FlashForward

• Česko FlashForward - Vzpomínka na budoucnost (viac)
Dráma / Sci-Fi / Mysteriózny / Thriller
USA, (2009–2010), 15 h 46 min (Minutáž: 41–44 min)

Predloha:

Robert J. Sawyer (kniha)

Courtney B. Vance, Joseph Fiennes, Jack Davenport, Zachary Knighton, Peyton List, Sonya Walger, Christine Woods, John Cho, Brían F. O'Byrne (viac)

Z ničeho nic se objeví tajemné světlo a téměř všichni lidé na světě padnou do bezvědomí. V tomto stavu před očima vidí vlastní život, jak bude vypadat za šest měsíců. Jednotka elitních agentů FBI se snaží záhadu vyšetřit a lidé si začnou uvědomovat, že budoucnost se vždycky může změnit. Najděte odpovědi a pronikněte ještě hlouběji do příběhu plného hádanek díky skvělému bonusovému materiálu. Uvidíte mimo jiné i celou sérii od pilotního dílu až po poslední epizodu. Uslyšíte, jak natáčení vnímali herci a štáb, a budete mít příležitost znovu prožít každý nečekaný dějový zvrat v celé sérii. (oficiálny text distribútora)

Karloz

Hodnocení za celou první sérii. Sice nemusím nastavované seriály, ale Flashforward by si ještě aspoň jednu sezónu zasloužil. ()

tcheque

Po shlédnutí celé první série si mohu dovolit říct, že ten seriál je blbost (nicméně nějaká síla mě donutila, abych tu sérii viděla celou, takže na tom asi něco bude). V prvním díle vám řeknou, co se stane - nestane za půl roku, a tak vy chcete vědět, proč to tak je, co se děje, a díváte se dál. Vyskakují na vás stále někde enigmy (kabala, ptáci, nacistickej zločinec, týpek, co za to všechno může, ušatej Smíšek z Pána prstenů, co se strašně mračí a občas někoho odkrouhne, ale neni to vlastně záporák...). A tak vy pořád čekáte na poslední díl, kde vám to všechno vysvětlí. V posledním díle vám ale nevysvětlí nic, ale blikne tam další flashforward a vy zjistíte, že tohle neni Hercule Poirot a že to byla jenom spousta nějakejch nápadů nebo co, který jsou totálně k ničemu a že snad každej díl dělal někdo jinej a navzájem si neviděli do karet. SERIÁL NENÍ PRO TY, CO HLEDAJÍ HLUBŠÍ SMYSL. Nevermore,o( ()

feho312

Prisiel som na SK na sviatky a zaujala ma uputavka na "2 minuty a 17 sekund-en" a surfoval som .. Stiahol som si celu (1.) seriu a vedel. ze druha uz nebude... Precital si % a hodnotenia na CSFD a pustil sa do serialu... Prve dve casti boli vyborneeee... skvele (a drahe) obsadenie, velmi dobra predloha a zvladnutie scenaru a potom pomerne slabota... Ale prisla 6., 7. cast a nabralo to "grady" o ktorych som cital aj tu ... Nedalo mi nenapisat hodontenie aj ked som ho este nedopozeral ... Velmi slusny serial so skvelou myslienkou, akta-x zahadami a dylemami, so spickovym obsadenim (gabriela union ma prijemne potesila ako ceresnicka na torte) ale stale to je o tom TOM co napisal Wormboy... Nejak to tam nie je .. Pre mna to je "len" naozaj dlhy akcny-sci-fi film (produkciou takmer nezaostava za kinemafilmom) ale kupodivu nie len ze ma nenudi ale uz uz pustam dalsiu cast! Na zaver opakujem, ze som pri 13/22. Prajem pekny zazitok a urcite uprgadeujem. ()

kyblik2

Tento seriál ma zaujal hlavne kôli hlavnej myšlienke. Od prvého dielu až po posledný bolo množstvo otázok. Niekoľko častí (zvlášť na začiatku) ma trošku nudilo, ale časom som pochopil že boli nevyhnutné na to, aby seriál nabral poriadne obrátky a ukázal divákovi čo v ňom je. Videl som ho celý a hodnotím ho veľmi pozitívne. Oproti seriálu LOST (ztraceni) je tento veľmi odlišný už len z jedného dôvodu : Nie je toľko naťahovaný. Veľa sa totiž toho vysvetlí už počas seriálu a nie v poslených dvoch dieloch každej epizódy ako to bolo pri LOST. Škoda už len toho, že sa televízia ABC ďalšieho natáčania vzdala. Musíme len dúfať a čakať. Ja sa na druhú epizódu (ak bude) teším. Opäť niečo nové a nie až tak nereálne. Takže hodnotím ***** hviezdičiek. Zatiaľ to najlepšie čo mohla ABC poskytnúť. ()

Warmsor

Výborný scenár, celý príbeh na ktorom sa zakladá príbeh je vynikajúci ale réžia, herci, kamera stojí zaprd. Každí diel filmu je poskákaný, herci sú nepresvedčivý ich mimika je na bode mrazu a tie dialógy sú zastarané kontexty používané vo väčšine akčných filmoch z prostredia kriminalistiky. Ako prišlo tak odišlo. ()

D||X

Fantastický seriál, dokonalý nástupce Lost, kterého se rozhodli ti nahoře zabít po jedné sérii. Ovšem i tu jednu sérii si můžeme perfektně vychutnat. Pilot nasadí laťku vysoko a kvalita začíná klesat, ovšem po nějakém 10. díle začne kvalita seriálu obrovsky stoupat a poslední díly první série jsou naprostou diváckou lahůdkou. Tomuto seriálu kromě lehkému sestupu kvality po prvním skvělém dílu nelze příliš vytknout. Má to spád, má to nápad a pokud se chce divák nechat nějakým seriálem strhnout podívá se na FlashForward. ()

lapatata

Vynikající nápad, vynikající obsazení. Jeden z nejlepších seriálů posledních let. Škoda, že na tak chytře a příjemně rozehranou první sérii nenavazuje pokračování. Ačkoliv.... možná je to tak lepší. ()

Lestatova

Dychvyrážajúci seriál, ktorý si vždy púšťam keď mám voľný víkend plný ničnerobenia (tak dva krát ročne). Víkend preto, že keď raz spustím, neprestanem až do posledného dielu a tak približne mi to časovo vychádza. Joe Fiennes ma úplne dostal, jeho charizmatickú Oliviu by som najradšej vyfackala, ale čo už. Poznať čo i len krátky flashforward je veľmi nebezpečné, mení to úplne všetko, od psychiky človeka, až po zmýšľanie a konanie. A práve ten flash ich doviedol tam kam doviedol. A hoci som veľa nadávala keď som zistila že žiadna druhá sezóna sa nekoná, s odstupom času som za to rada. O čom by bola? Všetko bolo povedané, takmer všetko ukončené. Tvorcovia nás maximálne naplnili, nechali trochu priestor pre našu fantáziu ale sakra dobre spravili, že skončili. Inak by to tu bolo samé "nuda, nuda, nedosahuje úroveň prvej série, na čo to točili, nuda nuda...". Aj keď ja by som aj tú druhú zhltla s otvorenou pusou za víkend. ()

Naranyan

Další z mých pozapomenutých hodnocení. Viděno před více než rokem. Přesto si toho vybavuju celkem hodně a po prolétnutí galerie mi každá z fotek hned zapadne do mozaiky. Pro mě jasné znamení dobrého seriálu - zůstal v paměti. The Event a Fringe přecijenom šly v mých sympatiích kousek dál a tak nechám Flashforward dlít těsně pod piedestalem. ()

macoslavek

výborný námět, slušné zpracování, kvalitní herecké výkony a náboj jako v první sérii Lost.. záhadou mi zůstává, proč skončili už po jediné řadě.. škoda. ()

Gyl

Tenhle seriál mě moc bavil. Vůbec by mi nevadilo, kdyby byl ukončený a řekl bych si: "uf, hlavně že to dobře dopadlo". Bohužel tvůrci počítali s druhou sérií a konec je otevřený. Člověk by se těšil na pokračování a ono nepřijde. Škoda. Jinak si myslím, že klidně 5 hvězdiček by mít mohl. Mezi všemi poliklinikami a kriminálkami anděl/csi/miami/... měl originální zápletku a nit příběhu vedla všemi díly, nebyly to samostatné epizody, což oceňuji. ()

micud

Čekala jsem z hodnocením až na poslední díl, ten úplný konec byl tedy nic moc, chápu, že si chtěli nechat otevřená vrátka na případné pokračování, no, jednu serii by to asi ještě sneslo, škoda malé sledovanosti. Zajímavý námět, dobré obsazení, hlaně mě zaujali John Cho a Dominic Monaghan. ()

Eweak

Seriál, který mě zaujal především svou originalitou a sympatickým hereckým obsazením. Pravda, některé díly jsou trošku slabší a dějové linky ne vždy dotažené, přesto se podle mě jedná o nadprůměrný počin. Je to velká škoda, že televizní stanice ABC nedala Flashforwardu ještě jednu šanci a utnula ho hned po první sérii. Mnoho otázek tak bohužel zůstalo nezodpovězených. ()

KraLuban

Skvělý seriál s geniální myšlenkou, zabitý (proč, proboha?) již po první sezóně. Takže zmařená záležitost, ale jinak lahůdka. ()

mikosuo

Wow tak pilot fakt vyborny ak si to zachova podobnu atmosferu aj nabuduce tak z toho bude vynikajuci serial. 2.diel sa mi pacil este viac ako pilot. Toto sa im vydarilo. Po 5.diely musim ist dole. Este to len zacalo a uz to musia natahovat a o pokroceni v hlavnej dejovej linke sa z tych 40 minut dozvedame asi len v 3 minutach co je dost smutne. sledovanost 1.diel:12.41mil. 2.diel:10.78mil. 3.diel:9.05mil., 4.diel:9.24mil., 5.diel:9.73mil., 6.diel: 8.91mil., 7.diel: 8.57mil., 8.diel: 8.47mil., 9.diel 8.1 mil., 10.diel 7.2 mil. ()

ondrab

Hodnocení po dvou dílech. Hodně hutný nápad. Hodně scén je velice povedených a spusta nápadů dobře zpracovaná. ALE je tam i spousta blbostí(například rychlost zjištění, že všichni viděli svoji budoucnost) a spousta scénáristických berliček jak si usnadnit průběh příběhu. Uvidíme jak se to bude vyvíjet dále. EDIT:po nekolika dalsich dilech snizhuji hodnoceni o hvezdu dolu, protoze se z toho zacina stavat blbost...citim podobny osud jako u Jericha, Invaze a podobne.. ()