahají. Navíc spoustu popkulturních narážek a humoru, kdy si dělají srandu sami ze sebe. Když to sečtu tak jsem se v kině neskutečně bavil a nutno říct, že takhle jsem se nenasmál ani u Guardians of Galaxy. Mělo to sice slabší příběh, ale tenhle film nikdy o příběhu být neměl. Za mě plná nálož. ()

ManOfPhoenix

Ryan Reynolds není herec, který hraje Deadpoola. On je Deadpool. Fanoušci na Deadpoola čekala strašně dlouhou dobu, na jeho vytouženo sólovku a jak to dopadlo? Výtečně. Deadpool hází jeden vtip za druhým, akční scény (choreografie) jsou libové a postavy mají taky něco do sebe. Navíc jsme se konečně dočkali Colossuse, který je vytržený jak z komiksu. Škoda, že to samé neudělali pro Daniela Cudmorea. T.J. Miller (Weasel) je velice vtipný a jeho chemie s Deadpoolem je skvělá. Ed Skrein byl dobrý záporák, jen škoda, že mu nedali víc charakteristiky, což samé platí pro Ginu Carano a její Angel Dust. Morena Baccarin byla senzační jako vždy a doufejme, že nějak získá své schopností v budoucnosti. Hudba (a tím myslím hl. písně) byla hodně povedená. ()

george82

Naprostá bomba. Nejlepší komiksák. Trochu jsem se bál, jak bude zpracovaná komunikace Deadpoola s publikem, ale bylo to v klidu. Luxusně zpracované zpomalené scény, výborný humor a rychle ubíhající děj. Je tak nádherně surově syrový, že mu to dává ten jeho osobitý charakter. Jen tak dál. ()

J.Cobra

Film, který si dělá srandu ze sebe, z nás, z komiksového, ale i reálného světa. Obsahuje narážky na X-meny, jejich představitele, rozpočet filmu, Green Lanterna, Ryana Reynoldse... a nespočet vizuálních efektů. Nestíhal jsem to pobírat od úvodních titulků po závěrečnou potitulkovou scénu. Zábava, dle mého gusta: tvrdě a přímo na věc. Nicméně, jak nejeden CSFĎák poznamenal, na Kick-Ass to prostě nemá. ()

M.C.

Lidi, zamyslete se na sebou...Kdo dal míň jak 4* tak je vocas :D a nechápu Vás..čtu jak tady nikdo nemá rád Reynoldse, ale stejně na ten film jdete...pro mě to byl top film, jeden z nejlepších od marvelu, Ryan pobavil...řechtal jsem se od začátku do konce, za mě 5* :) PS: Baví mě lidi co jdou na tyto filmy a odejdou z kina před podtitlulkou scénou :D ()

vipeerr

189x jsem se zasmál, z toho 14x vyprsknul pití, 1x kamarádova ruka na mém koleni, 4x ztratil pojem o tom s jakým kamarádem jsem v kině, 1x slzy v očích, 2x jsem chtěl odejít před skrytou scénou oh sorry SPOILER ALERT. A po 4 jsem přehodnotil nejlepší Marvelácký film. Zkrátka mě pan Pool ohromil. ()

Gantai

Vtipy jsou fajn, ale když je na nich založený film.... V čem by byl rozdíl mezi tímhle a sračkou jako Kameňák? Jasně, tohle je mnohem lepší, ale i tak. Příběh je neskutečně chabý, efekty a kamera zabíjení jsou na ZABITÍ (get it?)... A sranda je, že 90% dobrých vtipů a půl hodiny příběhu bylo již v trailerech. A něco, co mi vyloženě vadilo, bylo to, že si pořád dělali prdel z toho, jak ten film má malej budget, což fakt nezakryje to, že ten film ten blbej malej budget má. Deadpool je fajn film, ale stejně jako s jeho hrou, po jednou dohrátí/shlédnutí film/hru ztrácí smysl znova shlédnout/zahrát. A navíc, vážně od srdce jsme se za celý film zasmál jenom jednou. 6,5/10 ()

Zolky

Tak tu bolo všetko od A po Z. Kvalitný humor, drsné scény, parádne akcie a v neposlednom rade skvelý Ryan Reynolds, ktorému rola sadla ako riť na šerbel. Zábava na vysokej úrovni od samého začiatku až do poslednej minúty. Deadpool je to najlepšie čo som od Marvela videl za posledné obdobie. ()

MartinTerran

Deadpool je jednoznačně nejlepší komedie za posledních nejméně 10 let. Ve filmu je hláška za hláškou, do toho nějaké ty akční momenty, taky trochu té romantiky, původ a interakce s diváky. Je ze mnoho vtipných narážek na ostatní superhrdinské filmy. Příběhově je to klasické klišé, ale v tomhle filmu se na příběh nehraje. Jelikož na potitulkovou scénu už nezbylo moc peněz, tak bohužel nepřišel Samuel s páskou přes oko... ups pozor spoiler. Hodnocení: 94/100. ()

Maara0

Bal jsem se toho. Melo to az moc dobrych ohlasu, aby to bylo dobre. Ale bavil jsem se vytecne celou dobu. Davam za 4*, jelikoz par vtipu tam uz bylo zbytecnych. Ani nechci druhej dil. Bojim se, ze uz by to nemelo to kouzlo :) ()

64B

Sranda od začátku až do konce. Ryan je fakt bohém. Jsem rád, že se Marvel podvolil takhle "sprostý" akční komedii, protože to studiu vážně chybělo. V kině sem se bavil. Dobře utracený peníze za kinolupen. :) ()

vojta123

Začátek nového roku se teda slibně rozjíždí.Deadpoola bych popsal jako něco vyjímečného ať už co se pojetí vyprávění příběhu týče nebo skvělého servítky si nebrajícího humoru.Zkrátka a dobře pokud máte rádi krev,humor a Marvel komiksy je tenhle film přesně pro vás a doporučuju si počkat na závěrečnou scénu po titulkách. A ne, nebude to upoutávka na Deadpoola 2 :D ()

Co Matthew Vaughn plánuje s Kick-Ass a Kingsmany?

Co Matthew Vaughn plánuje s Kick-Ass a Kingsmany?

25.01.2024

Režisér Deadpoola chystá fantasy o pomstě

Režisér Deadpoola chystá fantasy o pomstě

03.06.2023

Hugh Jackman se vrátí jako Wolverine

Hugh Jackman se vrátí jako Wolverine

27.09.2022

V typicky reynoldsovském duchu oznámil představitel Deadpoola na svých sociálních sítích zprávu, že se herec Hugh Jackman (Logan, Zmizení) vrátí coby Wolverine ve třetím filmu. Snímek, jenž bude… (viac)

Zemřela herečka Betty White

Zemřela herečka Betty White